Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canlarım sizleride iki dakka boş bırakmaya gelmiyor dolduruyorsunuz hemen syfaları
sheker_shey, defne inşallah bu pozitif enerjiniz bizleride etkiler. İnşallah sizin söylediğiniz gibidir herşey. Sırayla herkez hamiş haberlerini verir bize...

yaseminnnnnnn bizde belirti yok o zaman hamilelik falan olursa süpriz olacak değilmi?
aynen öyle canım ya kendimi dinlemekten yoruldum artık.sanki hep kasıklarım agrısın istiyorum. sabır sabır sabır yapscagımız tek şey bu hayırlısı

benmde adetime 2 gün kaldı kızlar göğüsleri acıyo ağızımda kötü bi tat var ama herşey pisikolojikte olabilir hatta kasımda kasılmalar bile var üstüne bide adet düzensizliğim var geçen ay 16 gün geçtikten sonra adet oldum yani daha çok beklicem test yapmak için ya siz beni bırakın yola devam edin🙂allah gönlümüze göre versin
bi test yap istersen sevde şikayetlerin kuvvetli gibi. of of bende hiçbir belirti yok

Bu arada hepinize merhaba :kiss:kızlar ümidinizi kırmak istemiyorum ama lütfen kendinizi şartlandırmayın valla sonra olmayınca çok üzülüyoruz geçen gün her şeyi denememe rağmen olmadı.Ve üç gün midem bulandı gögüslerim şişti yani hepsi boş çıktı.Biz bekliyoz diye naz yapıyolar bebişler olacak inşallah sabırlı olalım.Heycan ve streste erken regl olmanızı sağlar kafanızdan atmya bakın 🙂

Bu arada bu gün preseed satan danışmanla görüştüm preseed hamile kalmaya gerçekten yardımcı oluyormuş.Netten okuduklarımla yetinmek istemedim🙂İki kutu sipariş ettim inşallah rabbim sebep kılsın 🙂
ah bi kafamdan atabilsem zayen çitosum sorun çözülecek aama olmuyo çıkaramıyorum.inşallah senin içinde yeni yeni umutlara gebe olur. bütün duaları sizinle

Ya sorma canım bende de inanılmaz akıntım var.Göğüsleriminde tamamı değil sadece göğüs uçlarım acıyor dokunamıyorum bile.Yani hayırlısı diyorum.Benim 4 günüm var sabırla bekliyorum.İnşallah hayırlı haberler alırız.
benimde günüme 5 gün var ama yok yok.senin belirtilerde kuvvetli. inşallah yeni hamişimiz sensindir

yasemincim merhaba ben çocuk gelişim uzmanıyım ve 8 aylık evliyim 2 aydır korunmuyorduk ve ilk ay olmadı bu ay hamileyim..
(bu arada bu ay bacaklarımı havaya dikip 20-30 dakika bekledim ve hiç yıkamadım sabaha kadar,gün aşırı ilişkiye girdik ve sonuç olumlu)
ben hamileliğin maşallah tüm belirtilerini yaşıyorum mide bulşantısı haric anlatayım belki yardımcı olurum bebek isteyenlere....
yumurtladığımı tahmin ettim günden sonra kasıklarımda batmalar ağrılar,gaz sancısı,özellikle göğüslerim çok değişti damarları çıktı şişti ve kol altımdaki süt bezleri acımaya şişmeye başladı birde bel ağrım çok oldu(tabi bu adetie 2 hafta kala) adetime 3-5 gün varken ise göğüs uçlarım koyulaştı ve acıdı kasıklarımda karmplar oldu hala daha sanki ishal olmuşum gibi birden girip çıkıo biraz canım yanıo... dün olmam gerekliydi adet olmadı bende idrar testi yapğtım pozitif çıktı yarında kan testim var... allah herekse tatlı bebişler versin...

yasemincim merhaba ben çocuk gelişim uzmanıyım ve 8 aylık evliyim 2 aydır korunmuyorduk ve ilk ay olmadı bu ay hamileyim..
(bu arada bu ay bacaklarımı havaya dikip 20-30 dakika bekledim ve hiç yıkamadım sabaha kadar,gün aşırı ilişkiye girdik ve sonuç olumlu)
ben hamileliğin maşallah tüm belirtilerini yaşıyorum mide bulşantısı haric anlatayım belki yardımcı olurum bebek isteyenlere....
yumurtladığımı tahmin ettim günden sonra kasıklarımda batmalar ağrılar,gaz sancısı,özellikle göğüslerim çok değişti damarları çıktı şişti ve kol altımdaki süt bezleri acımaya şişmeye başladı birde bel ağrım çok oldu(tabi bu adetie 2 hafta kala) adetime 3-5 gün varken ise göğüs uçlarım koyulaştı ve acıdı kasıklarımda karmplar oldu hala daha sanki ishal olmuşum gibi birden girip çıkıo biraz canım yanıo... dün olmam gerekliydi adet olmadı bende idrar testi yapğtım pozitif çıktı yarında kan testim var... allah herekse tatlı bebişler versin...

Allah tamamına erdirsin, ne güzel Allahım fazla bekletmemiş seni 🙂

Tunacım ne havber? Hayatım 2 Mayıs Benim yeni tarih...

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.tuvanna....................şubat :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:

4.esinerkan................mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt. Ne güzel süpriz oldu🙂
5.burju........................mart :nazar:

6.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı 🙂

4.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı 🙂

5.çölmeleği...........26-31 mart ??? Mardin/Midyat 19 Hamiş adayı 🙂

6.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı 🙂

7.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33 Hamiş adayı 🙂

8.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
9.sea34.................5 nisan
10.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
11.best_dream..............8 nisan
12.sılam_nisa................8 nisan
13.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
14.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur
15.mawişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
16.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
17.aymelek............17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

18.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
19.berna24................18 nisan
20.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
21.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
22.baharrrımmm...............? Ardahan Güzellik uzmanı
23.kraliçearı...............26 nisan
24.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
25.melodi_cn...............30 nisan
İstanbul 25 Ev hanımı

26.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
27.çitos....................?

sheker_shey...............? Arkadaşımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verir...

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Geri