Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar günaydın..cuma günü 1 nisanda hasta olmam gerekiyordu.düne kadar olmayınca dün sabah test yaptım negatif çıktı.moralim çok bozuldu ama umudumu yitirmemye çalıştım.erken yaptım testi galiba dedim.karnım hasta olacakmış gibi ağrıyordu.sanki olacakmışımda sökemiyormuş gibi.dün gece bi rüya gördüm iki yakın arkadaşımı.ikiside düşük yapan kişilerdir.vebu sabah kahverengi akıntı geliyor ara ara.karnımın ağrısıda batmalarda geçti.olacakmış gibi bi his var şimdi içimde.artık hepsini yitirdim umudumun.eşimle önceden alışverişe çıktığımızda bebek eşyası gördüğümüzde kızımız olursa bunu alırız oğlumuz olursa bunu alırız derdik.şimdi o bile o dükyanların önünden geçmemeye bakmamaya çalışıyor.oda yitirdi umudunu 🙁 ben ne zaman anne olacağım 🙁

merhaba kızlar ben de bugün doktora gittim. hormon testi yaptırdım sonuçlar 14:30 da çıkıcak normal çıkar inşallah.
defnecim inşallah hamişsindir canım. benim bu ay 1 hafta gecikmişti ne umutlandık sorma. elden gelen bişey yok hepimiz için hayırlısı olsun bakalım.

pozitif baby merhaba sen ne zamandır bebiş deniyosun? senin adın pozitifken bu negatiflik de ne öyle. belki geç döllenmedir belli olmaz hayırlısı.ben bu ay kaç test harcadım kimbilir. umutlanmadan olmuyo napalım işte.

merhaba kızlar ben de bugün doktora gittim. hormon testi yaptırdım sonuçlar 14:30 da çıkıcak normal çıkar inşallah.
defnecim inşallah hamişsindir canım. benim bu ay 1 hafta gecikmişti ne umutlandık sorma. elden gelen bişey yok hepimiz için hayırlısı olsun bakalım.

hayırlısı canım inşallah iyi çıkar sonuçların...
Ya insanın elinde değil her ne kadar umutlanmamaya çalışsa bile başaramıyor olmuştur belki diye içi kıpır kıpır oluyor. Hele bide benım gibi sabırsızsa🙂 sonra negatifi gorunce moral biraz bozuluyor tabi, ama bu sefer daha iyiyim sanırım kabullendim artık , elimden bişey gelmiyor ki ne yapayım dimi 🙂

kızlar günaydın..cuma günü 1 nisanda hasta olmam gerekiyordu.düne kadar olmayınca dün sabah test yaptım negatif çıktı.moralim çok bozuldu ama umudumu yitirmemye çalıştım.erken yaptım testi galiba dedim.karnım hasta olacakmış gibi ağrıyordu.sanki olacakmışımda sökemiyormuş gibi.dün gece bi rüya gördüm iki yakın arkadaşımı.ikiside düşük yapan kişilerdir.vebu sabah kahverengi akıntı geliyor ara ara.karnımın ağrısıda batmalarda geçti.olacakmış gibi bi his var şimdi içimde.artık hepsini yitirdim umudumun.eşimle önceden alışverişe çıktığımızda bebek eşyası gördüğümüzde kızımız olursa bunu alırız oğlumuz olursa bunu alırız derdik.şimdi o bile o dükyanların önünden geçmemeye bakmamaya çalışıyor.oda yitirdi umudunu 🙁 ben ne zaman anne olacağım 🙁

pozitifim benim nick in gibi pozitif ol lütfen unutma biz birer melekiz meleklere umutsuz olmak yakışmaz bizde eşimle aynı durumdayız oda attık heyecanını yitirdi sanki ama biz güçlü olmalıyızki onlarda ilk heveslerini umutlarını yitirmesinler buay olmadı gelecek ay olacak muhakkak ben inanıyorum ya hepimizin olacak ama allahın takdiri ki hepimizin bir zamanı var ogün gelmeden olmuyo işte neyazıkki

haziran13 merhaba canım. heyecanlı bekleyişler başladı sende de galiba. hadi bakalım hayırlısı artık. zamanı gelince hepimiz tatlış annecikler olucaz hayırlısıyla inşallah kızlar.

sağol kedicik inşallah hamişimdir.seninde inşallaaahhhh testlerin olumlu sonuç verir.benim reglim çok düzenlidir aslında öyle 1 hafta falan sarkmaz enfazla 2 gün oyüzden ezbere bağladık artık.akşam eşime kasıklarım ve göğsüm çok ağrıyo dedim yinemi hastalanıcan sen ya dedi.aslında çok eminim kötü bi niyetle demedi oda çok olsun istiyo yoruldu biliyorum ama ben yinede çok kötü hissettim kendimi.hakkımızda hayırlısı olsun bitanem

pozitif baby merhaba sen ne zamandır bebiş deniyosun? senin adın pozitifken bu negatiflik de ne öyle. belki geç döllenmedir belli olmaz hayırlısı.ben bu ay kaç test harcadım kimbilir. umutlanmadan olmuyo napalım işte.

canım biz 1 yıllık evliyiz.hiç korunmadım ama olmadı.testler yaptık eşimde gitti test yaptı bişey yok ama bebekte yok.en son tüler açıkmı diye bakalım demişti doktor.onada pazar günü gitmiştik kapalıymış o bölüm. bidahada gidemedim.en son onuda yaptırcam artık hiç umudum kalmadı.hele ilk zamanlar hergün test yapardım.şimdi onu aştım ama bu ayda böle gecikme oluca heyecanlandım işte napim.

Geri