Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çitoscum canım sana bi olay anlatayım mı. bak bundan yıllar evvel bi arkadaşımın akrabası evlenmiş ve ailenin tek çocuğu tek erkekle. bunlar deniyolar deniyolar olmuyo bebekleri. ne doktorlar ne aktarlar durumlarıda iyi hepsini geziyorlar evler arabalar servetleri çocuk yolunda gidiyor. artık adamın ailesi çocuk olmayınca baskı yapıyor ve kadının üstüne kuma getiriolar o da maşallah pek verimli çıkıyo çocuğu oluyor. ama diğer kadında beraber o da aynı evde yaşıyo.......veeeeeeeeeeeeeeeeeee....... tam 20 yıl sonra kadının kendiliğinden bebişleri oluyor... çıkmadık candan ümit kesilmez. konu tam neydi bilmiyorum ama bu yazını okuyarak cvp verdim cnm. Allahtan ümit kesilmez. bana bak doktor geçen ay ilaç verdi sen çok zor hamile kalırsın dedi ve ben Allahım sağlık sıhat versin 5 haftalık hamileyim doktor bile şaşırdı. ilk bebeğimi kaybettim 4,5 aylıkken suni sancı ile doğum yaptım bebeğimi hissettim... öle acılar çektim ki ve daha 2 yıllık evliyim. Rabbim herşeyin hayırlısını versin. her sıkıntıdan sonra bi mutluluk vardır. eski alimler sıkıntıya düştükllerinde sevinirlermiş bunun arkasından hayır gelecek diye mutlu olurlarmış. her hayırda bi şer her şerde bi hayır vardır. ümidini kaybetme. inşallah hepimizin dualarıyla seninde çok güzel günlerin olacak bitanem.

Canım Allah razı olsun senden dediklerinde haklısın ama işte bazen elinde olmadan böyle patlayabiliyorsun.Benim de 15 yıldır olmuyo canım Allahtan ümit kesilmez ama kuluz işte bazen böyle boşluklar yaşıyoruz.Kendimi toparlamaya çalışıyorum dua ediyorum.Rabbim senin yavrunu sana bağışlasın tüm hamilelerinkinide Anne olanlarında.Allahım kucağına almayı nasip etsin canım desteğin duaların dileklerin için sağol canım Allahımda sizlerle olsun

canım arakdaşlarım gününüz aydın olsun...
Hayat böyle işte bazen sevinçle dolup paylaşıyoruz topik şenleniyor, bazen de kederlerimizi mutluluklarımızı paylaşıyoruz acımız üzüntümüz azalıyor. Çitosum daha iyisin sanki, çok sevindim canım. Hakkımızda hayırlısını Rabbim verecek. Zaman zaman hepimiz umutsuzluga kapılık boyle kendimizi harap ediyoruz ama çok şükür ki burdaki güzel arkadaşlarımız ve ailemiz sayesinde çabucak toparlanıyoruz. Rüyam sana da çok geçmiş olsun canım, Allahım cabucak kurtarsın seni hastalıktan inşallah

Amin canım, Rabbim kimseyi sağlığı ile sınamasın, sınadığına da sabrını versin...

Elbette ki dualarımdasın, adını hatırladıklarımı tek tek sayarım dua ederken, unuttuklarımı da melek'lerin tümü diye gruplandırırım 🙂 Allah'ım O na açtığımız ellerimizi boş çevirmesin...

Evet Rüyam çok haklısın Allahım sağlığımızla sınamasın bizleri ...

Mekandaki herkesin birbirine dua edebicek kadar temiz kalpli, inançlı, kendini aşmış, çeşitli kompleksleri olmayan kısacası iyi insan iyi kul olma sıfatlarını kendinde barındırabilen kişilikler olması beni, bizi, buaradaki herkesi bu kadar yakın hissettiyor...

Öncelikle sitenin kurulmasında ve devamında emeği geçenler ve burada birbirinin dertleri ile ağlayıp birbirinin sevinçleri ile coşup eylenen herkesten Allahım binlerce, milyonlarca kez razı olsun...

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM... VE ALLAHIM BU GÜZEL İNSANLARIN YÜZLERİNİ HEP GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH...

bembeyaz 2.5 yıl oldu evlenelı neden korkuyorum bılıyormusun ben ılk bevegımı kaybettım 5.5 aylık erken dogum yaptım yanı kurtaj falan degıl canlı canlı 10 saat sunı sancıyla dogum yaptım bebegımı bacaklarımın arasında hıssedtım ALLAHIM KIMSEYE EVLAT ACISI VERMESIN ama nede olsa korkuyorum yaa hamıle kalmamsam ya olmassa herkes soruyor benım aılem dısında bebek yok mu yokmu allah bana nasıp etmedıkce nasıl olmasını beklıyorlar anlamıyorum siparıs uzerın gelmıyor sonucta bu bebek ALLAH NASIP EDERSE OLUR OLMASSA VARDIR ONDADA BI HAYIR DIYORUM ama kendımı kandırıyorm olmayacak korkusu her ay adet kanamsı oldugu zamanda dış gebelıkmmı korkusu oluyor anam ne bılım yaa

Canım bak senin birtane bebeğin olmuş merak etme yine olur. Sen böyle güzel dualar ettikçe Allahım sesini duyacak inşallah. Bak evliliğinde yeniymiş. İnşallah 1-2 aya kalmaz bebeğin gelir senin ve cümlemizin.

