Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Valla öle çitosum yaa bu ay böle hamiş ya da hamiş haberleri alıcaz gbi hissediyorum abdala malum olur belki hahaha hahaha.Bende açıköğretm sınavına grdm.Pek ii geçmedi ama hayrlısı darısı finallerde mayıs ayın'a.🙂ALLAH büyük bakalm hayırlısı olsun.Seni çok seviyorum çitosummmmm ümitlerin yeşersin tabi bidenem bnmmmm.Bak bn meleğini yeni kaybetmiş bi anneyim ama halimi bi görsen O kadar gçlym ki hamd olsun.Umutluyum hala ve yıkmadı hamd olsun bu hırçın dalga beni.Sizde yıkılmayın kızlar.Rabbim gönlünüze göre versn inşallah.Hepinizi de çok seviyorum çok koccaman hemde 🙂🙂

Maşallah maşallah canım benim ben tekrar preseed siparişi verdim canım 🙁 bakalım bu ay neler olucak hayırlısıyla gelsin bu bebişler valla benimki olursa poposuna tokat indirecem beni hem üzdüğü hem beklettiği için ne inatçı şu bebekler 😀Allahım mutluluğunu daim etsin bir tanem evlerimiz çocuk sesleriyle inlesin aminnnnn

defne aramıza hoşgeldin canım. ne kadarlık evlisin ne zamandır bebiş deniyosun kaç yaşındasın?
beklenen bebiş geç döllenme falandır belki inşallah. kızlar ben de yarın doktora gidip destek ilaç falan istiycem bizim de 1 sene falan oluyo artık hemen hemen. biraz da destekle deneyelim bakalım nolcak görelim.

6 senelik evliyim güzelim.1 sene olacak nerdeyse çıt yok.geçen ay doktora gittik eşimdede bendede hiç sorun yokmuş.hormonlar rahim herşey normal dedi.buay bizi kendi halimize bırakıyormuş neyaparsanız yapın dedi regl olursan gel dedi herhalde destek bi ilaç falan vericek bilemiyorum açıklama yapmadı kafan karışmasın dedi.regl olmazsanda gel kaç haftalık ona bakarız dedi.🙂)

buay aslında umutluyum ya(gerçi hangi ay umutsuzdumki,kendimi kandırıyorum işte) normalde reglime 3,4 gün kala ağrılarım başlar göğüslerim şişerdi.busefer farklı oldu aslında 10 gün önce başladı ağrım ama sol kasığım aşırı derecede öyle böyle değil bacağıma vuruyo resmen sağda az var göüslerim çok şiş ama ek olarak dokunulmuyo felaket acıyo sanki göğüs uçlarım biraz daha koyu ne biliyim yaa kendimi dinledim dinledim bunları buldum.)

buay aslında umutluyum ya(gerçi hangi ay umutsuzdumki,kendimi kandırıyorum işte) normalde reglime 3,4 gün kala ağrılarım başlar göğüslerim şişerdi.busefer farklı oldu aslında 10 gün önce başladı ağrım ama sol kasığım aşırı derecede öyle böyle değil bacağıma vuruyo resmen sağda az var göüslerim çok şiş ama ek olarak dokunulmuyo felaket acıyo sanki göğüs uçlarım biraz daha koyu ne biliyim yaa kendimi dinledim dinledim bunları buldum.)
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun.Eğer sağlıklı sıhatli olucaksa olsun inşallah.Rabbim acısını yaşatmasn.Umarmm meleğine kavuşursun

Maşallah maşallah canım benim ben tekrar preseed siparişi verdim canım 🙁 bakalım bu ay neler olucak hayırlısıyla gelsin bu bebişler valla benimki olursa poposuna tokat indirecem beni hem üzdüğü hem beklettiği için ne inatçı şu bebekler 😀Allahım mutluluğunu daim etsin bir tanem evlerimiz çocuk sesleriyle inlesin aminnnnn
Anammmm bi olsun hele annesi kıyamazsn kiiiii kuzuna🙂🙂Rabbmmmmmm nasip etsn inşallah inşallah inşallah...Bekletmesin bu melekler inşallah bizleri.Sağlıkla sıhatle hayırlısıyla gelsnler.Yaaa eskiden nasl doğururlarmş anacm valla böle her sene hamile kalırlarmış resmen.5,6,8,10 maaşallah futbol takımı gibi hahaha hahaha.Nesil yenilndikçe noluyos bilmem ki anlamadm.Neyse artık sabır bizi bekler..Sabır aci ise de meyvesi tatlıdır inşallah.Mevlam çok büyük.Bnm hislerm hala geçerli hahaha hahaha

Geri