Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Çitos, sen inançlı bir kadınsın, sakın pes etme Rabbine sığın...

Hastalığımla ilgili pek konuşmak istemiyorum ama bak ben aylar önce bile "yenildim" dediğim anda bile pes etmedim. Eğer ki şuanda umutlu ve hala yaşıyorsam bunu Rabbime ve dualara borçluyum.

Elbette ki acı bir duygudur... Ama emin ol ki, şu hayatta en acı şey insanın ölüyor olduğunu bilmesidir. En yakınını kaybedersin, tabiri caizse acıdan burnunun kemiği sızlar. Belki isyan edersin, belki kahroluursun. Ama inan ki, "benim sayılı günlerim kaldı ölüyorum" dediğin de isyan edemiyor, korkuyorsun. Yolun sonu bu işte diyorsun. Umudun yok ama "Rabbim lütfen, lütfen..." diyorsun... Her gözünü kapadığında sevdiklerine "acaba sabaha uyanacak mıyım, onları bir daha görecekmiyim" düşüncesi ile bakmaya doyamıyorsun. Ölümü beklediğim en karanlık günlerimde yaptığım tek şey dua etmekti. "Ölümden ötesi yok" diyoruz bazen ama inan ki bıçak kemiğe dayandığında yolun sonuna gelmiş olmak çok acı ve korkunç...
(Bunları neden yazdım; beterin beteri var Çitos, şükret...)

Ben pes etmedim, "ölüyorum, eğer ki öleceksem bile son nefesimi dualarla vereyim" dedim. Sen de pes etme Çitos, sakın pes etme!!! Sabret, biliyorum sabretmek çok zor, bak ben hala sabrediyorum. Evet sabretmek yoruyor insanı, bıktırıyor ama başka çaremiz var mı?

Şükret Çitos, şükret çünkü, bak eşin en azından anlayışlı, seni gerçekten seviyor. Etrafına bir bak, sırf çocukları var diye birbirini yiyen çiftler, ayrılamıyor. Ülkemiz de, çocuk var ise boşanma gerekiyorsa bile gerçekleşmiyor. Şayet çocuk yok ise eşler ne kadar iyi anlaşırsa anlaşsın, sırf bir evlat sahibi olabilmek için, kuma, boşanma, hakaret gibi olaylar yaşanıyor.
Senin anlattığın kadarı ile sen anlayışlı ve adam gibi adam oaln bir eşe sahipsin. Bir çok kadın, sırf çocuğu var diye kocasının karısı iken, ne mutlu sana ki sen sadece gerçekten sevildiğin için, kocanın karısısın... Bunları düşün Çitos... Umudunu asla ve asla yitirme.

Mesajımın başında da dedğim gibi, sen inançlı bir kadınsın Çitos. Bilirsin ki, ALLAH herşeyi zamanı gelince yapar... El aç ve Rabbinden o zamanın gelmesini beklemek için sabır dile... Sen böyle yaparsan, eşin de mutsuz olur ve ALLAH korusun sağlığınızdan olursunuz. Bebeğin geldiğinde sağlıksız bir anne babası olmasının yerine, mutlu ve birbirine aşkla bağlı bir annesi ve babası olsun istiyorsan, lütfen kendini kahretme...

Hayat hep tek düze gitmez...

Hayat yolunda bazen ayağımıza taşlar yada dikenler takılır, sendeleriz...

Ama o yol çok uzun, sendelemekle, zaman kaybetmemeliyiz.

RAB verdiyse bu canı, kıymetini bilmeli ve O nun bu canı alacağı güne dek mutlu olmaya çalışmalıyız. Unutmayalım ki, herkesin bir derdi var, durur içerisinde...

Derdi veren RAB, dermanı da versin. Tıpkı mutluluklara şükrettiğimiz gibi, Onun verdiği derde de, hastalığa da, göz yaşlarına da, verdiği acılarına da şükürler olsun...

Dip Not: Ben inanıyorum ki, sen günü geldiğinde evladını kucağına alacaksın. İnşallah...

ALLAH bizimle olsun...

dondum adminim bişey dıyemıyorum...

Dr.Gürkan Kubilay’ın önderdiği Besiner
1-Demir Alın ( Kırmızı et,Kümes hayvanları)
2-Tam tahıllı Ekmel (Lif içerirler)
3-Çinlo İçeren besinler (İstiridye,Kuru fasulya, dama eti, peynir,mısır)
4-Antioksidanlar (Yanban mersini,kıvırcık,kırmızı biber)
5-Vitamin+mineral+lif (brokoli,kabak,bezelya)

Kereviz: Kadın ve erkekte cinsel faaliyeti çok artırır. Bütün salgı bezlerini çalıştırır.

Soya: Vücudun direncini artırır. Günde 25 gr soğan ve turşu ile yenmeli. Tüm salgı bezlerini çalıştırır.

Havuç: Hanımlarda adetin düzenli olmasını sağlar. Vücudun direncini artırır.

Roka: Cinsel gücü artırır. P ve K vitamini ihtiva eder. Birçok minerale sahiptir. Kansızlığı giderir.

Lahana: Başta E vitamini olmak üzere tam bir vitamin deposudur. Ne kadar çiğ yenirse o kadar etkili olur.

Sarımsak: Bütün salgı bezlerini çalıştırır. Hormonların çalışmasını düzenler. Vücutta dezenfektan olarak görev yapar mikropları öldürür. Düzenli çiğ olarak yendiğinde büyük faydası vardır.

Soğan: Taze ve kurusu ikisi de çiğ olarak yendiğinde vücut için çok faydalıdır. Vücutta bütün hormonları çalıştırır.

