Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bide ben bişi sorcam kızlar bana ev sıcakken bile üşüme geliyo hamilelik belirtilerinde okumuştum yeni hamileler sizede oluyomu böle ben unuttum giti hamileliğimi zaten heycanından canım bile yansa fark etmiyodum😛

merhaba canım bende bu topiğin şubat ayı hamişlerindenim .öncelikle bendede hiç belirti yoktu ve 2 ay olana kadarda pek hissetmedim şuandada çokda yok desem dogrudur bu kişiden kişiye değişir bunye meselesi yani . benım sana diycem inş.hamişsindir ama kafanı sadece ona odaklama çünkü o zman herşeyden acaba dersin gunun 2 3 gün geçtikden sonra test yapmanı tavsiye ederim.

Kızlaaaaar ben geldm.Anam neler olmuş kıs biraz ayrıldm burdan..Canlarm meleklerim,doktora kontrole gittim 1 hafta olmştu kürtaj olalı dr hiç bi sıkıntım olmadğını (hamd olsun) 1ay korunmak için yeterli olabilecğini söledi.Bu ay adet göreym bakıcaz ALLAH izin verrse bakalm.RABBİM büyük o kadar rahatladm ki sadece 1 ay deyince.Rabbim kucaklarınızı boş bırakmasın.Haziranım 13'üm ümit kaybetmek YOKKKKK nolur hep pozitif düşünüp iyiyi çağırın.

Hakkinda hangisi hayirliysa o olsun canim rabbim dualarini kabul etsin amin!

slm kızlar yazdıklarınızı tek tek okudum umarım ALLAH GONLUNUZE GORE VERIR ADET OLDUGUMDAN BELLİ SOL KASIGIMDA CAYIP AGRI VAR CIKOLOTA KISTINE BAGLIYORUM AMA IGNE BATAR GIBI CANIMI ACITIYOR YARIN DOKTORO GIDECEM umarım ALLAHTAN bişi cıkmaz cok korkuyorum kanama durdu yane calısmalar dunden basladı bugunde yasınlerıme baslayacam allah nasıp ederse ıns...bakalım yarın doktora gıdcem ne dıyecek ödum kopuyor su dış gebelıktenvalla ole bısı olacak dıye cok korkuyorum su 1 haftadır onun korkusuyla yasıyorum

defnecim bende yeni hamile olduğumu öğrendim benim şikayetlerimde aynıydı hamile olabilirsin canım...

merhaba canım.ya inşallah yaa öyleyimdir demek sendede aynı belirtiler oldu çok sevindim🙂ya ümitlenmiyim diyorum ama olmuyo işte geçen aylardan çook farklı bu ay değişik şeyler hissediyorum,belirtilerim fazla allahtan hayırlısı.senin için çok sevindim negüzel hiç sabırsızlık yaşamamış hiç beklememişsin hayırlısıyla kucağınada alasın inş.içimi rahatlattın güzelim sağol.

allah korusun tatlım ya öyle dış gebelik falan deme aklına bile getirme nolur inş. yoktur kötü bişey sen içini rahat tut