Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Aynen canım morpatim her negatif bizim dibe çöküşümüz. Ama yüce rabbim nasıl bir sabır ve gayret veriyorsa tekrar ayağa kalkıp umut etmeye başlıyoruz.
Bizim için çok yeni bir zamandi Ekim indirimi düşünemedik bile. Allah maddi manevi yardımcımız olsun....
Aminn,
Her ne kadar guclu olsak ta Rabbim yanimizda olsun bizi korusun ve bizi en cok istediğimizle mükafatlandirsin inşallah

Kızlar selam canım çok sıkkın Agustos ta kurtaj olduktan sonra kasim da adet olabilmistim ve aralik ocak 3aydir düzenli oluyordum bu ayın 11inde en geç olmam gerekiyordu bugün ayın 16sı hatta 17si oldu tık yokacaba tedavi sürecinde kullanmış olduğum Lucrin menepoz iğnesi benim menepoza girmeme sebep olmuş olabilirmi yasıyanınız duymusluyunuz varmı hiç adet düzensizliğim olmazdı kürtaj sonrası 3ay düzenli geldi ama sonrasında menepoza soktuysa çok korkuyorum
Canim ,
Oncelikle geçmiş olsun.
Hic duymadım. 3 ay düzenli olup sonrasinda iğneden kaynakli menapoza gireni.
Muhtemelen sebebi baskadir.
Stres yapmissindir ,
Adet gördüğüne göre Yumurtalaman oluyordur belki yumurtalik kisti oluştu ki bu korkulacak birsey değil biliyorsundur.
Belki de üsütmüssündür..
Ya da...
Hamilesindir yupis
Belkiler cogalir birkaç güne olmazsan kontrole git ve stres yapma lütfen..

Ben ne üzgünüm bu gün anlatamam buraya üzücü bir şey yazmak istemem kimsenin canı sıkılsın istemem ama sadece buraya anlatabiliyoruz bazı şeyleri bazen diyorum keşke biri bana ne hissettiğini biliyorum dese ve hiç soru sormadan sıkıca sarılsa canım çıkana kadar ağlasam bana çok ağır geliyor bu sınav isyan etmiyorum ama çok zorlanıyorum tedaviye gideceğim yakında ama mesele tedavi değil ikinci yıl oldu bu durum ile uğraşıyorum yıllardır uğraşanlar var biliyorum ama kızmayın benim sabrım mı az bilemiyorum çok zorlanıyorum

Ben ne üzgünüm bu gün anlatamam buraya üzücü bir şey yazmak istemem kimsenin canı sıkılsın istemem ama sadece buraya anlatabiliyoruz bazı şeyleri bazen diyorum keşke biri bana ne hissettiğini biliyorum dese ve hiç soru sormadan sıkıca sarılsa canım çıkana kadar ağlasam bana çok ağır geliyor bu sınav isyan etmiyorum ama çok zorlanıyorum tedaviye gideceğim yakında ama mesele tedavi değil ikinci yıl oldu bu durum ile uğraşıyorum yıllardır uğraşanlar var biliyorum ama kızmayın benim sabrım mı az bilemiyorum çok zorlanıyorum
Canim benim senin yasadigin duygularin aynisini yasiyorum ben suan yillardir ugrasiyorum ve hala yerimde sayiyorum seni o kadar cok iyi anlayabiliyorumki. Cogumuz yasiyoruz bu duygulari bende artik yorgun bitkin sıkkın hissediyorum ben yakinda profesyonel yardim almaya baslicam. Kendimizi yipratmamak elde degil normalde mucadeleci bir insanim ben hic yilmadim hayatta busene ilk defa yoruldum icimden hic mucadele edesim gelmiyor artik

Geri