Tere: Bol demir ihtiva eder. Vücudu dezenfekte eder. İçeriğinde C vitamini ve mineraller vardır. Vücudun direncini artırır. Hormonları çok çalıştırır.

Karnıbahar: Bol E vitamini protein ve cinsiyet hormonu ihtiva eder. Cinsel gücü artırır.

Armut: Tüm salgı bezlerini çalıştıran çok özel bir meyvedir.

Greyfurt: Tüm salgı bezlerini çalıştırır. Bol C vitamini ihtiva eder zayıflatır.

Hurma: Fosfor, kalsiyum, demir ve magnezyum ihtiva eder. Vücut direncini artırır.

Mercimek: Bol miktarda B vitamini fosfor ve demir ihtiva eder. Vücudu kuvvetlendirir. Depresyonu önler bol kan yapar. Hamilelerde çocuğun anne karnında güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

Nohut ve Kuru Fasulye: Bol bol vitamin ve protein ihtiva ederler ve vücudun direncini artırırlar.

Kullanıldığında hamilelik şansını arttıran vitaminler var mı?
Kesin etkinliği kanıtlanmış vitamin henüz mevcut değil. Fakat, E vitaminin sperm fonksiyonları üzerine olumlu etkileri olduğu düşünülmektedir. Demir eksikliğinin düşük, prematüre doğum, düşük doğum ağırlıklı bebek riskini arttırdığı bilinmektedir. Bu nedenle demir eksikliği olanların gebelik öncesi dönemden itibaren yerine konması önerilmektedir. Hamilelerin kullanabildiği türden multivitaminler yeterli desteği sağlamaktadır. Bunun yanında fazla demir alımının sakıncaları vardır. Bir B vitamini olan folik asit doğumsal defektlerin önlenmesinde etkindir. Bebek isteyen çiftlerde gebelik öncesinden başlayıp ilk 3 ayı da kapsayan bir şekilde kullanıldığında bu tür doğumsal defektin önlenmesinde faydalıdır.

Zor Durumda Kalanlar için(Çok Tesirli Bir Dua)

bu formül sihri batil (batilname) kitabinda geçer
dizgideki yanlisliklari elimden geldigince düzelttim

Sikintili oldugun zaman ve kurtulamadigin zaman bu duayi her sabah 7 kere oku.
Allahü teala kisa sürede sikintidan kurtarir. Borçluysa öder issizse is bulur.
Defalarca tecrübe edilmistir. Çok önemli ve tesirli bir duadir.
Dua budur

Allahümme Ya Latif (7 kere) ya Allah edrikni bilütfikel hafiyyi ena muhtacün zelilün
Ve entel kaviyyül ganiy. Allahümme ya seriul hisab ya sadidül ikab ya gafur ve ya rahim
ve ya haliku külli sey in ya fatiris semavati vel ard. Ya falikel habbi ven neva falikel
isbahu ya veliyyül hasenat ya dafius seyyiat ya gafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel
beliyyat ya mukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardi ves semavat
(HACETINI SÖYLE) akdi haceti fi hazihis saate ya ilahel evline vel ahirin ya bediüs semavati vel ardine ya zel celali vel ikram. Ve sallallahü ala seyydina muhammedin ve alihi ecmain. Birahmetike ya samiüd dua ya erhamerrahimin. Bihürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Ya Allah ya Allah ya Allah

313 Ayet’el Kürsi

Herhangi bir muradin hasil olmasi için Ayet-el Kûrsi 313 kere okundugunda, dünya ve Ahiret hakkindaki o istek ALLAH`in C.C. izniyle hasil olur(ne bir eksik ve ne bir fazla okunmamalidir bu sayilarin adedi çok önemlidir)

313 defa Ayetel kürsiyi okuduktan sonra "Ya Rabbel Aziym! bu ayeti kerime hürmetine, 313 ehli bedir ve 313 resuller ve ashabi kiram hürmetine muradimi ihsan buyur" diye dua eden kimsenin maksat ve merami hasil olur biiznillahi teala.

18067_217676799036_778949036_3130661_5694763_n.jpg

KIZLAR DENEYDIM YEMIN EDERIMKI HZ ALIYI GORDUM VALLAHI DENEYIN

Bismillahirrahmanirahim
Hasbiyallahü li dini, ( Dinim için Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü li dünyaye, ( Dünyam için Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü lima ehemmeniy, ( Bana fenalikla kasd edene karsi Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü liman baga aleyye, ( Bana azginlik eden kimseye karsi Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü limen hasedeniy, ( Bana hased edene karsi Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü limen kadeniy bi suin, ( Bana fenalikla yaklasana karsi Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü indel mevti, ( Ölüm aninda Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü indel meseleti fil kabr, ( Kabirde sual sorulacagi anda Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü indel miyzan, ( Amellerin tartilacagi anda Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü indes sirati, ( Sirati geçerken Allah`im bana yeter )
Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arsil aziym.
(Bana Allah yeter. O’ndan baska hiçbir ilâh yoktur. Ben ancak O’na tevekkül ettim. O, yüce Ars’in sahibidir )
Amin

Herhangi bir dilegi için bu ayeti sabah-aksam , her hal ve durumda sayi gözetmeksizin okumayi vird edinirse maksadina ulasmasi için bu ona kafidir.

Bu maksadi ister dünya isleri ile ilgili olsun, isterse ahiret isleri ile, ister dogru ve hayirli bir is olsun her diledigine kavusur.
Dilekleriniz, için, hasbiyallahu, Duasi, Etikletler:

Geri