Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Çok Keskin Bir Dua

Ya kebir Ya cebbar Ya hayy Ya kayyum Ya halim Ya hamid Ya cevat Ya vehhab Ya afüv Ya Azimül üzema ente Allahül Kebirül Müteal Süphaneke Ente Allahümme Malikü,ddünya ve Ahiratü eselüke en Tansureni ve Taineneni ala Matlubi Ya Israfil bi hakki Sahibül Bünyetil.Ülya ve bihakki SEMAÜS sadiseti ve bihakki el kevkebül Münrül ebyadi essaidi ve bihakki Ehya Serahya Allahüssamadi ve bihakki e dünya hüvel lahü bi bihakki es baüt Allahül kahiri fevke Ibadihi ve kibele Arsihi ve bihakki el esma Yüsebbihhüllahü bina Israfil illa ma Künte Avni ve ecib daveti vehiye keza keza..tasarlayip yapmak istedigin bir isi yapmazdan önce ilk persembe günü vekil melegi Israfil araci kilarak iki rakat namaz kilip dilegini belirt ve bu duayi bir kez oku bir hafta devam edin ALLAH`in Izniyle dünya islerinden hangisini dilerseniz onu söyleyip isteyin.persembe günü ilk saatinde evlenmek,alim satim ,devlet isleri için uygun olup bos çevirmez bu duaya 7 gün devam edebilirseniz insallah dileginize kavusursunuz,bir yakinim okudu dilegi hasil oldu..

kuzum benim ya seni Yaradana kurban olayım...ne güzel bir inancın var.yazdıklarınıda okudum.gerçekten sen Rabbimin sewgili kulusun.çok zor bir sınavdan geçmişsin.Ama emin ol mükaafatı çok büyüktür. asr_ı saadet devrinde sahabe efendilerimiz bir gün sıkıntı yaşamasalar;Rabbim acaba bizi unuttumu yada bizi sewmiyormu diye üzülürlermiş ya,işte sırf bu yüzden bile karşılaştığımız sıkıntılarımızdan yakınmamalıyız.
Bazen Cenab_ı Hakk kuluna sıkıntıyı kendisine dua etmesinden,kendisiyle konuşmasından hoşnut olduğu niçin verirmiş... o yüzden dedim Rabbimin sewgili kuluymuşsun diye..belkide bizim sıkıntılarımızda bu yüzdendir. o nedenle Rabbimizi daha fazla bekletmeden ona koşmak lazım.inşallah bir gün bizede nasip eder...

sheker_shey sen düşük mü yaptın canım yaaaaa ben ne ara kaçırmışım 😕
Evet cnm 9+4 iken kontorle gittik ama bebişimn kalbi durmuş gitmiş benden🙁Pzt öğrendm salı kürtaj oldum.🙁Çok acı ama verende O alan da O.Rabbim yine hayırlı bi şekilde nasip etsin diye dua ediyorum.Bana ve herkese nasip etsin bu akşam cuma akşamı dua edlim inşallah bol bol.Rabbim isteyenlerin kucağını boŞ bırakmasın

melodicim bu paylaştıklarının hepsini uygulaya biliyomusun valla benim aklıma yatan ayeter kürsü oldu onu bende uygulamayı düşünüyoum ama bukadarını valla uygulayamam ben. inş uygularsındA meleğin en yakın zamanda gelir annesine ...
ve rüyam çitos için yazdıklarını çok beğendim allah razı olsun valla ben bile çok duygulandım zaten iyice sulu göz oldum ii ağladım sayende
ÇİTOSUM VALLA BU TÜKENMİŞ HALİNE ÇOK ÜZÜLDÜM RABBİMDE İNAN ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜR MELEĞİN İÇİN ETTİN DUALAR GESİN YADA GELMESİN MUTLAKA ALLAHA ULAŞIR ASLA DUAN YERDE KALMAZ AMA İNAN HERŞEYDE BİR HAYIR VE ZMAN VA CANIM VE BENİ AĞLATMAYI BAŞARDIN SAOL OKADAR DUYGULANDIMKİ ANLATAMAM VE AKLIMDAN ALLAHIM MELEĞİMİ BANA GÖNDERDİĞİN GİBİ BURADA SANA ELİNİ AÇMIŞ YALVARMIŞLARA YARDIM ET SENDEN BAŞKA KAPIMIZ YOK BİZİ DERGAHINDAN GERİ ÇEVİRME DİYEREK HEPİNİZİN İSMİNİ ANDIM ALLAHIM EN YAKIN ZAMANDA MELEKLERİNİZİ GÖNDERSİN HAYIRLISI İLE AMA İNAN ÇİTOSUM İÇİM SIZLADI GÖNLÜMDEN PARÇALAR SÖKTÜN VALLA NE DİYİM HAMİŞLERİN DUASI KABUL OLUR DERLER İNŞ ALLAHIM BANA GÖNDERDİĞİ KÜÇÜK MELEĞİMİN HATRI İÇİN HAYIRLI BEBEKLER NASİP ETSİN İNŞ

