Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

.

Kızlar bende geçen hafta foruma üye olmuştum. Beklenmeyen regl tarihi listeye nasıl ekleniyor bilmiyorum ama beklenmeyen regl tarihim bugün dü bende umutlanmıyorum ama kan testi yaptırdım. Zaten özel bir hastanede uluslararsı ilişkiler departmanında sorumlu olarak çalışıyorum. Sanırım bir-iki saate kadar çıkar test sonucum hemşire arkadaşlarla "acil" ibaresiyle gönderdik laboratuvara =)) ama sonucunda ben de bir polikistik over maduru olduğum için umutlanmıyorum hemen... Yine de inşallah geliyodur bebeğim... Bana dua edin.. Iş yoğunluğumdan dolayı sık sık foruma girip yazamıyorum ama dayanışmanız çok güzel bana da moral desteklerinizi bekliyorum.... Tabi eğer yine hamile değilsem progestan başlayıp söktürücez =(( regl olursam yine bir sonraki beklenmeyen regl tarihimi bildiririm. Sonucu da mesaim bitmeden alırsam hemen yazıcam...

Rabbim tüm annelik-babalık duygusunu tatmak isteyenlere bir an önce 2012 yılbaşı hediyesi niyetine nasip etsin!!!! Amiiinn !! =))

Hadi hayırlısı Nazcım, inşallah Allah gönlüne göre versin 🙂

Slm kızlar facebooktaki gurubumuza yazmıştım ama face giremeyen arkadaşlarım sizinlede paylaşmak istedim 🙂 çok maceralı bir gün geçiriyorum şimdi doktordan geldimm. sabah tahlil sonuçlarımı doktora göstermeye gittim kan tahlilinin devlet hastanesinde yaptırdığım için sonucunu da yine aynı doktora göstereyim dedim.kadın beni hiç muayene etmedi dinlediği ile baştan sağma iş yaptı kağıda baktı ve aynen şöle dedi " hamile değilsin aşılama öneriyorum bunun için zeynep kamile git orada kısırlık bölümünde tedavine başla " o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü doktorun odasından ağlayarak çıktım hastanein bahçesinde yarım saat oturup ağladım elim ayağım kırıldı sanki herşey biranda gözümde bomboş oldu. Eşim geldi durumu anlattım ama nasıl ağlıyorum bir görseniz. hemen başka bir özel hastaneye ablam randevu aldı direk gittim ve kadına durumumu devlet hastanesindeki kadının bana aşılama önerdiğini ve kısırlık tedavisi adı altında zeynep kamile yönlendirdiğini söledim. Doktor bana " öle şey olmaz dedi polikitik oversin ama bu senin aşılama yaptırman gerektiği anlamına gelmez dedi muayene etti ve korkulacak birşey olmadığını söledi mantar ve mantara bağlı yara birde küçük bir kistim varmış onlar için ilaç verdi hormon testi istedi ve dedidiki kendiliğinden de hamile kalabilirsin moralini bozaccak birşey yok aşılama da istemiyoruz sadece ilaçlarını düzenli kullan ve hormon testlerini yap bana gel dedi inanılmaz mutlu oldum kadına sarılıp öpecektim neredeyse bu kez mutluluktan ağladım Rabbime binlerce kez şükürler olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 🙂

off canım hemen öyle her dr.un dediğine kafayı takıp üzülme, bak gördünmü sonuçta haklıyım ki farklı dr.lara gözükmekte fayda var, Allah gönlüne göre versin inşalah 🙂

kızlar çok tşk ederizz🙂 defnem inş darısı başına senanın resimlerini profilime de yükledim. best_dream canım haklısın onlar minnoş şekerler🙂 ama adet işte. tunam da iyi çok seviyor kardeşini. aminn güzelim ben de öptüm.

canlarım hep moralinizi yüksek tutun Allah elbet emeklerinizin karşılığını verecektir. inanıyorum bir gün sizleri de hamiş diye yazıcam listemize..

ay canımmm az kalmış senin de hadi bakalım mutlu son yaklaşıyor🙂

Allahım bu güzellikler ne böyle tunacım vallaha kıskandım, hemen bende ikinciyi yapıcam allah nasip ederse 😀

bembeyaz şu ana kadar 19 kilo aldım ve kalan hafta da 1 kilo alsam 20 kilo olur galiba. bu kiloyu çalışırken aldım bi de düşün yani. hiç dert etmiyorum çünkü sonra nasıl olsa veririm. önemli olan meleğim iyi olsun yeter ki.

Ben de şu ana kadar 15 kilo aldım. O kadar çok yiyorum ki inan 1,5 ay içinde 5 kilo daha alırım diye tahmin ediyorum. Ne yapalım bebişlerimizin sağlığı yerinde olsun. Biz daha sonra koşuşturmaktan veririz kiloları.

Hadi hayırlısı Nazcım, inşallah Allah gönlüne göre versin 🙂

off canım hemen öyle her dr.un dediğine kafayı takıp üzülme, bak gördünmü sonuçta haklıyım ki farklı dr.lara gözükmekte fayda var, Allah gönlüne göre versin inşalah 🙂

Allahım bu güzellikler ne böyle tunacım vallaha kıskandım, hemen bende ikinciyi yapıcam allah nasip ederse 😀

kızlar sonucumu aldım =( bu ay da bebek yok =( nefret ediyorum şu polikistikoverden ya!!

Geri