18067_217676799036_778949036_3130661_5694763_n.jpg

KIZLAR DENEYDIM YEMIN EDERIMKI HZ ALIYI GORDUM VALLAHI DENEYIN
ewet bunu daha önceden biliyordum.tekrar yaptım müthiş bişey ya!!!!

Canım benim valla sayen de sayenizde yazdıklarınızla beni çok etkilediniz..Evet bu gün gerçekten kendimi bende tanıyamadım Benim en zayıf ve kendimi çaresiz hissettiğim bir gün yaşadım ağlamaktan başım zonkluyor..Ara ara yine ağladım ama yazdıklarını zı düşünün ce teselli buldum.Allahım kimseyi çaresiz bırakmasın amin.Ayrıca Rüyam senin topikteki desteğin gerçekten çok sevindirici ben gerçekten mutlu oldum Allahta seni her daim mutlu etsin sağlık sıhat versin inşallah :kiss:

Her ne kadar sizlerle aynı sorunu yaşamıyor olsamda, çaresizliğin her zerresini en büyüğünü yaşadığım için, sizlerinde duygularını hissedebiliyor, yüreğinizin sızısını, yüreğimde hissediyorum...
Destek midir bilmem ama inanın ki her daim her gece dualarımdasınız. Zaten kulun kula yapabileceği en iyi tek destek dua etmektir diye düşünüyorum.

Allah seninde ve bu topikte ismi geçen, geçmiyen her darda kalan kulununda dileğini, muradını kabul eylesin. RAB bizlere sabır versin. Ellerimizi boş çevirmesin inşallah...

İyi dileklerin için teşekkür ederim Çitos 🙂

Allah razı olsun Rüyam rabbim gönlünden geçenleri kabul etsin inşallah canım..Çok üzgünüm kızlar hayatımda tüp bebek yaptırdığımda ağlamıştım..V e şimdi gerçekten çok kötüyüm ve ağlıyorum ..Bu ay çok ümitlenmiştim her şeyi yaptım preseed destek haplar bitkisel kürle macunlar..Ve artık pes ediyorum 16 yıldan sonra pes ediyorum..Ümidimi kaybettim..Belki dedim belki olur dualar ettim rabbime doktorlar asla normal yollarla olmayacağını söylemişti zaten bile bile kendimi ümitlendirdim.Çok kötüyüm kimseye kötü örnek olmak istemem ama ümidimi kaybettim

çitosum nolur ümidini kaybetme.rabbim kimsenin dualarını geri çewirmez.mutlaka duaların kabul edilecektir ama zamanı wardır çitosum...nolur asla pes etme!

GÜNAYDIN melekler 1 saattir yazılanları okuyorum dün sabahtan sonra giremedim nolmuş böleee ÇİTOS,RÜYAM,SHEKER_SHEY dondum kaldım.....çitosum canım seni çok iyi anlıyorum kendim olmasada seninle aynı şeyleri halam yaşamıştı benim için halam annem demekti yani daha öncede yazmıştım ama annemle babam ayrıldıktan sonra bize halam baktı ve bu yüzden 35 yaşında evlendi denemediği hiçbirşey kalmadı son olarak tüp bebekti onuda halam istemedi ve vazgeçti 43 yaşındaydı bir sabah beni aradı ve 2 aylık hamile olduğunu söyledi şaşırdım şimdi 15 yaşında lise öğrencisi güzeller güzeli bir kızı var bide kızı 3 aylıkken tekrar hamile kaldı ve onu aldırmak zorunda kaldı gerçi ben çok kızdım aldırdığında ama oldu işte diyeceğim şuki kendini hiçbirşeye şartlama olur canım yeterki zamanı gelsin ve allahım ol desin ayrıca yaşın daha genç bak ben 41 yaşımdayım ikinci baharımı yaşıyorum ve başa sardım bebiş istiyorum 🙂 olucak inşallah haklısın taş değilizya insanız sonuçta bazen sabrın sonu gelmiş gibi oluyor ve bitti diyebiliyoruz oda çok normal duygu yoğunluğu yaşıyoruz ve negüzelki burada paylaşabiliyoruz buda demekki hiçbirşey bitmemiş sadece sığınacak bir liman bir destek ve tekrar bir ümit iyiki hepimiz varız belki çoğunuz benden küçüksünüz ama ben sizlerden çok şeyler öğreniyorum çünkü paylaşıyorum hepinizi çok seviyorum 🙂 kendine iyi bak ve moralini yüksek tut hayatta olaz diye birşey olmazzzzzzzz 🙂 sheker_shey canım bu siteye üye olduğumda ilk senin hamişlik haberini almıştım ve çok sevinmiştim şimdi çok üzüldüm nedenir bilemiyorum takdir yüce allahımın vardır bundada bir hayır diyelim üzülme demek saçma ama kendine dikkat et canım inşallah hepbirlikte denemeye devam ..... RÜYAM daha çok gençsin ama inan beni kilitledin neredeyse seninle yaşıt oğlum var anne olarak okudum çünkü ister isremez o moda giriyor insan yaşınıda görünce ne mutluki senin gibi kendinden emin ve hayatı seven bir evlatları var annen ve babanın bu çok önemli yaşından çok daha büyük bilince sahipsin fazla bişeyler yazıp zamanını almıycam sen herzaman mutlu ve hayata sımsıkı tutunmayı başaracak ve mutlu olabilecek bir yapıya sahipsin allah hepimizin yardımcısı olsun dualarına ise sonsuz teşekkür ederim benimde dualarım hepinizle eminol bundan sonra asker evladımla birlikte en başta sen olacaksın canım benim bütün bunlarla birlikte bide bize destek oluyorsun 🙂 çok iyisin meleğim kendine iyi bak herzaman yanındayız 🙂