hayatım çok üzüldüm..şuan şok olmuş bir şekilde okuyorum yazdıklarını..kuzum benim yaa..üzülmemek elde değil ama en azından şöyle düşün sen iyisin..önemli olan bu..sen ve eşin iyi olduktan sonra her zaman bebeğiniz olur.hem bak hamile kalabiliyorsun bir probleminiz yok çok şükür.. biraz daha zamanı varmış demekki.

kuzum benim dualarımdasın,Rabbim metanetini versin inşallah..

Aminnnn ALLAH razı olsun.Rabbim çok büyük derdi veren MEVLAM sabrını da veriyo hamd olsun.Yeter ki sağlıklı bi şekilde kavuşalm bebeklerimize hepimiz.Bi söz vardır BEKLENEN GÜN GELCEKSE ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR.Ben hepimiz adına bu güzel günlerin geleceğine inanıyorum hepimiz güzel sağlıklı evlatlara sahip olacağız yeter ki inanalım ve isteyelim

Canımm Allah razı olsun senden inan çok haklısın kelimesi kelimesine .Kafam çok karışık moralim çok bozuk hayatımda kendimi bu kadar aciz bukadar yorgun kederli hissetmedim.Kaç saatir ağlıyorum ezan okunuyor Allahım önce sana sonra senin durumunda olan gençlere hastalara acil şifalar versin.Annelerinizin sevdiklerinizin yüreğini yakmasın gençliğinize acısın.Çok haklısın hemde çok ama bazen öyle bir an geliyorki elinde olmadan böyle benim gibi bittiğini her şeyin bittiğini düşünüyorsun.Yazdıklarınla benim aklımı başıma getirdin.Okurken bile yine ağladım hem senin durumuna sonra benim gibi evlat hasreti çekenlere..Biliyormusun rüyamda hamile olduğumu gördüm sancılandım öyle bir sancılandımki rüyamda bu rüya olamaz nihayet bebeğim oluyor diye ağlıyordum analatamam ve bebeğimi doğurdum emzirdim yaa yemin ediyorum emzirirken gögüslerim acıyordu.Bebeğimi sol kolumda yatırdım sabah kalktığımda sol kolum uyuşuktu ve ben sandımki eşim bebeğimi kucağımdan alıp beşiğe koymuş sağıma soluma baktım beşiği göremedim ve çok kötü oldum ağlamak istiyorum diye yazdığımda bu rüyanın etkisindeydim ve bir kaç saat sonra lekem geldi çok üzüldüm kendimi bu nasıl kaptırmışım.Yemin ediyorum size bu hayatımda bebek için 2. ağlamam ve bu ay her şeyi düzenli yaptığımdan şartlandım..Allahım hepinizden razı olsun desteğiniz için rabbim hepinizin gönlünden geçeni nasip etsin kabul etsin Bu yazıyı ve yazdıklarınızı okuyunca biraz olsun kendime geldim Lütfen kusura bakmayın cümlelerim kopuk oldu.İyiki varsınız.Annem yok yanımda elin memleketinde yalnızım.Gerçekten sizleri tanıdığım için çok mutluyum.İnşallah Rüyam bu hastalık canından tez vakitte çıksın birdaha yanından bile geçmesin Anne olanlar rabbim size yavrularınızı bağışlasın bizlerede hayırlı evlat versin amin