Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Anammmm bi olsun hele annesi kıyamazsn kiiiii kuzuna🙂🙂Rabbmmmmmm nasip etsn inşallah inşallah inşallah...Bekletmesin bu melekler inşallah bizleri.Sağlıkla sıhatle hayırlısıyla gelsnler.Yaaa eskiden nasl doğururlarmş anacm valla böle her sene hamile kalırlarmış resmen.5,6,8,10 maaşallah futbol takımı gibi hahaha hahaha.Nesil yenilndikçe noluyos bilmem ki anlamadm.Neyse artık sabır bizi bekler..Sabır aci ise de meyvesi tatlıdır inşallah.Mevlam çok büyük.Bnm hislerm hala geçerli hahaha hahaha

Öyle canım Allah büyük sabır acı meyvesi tatlı rabbim bizi bu meyveden mahrum etmesin amin..Bacım sabır sabır ya sabır valla ben bile bu ay vitesten attım hala şoktayım ilkkez sabrım bu kadar zorlandı.Vallahi Allah şahidimdir ne ağlamaydı akşama kadar zırladım yazdıklarınızı okurken zırladım en sonunda toparlandım sanırım yılların birikimi oldu😀 du saha komik bir şey söylim kaldığım ilçede manyağın biri bana dese beğenirsin gelinn sen tüpmü koydurdun:hhh: vallahi hem sinirlendim hem güldüm milletin özelime karışması zoruma gidiyor.Normal hayatımda herkzle haşır neşir değilim ama eşimin görevinden dolayı özverili sakin olmaya çalışıyom yani ilçe diyomda aynı köy gibi düşün küçücük yer her şey ne çabuk yayılıyor tüp taktıracakmışım :hhh:bunuda nerden çıkardı onuda bilmiyorum😀

ya yatıyorum diyorum yatamıyorum ayrılaıyorum sayfadan çok güzel şeyler paylaşılmış umut dolu hepsi okudukça umudum artıyoo hiç azalmadı zaten

Defnecim haklısın😀 bu sayfada ümitsizliğe düşmek yok bir ben o duruma düştüm sanırım oda yılların birikimi bu ay bebek olacak diye şartlanmam ve beni etkileyen bir rüya😀
ama sağolsunlar kardeşlerim beni toparladı Allahım onlardan razı olsun İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin

Öyle canım Allah büyük sabır acı meyvesi tatlı rabbim bizi bu meyveden mahrum etmesin amin..Bacım sabır sabır ya sabır valla ben bile bu ay vitesten attım hala şoktayım ilkkez sabrım bu kadar zorlandı.Vallahi Allah şahidimdir ne ağlamaydı akşama kadar zırladım yazdıklarınızı okurken zırladım en sonunda toparlandım sanırım yılların birikimi oldu😀 du saha komik bir şey söylim kaldığım ilçede manyağın biri bana dese beğenirsin gelinn sen tüpmü koydurdun:hhh: vallahi hem sinirlendim hem güldüm milletin özelime karışması zoruma gidiyor.Normal hayatımda herkzle haşır neşir değilim ama eşimin görevinden dolayı özverili sakin olmaya çalışıyom yani ilçe diyomda aynı köy gibi düşün küçücük yer her şey ne çabuk yayılıyor tüp taktıracakmışım :hhh:bunuda nerden çıkardı onuda bilmiyorum😀
ah ah ah sorma çitosu bazen çevremdeki insanlar laflarını karşısındakini üzüp üzmeyecegini düşünmeden pervasızca konuşuyorlar.inan o zaman benimde tepem atıyor kalkıp gidesim geliyor. ne bu ısrar anlatmak isteyen anlatır.atık hep birbirimize destek vererek bu cahil konuşmaları unutacagız tamam çitosuuum

kızlar hepinizin yazdıklarını bir bir okudum 😀 tunanın dediği gibi aramızda çok büyük gönül bağı var allah bozmasın diyorum ve biz doktora gittik bugün bebeğimle 😀 herşey yolunda 2 hafta sonra yine gidicem tam göremedik doğal olarak ama bir sorun yok allahtan ilk bebekte sorun olduğu için biraz dikkat etmem gerekliymiş ve takip altında olucaz ilk 3 ay çok önemliymiş çünkü folik asit kullanıyodum zaten şimdi yine devam ediyorumm bol bol su ve portakal önerdi doktorumm😀 allahıımmm bu duyguyu yaşak isteyen herkese taddırsın inş sizşerinde bu günlerini görücez kızlar allah sizlerede versin inanın duamdasınız ve son olarak sitemizde madur olan biri var😀 4 aylık hamişmiş ama hamiş melek yazmıyomuş galiba benim açtığım sayfada yazmış esmer_melek22 oda hamiş melek yazmadılar bana dedi ama üzüldüm şimdi ben adminlere sesleniyorummm😀 esmeri hamiş yapabilirmisiniz ????? ve tekrar i hafta sonları kızlar sizi seviyorummm...
canım benim rabbim kalbine göre versin.senin kalbinde bence pırlantadır. pırlantadan da degerli evladın olsun emi...

günaydın hepinize canlarımmm🙂
Defnecim hoşgeldin seninle regl tarihimiz aynıymış. Ben kurtlu ve sabırsız oldugum için dayanamadım test yaptım dun maalesef negatif. Yani bu ay başaramadık maalesef biz, umarım sende güzel haberler olur defnecim. Kısmet işte ne yaparsın, umutlar kalkı başka aylara 🙁

sanada günaydın hazirancım reglimize az kalmış gibi de olsa aslında günü geçmeden hep erken sayılır bozma sakın morelini.3 gün sonra tekrar yap ben inanıyorum ya bu ay ikimize hamiş kalıcaz bak görürsün.belkide geç döllenmedir ondan gözükmemiştir gel biz senle 3 gün sonra direk kan testi yapalım garanti olsun🙂))

sanada günaydın hazirancım reglimize az kalmış gibi de olsa aslında günü geçmeden hep erken sayılır bozma sakın morelini.3 gün sonra tekrar yap ben inanıyorum ya bu ay ikimize hamiş kalıcaz bak görürsün.belkide geç döllenmedir ondan gözükmemiştir gel biz senle 3 gün sonra direk kan testi yapalım garanti olsun🙂))

canım benım o kadar alışmışım ki negatif sonuca kabullendim sanırım 🙂 kendimi umutlandırınca sonrasında olmayınca daha fena oluyor. Olsa çıkardı muhtemelen. Hele bi gunumuz gelsin de regl olmazsak bakarız tabi ki. Takdir-i ilahi bu ay olmazsa sonrasında deneyeceğiz hayırlısı olsun inşallahh

evet canım ksinlikle takdir-i ilahi.böyle konuştuğuma bakma zaten 2 ay öncesine kadar ben daha beterdim 1 hafta önceden başlardım test yapmaya e tabi hep negatif en sonunda kendimide etrafımdakileride bıktırdım.şimdi çok meraketsemde birazdaha rahatım en azından regl olunca ağlamıyorum.buda bişey dimi yani🙂

Geri