Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Lalecim oğluşun geliyor ona isim düşündün mü?

Dşündük canım, babamız Göktürk Egemen istedi, bende beyendim yani ismimiz Göktürk Egemen olacak inşallah 🙂

kızlarrrrrrrrr selam;
Ya ne zamandır giremiyordum.Doğum yapan arkadaşlarım kusura bakmayın ne olur.Allah bebişlerinizi size baağışlasın.Çok güzeller maşallah.Sarı gelin tunam kızlarınz dünya güzeli.Allah'a şükür atlattınız sağlık ile.Tekrar tekrar tebrik ederim sizi.
Bu arada yeni hamile arkadaşlarımızı da tebrik ederim.Allah sağlıkla büyütmenizi nasip etsin.
Bizde oğluşumla 24.haftaya girdik.Çok mutluyuz.Doktor çok iyi bakıyorsun oğluna dedi.Çok sevindim.O iyi olsun yeterki.
Bu arada hamiş melekler doğum fotosu,bebek şekeri,süsleme bu işleri ne yaptınız yada ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Fikir paylaşalım...

Maşallah oğluşuna canım demek yi bakmışsın ne güzel, foto işi için ben kameralı güzel makine aldım, sanırım bu işi kendimiz hallederiz, sonra beyendiklerimizi çerçeve falan yaptırırız, şeker yapmayı düşünmüyorum, hastaneye gelenlere çikolata falan alır tuturız, Tuna nında dediği gibi artık inş mevlütte bişiler yaparız... Süsleme için güzel bir kapı süsü alıp kapıyı, duvar stikerleri ile de duvarları süslemek istiyorum fazla abartmıcam....

sağol lalezarım,bugün başladı hastalığım dediğin gibi sanırım kistim var adetim bittiği gibi dokora gitçem bebek hayali gitgide uzaklaşıyor.zaten kurdeşen hastalığım için tedavi görüyorum şimdi kist içinde doğum kontrol hapı verir doktor sanırım bebek olayı bana baya bir uzak🙁sağol canım tekrardan:oppucuk:

Kurdeşen için sanırım ilaç alıyorsun, birde adaçayını demleyip banyosunu yap canım, yani bir leğene doldurup otur oturabildiğin kadar, kaşıntıya iyi gelecektir, kist için için ise o kadar kafana takma benim kistim aspire yöntemi ile içi boşaltıldı, ertesi gün iğneler bşladım ve o ay hamile kaldım yani kisti gözünde büyütme o kadar.. 🙂

kıslar bu arada biliyorsunuz ki benim adetlrim düzensiz dr ömer coşkun bizim buraya bayi acmış bende gittim hayıt suyu aldım adet düzenleyici bu sabah başladım ac karnına bir fincan içiyorum tadı kötü ama katlanmam gerek dimi :D:D bu arada eşimle gitmiştim oraya bana ayrıca civanpercemli bitkisel bir ilac aldım bütün kadın hastalılarına iyi geliyormuş o polenli arı sütlü bal aldık ayrıca eşimin spermlerini artırıcı bitkisel ilacta aldık kısa sürede sonuc alacağımız söylediler hayırlısı dua edin lütfen bu aralar yine birde ovulasyon testi almaya cıkacağım :oppucuk:

Hayıt suyunu bende kullandım canım, evet biraz tadı kötü ama bir şişe alıp içmiştim... hormonların düzene girmesinde epey etkisi var ...

günaydın meleklerimmm herkese hayırlı cumalar.Cuma günü yüzü suyu hürmetine herkesin yüzü gülsün bekleyenlerin meleği gelsin,doğum yapacaklar da sıkıntısız alsın kucğına meleklerini inşallah.Kahvaltı etmeden oturdum valla bilg başına hahaha hahaha.Acıktm kahvaltı hazırlıycam ama ayaklarım çok ağrıyor yaw🙂neyse ben oğlanı aç bırakmıyım hazırlaym bişiler🙂

Laloşum senn oğlan bürokrat olucak heralde maaşallah ismi çok hoş 🙂önce RABBİME layık bir kul,sonra size hayırlı bi evlat olsun tabii ki de hani ismi de bunu çağrışıtırıyo🙂

herkese günaydın kızlar, nasılsınız bakalım??
gelişme var mı? benim günüm dündü ama olmadım, erken olmasını bilmeme rağmen yinede test yaptım tabiki negatif çıktı 🙂 evdeki testler - eğer gebelik var ise- en erken ne zaman gösterir? birde illa sabah ilk tuvalette mi uygulamak gerekir? bilenler yardım ederse çok sevinirim 🙂)

benim bildiğim 7 günde belli oluyormuş canım bide sabah wc yoğun olduğu için daha iyi sonuc veriyormuş

Dşündük canım, babamız Göktürk Egemen istedi, bende beyendim yani ismimiz Göktürk Egemen olacak inşallah 🙂

Maşallah oğluşuna canım demek yi bakmışsın ne güzel, foto işi için ben kameralı güzel makine aldım, sanırım bu işi kendimiz hallederiz, sonra beyendiklerimizi çerçeve falan yaptırırız, şeker yapmayı düşünmüyorum, hastaneye gelenlere çikolata falan alır tuturız, Tuna nında dediği gibi artık inş mevlütte bişiler yaparız... Süsleme için güzel bir kapı süsü alıp kapıyı, duvar stikerleri ile de duvarları süslemek istiyorum fazla abartmıcam....

Kurdeşen için sanırım ilaç alıyorsun, birde adaçayını demleyip banyosunu yap canım, yani bir leğene doldurup otur oturabildiğin kadar, kaşıntıya iyi gelecektir, kist için için ise o kadar kafana takma benim kistim aspire yöntemi ile içi boşaltıldı, ertesi gün iğneler bşladım ve o ay hamile kaldım yani kisti gözünde büyütme o kadar.. 🙂

Hayıt suyunu bende kullandım canım, evet biraz tadı kötü ama bir şişe alıp içmiştim... hormonların düzene girmesinde epey etkisi var ...
ayy canım inşallah benim adetlerim düzene girer ve hormonlarım düzelir sonrada hamiş kalırım :D:D

günaydın meleklerimmm herkese hayırlı cumalar.Cuma günü yüzü suyu hürmetine herkesin yüzü gülsün bekleyenlerin meleği gelsin,doğum yapacaklar da sıkıntısız alsın kucğına meleklerini inşallah.Kahvaltı etmeden oturdum valla bilg başına hahaha hahaha.Acıktm kahvaltı hazırlıycam ama ayaklarım çok ağrıyor yaw🙂neyse ben oğlanı aç bırakmıyım hazırlaym bişiler🙂

günaydın şikerim h.g balım beni ösledin ondan hemen girdin demi :D:D

Özlemem miiii yavru kuşummm lavişim bnm :kiss: hemen lavişimi görem dedim🙂🙂kuzum bnm .ALLAHIM gönlüne göre versn lavişim moralini yüksek tut RABBİM bütün kapılarını açsın inşallah meleğim

Geri