Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Ben ne üzgünüm bu gün anlatamam buraya üzücü bir şey yazmak istemem kimsenin canı sıkılsın istemem ama sadece buraya anlatabiliyoruz bazı şeyleri bazen diyorum keşke biri bana ne hissettiğini biliyorum dese ve hiç soru sormadan sıkıca sarılsa canım çıkana kadar ağlasam bana çok ağır geliyor bu sınav isyan etmiyorum ama çok zorlanıyorum tedaviye gideceğim yakında ama mesele tedavi değil ikinci yıl oldu bu durum ile uğraşıyorum yıllardır uğraşanlar var biliyorum ama kızmayın benim sabrım mı az bilemiyorum çok zorlanıyorum
Hepimiz seni en iyi anlayan kişileriz cunki hepimiz aynı şeyleri yaşadık ve yaşıyoruz ayni hisler icindeyiz tek dileğimiz hayırlısıyla anne olmak o güzel duyguyu yasamak ve eşlerimize yaşatmak umarım çok geç olmadan bu gerçek olur ‍♀️

Hepimiz seni en iyi anlayan kişileriz cunki hepimiz aynı şeyleri yaşadık ve yaşıyoruz ayni hisler icindeyiz tek dileğimiz hayırlısıyla anne olmak o güzel duyguyu yasamak ve eşlerimize yaşatmak umarım çok geç olmadan bu gerçek olur ‍♀️
Umarım canım en içten duam bu Allah’ın haznesi geniştir illa ki bize de vardır o haznede evlat bize de verecektir ben çok inanıyorum ama o sabır noktası zor işte

Benim de aklımdan geçen inşallah hamilesindir öyle hemen kötü düşünüp ümitsizliğe kapılma . Ben 5.5 yıllık evliyim evlendigim ilk aydan beri düzensiz adet görüyorum ki o aya kadar günü sasmazdi. Ama halen menopoz da değilim☺️☺️☺️
Ayy keskeeee keşkeeeee ‍♀️ ama 4gun gecektiginde evde test yaptım negatif çıktı çok erkendi aslında
Umarım canım en içten duam bu Allah’ın haznesi geniştir illa ki bize de vardır o haznede evlat bize de verecektir ben çok inanıyorum ama o sabır noktası zor işte
Inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah ‍♀️

Kızlar selam canım çok sıkkın Agustos ta kurtaj olduktan sonra kasim da adet olabilmistim ve aralik ocak 3aydir düzenli oluyordum bu ayın 11inde en geç olmam gerekiyordu bugün ayın 16sı hatta 17si oldu tık yokacaba tedavi sürecinde kullanmış olduğum Lucrin menepoz iğnesi benim menepoza girmeme sebep olmuş olabilirmi yasıyanınız duymusluyunuz varmı hiç adet düzensizliğim olmazdı kürtaj sonrası 3ay düzenli geldi ama sonrasında menepoza soktuysa çok korkuyorum
Böyle şeyler ola biliyor
Genelde kist olunca oluyor
İstersin bi ultrasonda baktır
Adet söktürücü veriyorlar bu durumda

Umutsuzluğa kapılıyorum sonra toparlanıyorum bir daha ama bu gün yine dipte gibiyim ağlayınca kendime üzülüyorum bu sefer de ona ağlıyorum kendime üzüldüğüm için bu seferde ona ağlıyorum açayip bir durumdayım bu ay yaptığım düşük mü böyle etkiledi bilemiyorum ama içim çok yaralı bu gün
Allah sabır versin
Tez bir zaman yerini doldursun
Kucağına aldığın zamanını tez bir zamanda göstersin

Geri