Son düzenleme:
GÜNAYDIN melekler 1 saattir yazılanları okuyorum dün sabahtan sonra giremedim nolmuş böleee ÇİTOS,RÜYAM,SHEKER_SHEY dondum kaldım.....çitosum canım seni çok iyi anlıyorum kendim olmasada seninle aynı şeyleri halam yaşamıştı benim için halam annem demekti yani daha öncede yazmıştım ama annemle babam ayrıldıktan sonra bize halam baktı ve bu yüzden 35 yaşında evlendi denemediği hiçbirşey kalmadı son olarak tüp bebekti onuda halam istemedi ve vazgeçti 43 yaşındaydı bir sabah beni aradı ve 2 aylık hamile olduğunu söyledi şaşırdım şimdi 15 yaşında lise öğrencisi güzeller güzeli bir kızı var bide kızı 3 aylıkken tekrar hamile kaldı ve onu aldırmak zorunda kaldı gerçi ben çok kızdım aldırdığında ama oldu işte diyeceğim şuki kendini hiçbirşeye şartlama olur canım yeterki zamanı gelsin ve allahım ol desin ayrıca yaşın daha genç bak ben 41 yaşımdayım ikinci baharımı yaşıyorum ve başa sardım bebiş istiyorum 🙂 olucak inşallah haklısın taş değilizya insanız sonuçta bazen sabrın sonu gelmiş gibi oluyor ve bitti diyebiliyoruz oda çok normal duygu yoğunluğu yaşıyoruz ve negüzelki burada paylaşabiliyoruz buda demekki hiçbirşey bitmemiş sadece sığınacak bir liman bir destek ve tekrar bir ümit iyiki hepimiz varız belki çoğunuz benden küçüksünüz ama ben sizlerden çok şeyler öğreniyorum çünkü paylaşıyorum hepinizi çok seviyorum 🙂 kendine iyi bak ve moralini yüksek tut hayatta olaz diye birşey olmazzzzzzzz 🙂 sheker_shey canım bu siteye üye olduğumda ilk senin hamişlik haberini almıştım ve çok sevinmiştim şimdi çok üzüldüm nedenir bilemiyorum takdir yüce allahımın vardır bundada bir hayır diyelim üzülme demek saçma ama kendine dikkat et canım inşallah hepbirlikte denemeye devam ..... RÜYAM daha çok gençsin ama inan beni kilitledin neredeyse seninle yaşıt oğlum var anne olarak okudum çünkü ister isremez o moda giriyor insan yaşınıda görünce ne mutluki senin gibi kendinden emin ve hayatı seven bir evlatları var annen ve babanın bu çok önemli yaşından çok daha büyük bilince sahipsin fazla bişeyler yazıp zamanını almıycam sen herzaman mutlu ve hayata sımsıkı tutunmayı başaracak ve mutlu olabilecek bir yapıya sahipsin allah hepimizin yardımcısı olsun dualarına ise sonsuz teşekkür ederim benimde dualarım hepinizle eminol bundan sonra asker evladımla birlikte en başta sen olacaksın canım benim bütün bunlarla birlikte bide bize destek oluyorsun 🙂 çok iyisin meleğim kendine iyi bak herzaman yanındayız 🙂
Ablacım valla güzel moraller vermişsin özellikler çitosum'a..Ayyy inşallah çitosumda bi gün böle haykırarak yazar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim diye.Bizde dualar ederiz RABBİM bağışlasn dye..Oyyy oyy güzel haberler vermek dileğiyle inşallah.Ablacm RABBİM sennde gönlüne göre versn hayırlı uzun ömür versn inşallah.

Geri