Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayşegülcüm rabbim kolay doğumlar nasip etsin bir avazda kurtarsın inş canım sağ sağlım kucağınıza alın oğlunuzu sen benm için dua etmişdin dualarımız sayesnde kavuştum meleğime inş keyfi yerinde ve sağlıklıdır rabbim bizede kucaklarımıza aLMayı nasip etsin inş rabbim olmayanlara da kısa zamnda nasip etsin aminnnnn

Kızlar az snra çıkıcam aklma gelmişken yazaym diyorum.Hurishim oğluşn kocaman olmş maaşallah teyzesi yisin onun popişiniiii🙂 oyyy inga ingaa bağırıyodur 🙂🙂MEVLAM hayırlı kaderler yazsn cnm hayırlı evlat olsn inşallah.Yerime şöyle bi kokla güzel kokusundan emi🙂
Tunaaaa cnm bnm maaşallah kcaman olmş güzel kızın🙂ne güzel de yakşmş hamişlk maaşallah subhanallah.Yaaa bende büyüdm yani oğlum da büyüdü göbüşde ama kociş bi yakalarsa burda fotomu son girişim olur buraya.Gerçi yasak malum pc başnda ama kaçak kaçak giriyorum gene sizden ayrı kalamıyorum valla🙂
Meloşmm göğüslerden bahsetmişsin tatlm benm hiç hassas olmadı zaten göğüslerim yani hala da gebelik öncesi gibi.Ve öle koccaman da olmadılar valla canını sıkma hemşo kuzu🙂
Bembeyaz hayırlı uğurlu olsn cinsiyeti de öğrenmişsin hamd olsn sağlıkla kucağına al inşallah cnm muhtemelen aynı hastanede doğum yapıcaz sennle..
Bekleyn hamiş adayları hadi sıra sizde valla çok dua ediyorum kızlar MEVLAM sizinda haberlerinizi almayı nasip etsn.Defnem dua etmem mi kuzummmm ediyorum meleğim ediyorum

Kızlar bnm çarpıntım çok olmaya başladı bu aralar dr normal dedi gebeliğe bağlı dedi kardiyoloğa gittik hemde ama ne bilim rahatsz ediyo işte.Ben yavaş yavaş çıkaym.Emralcim hadi bakalm sennde partini yapmayı nasip etsn MEVLAM.hayırlı güzel haberleirni bekliyorz cnm dört gözle🙂MEVLAM nasip etsn inşallah

shekerim dua etmişdin evet canm meğer meleğim benmleymiş o zaman inş cumayada güzel haberlerle gelirim buraya sonrada kalp etışları ilk hareketi ....rabbim hepimizin meleklerini korusun canm sanada hayrlı doğumlar nasip etsn inş güzel kalpli annem benm seni ve meleğini öptüm

Ya unuttğm bişeler yazmadğm kızlar varsa nolur kızmaym emi valla dalgınlğma gelmiştir ondandır 🙂 bide çok mutlu oldm böle hamişler artnca,ayşemin doğumu yaklaştı hamd olsn.Oyyy oyyy bis gidelim yaaaa heyecanlandk saten çarpntmz var bayılıcaz şimdi oğlmla burda🙂

allahım inş göndermiştir meleğini canım

canımmm sabırsızlıkla duayla yollarını gözlüycem allahım güldürsün yüzünü şimdi saatler geçmez sana bende saat 3 te alıcaktım test soncunu birtürlü zaman geçmezk bilmiyodu inş beklediğimize değerde sende benim gibi hamiş çıkarsın

bende inş yeni yıla bebişle giricem herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin rabbim isteyenlerede sene başına kucaklarına almak kısmet etsin 🙂

aminnn canım allahım gönlüne göre versin inş

inşallah tunacım. yarın öğrenirsem var olduğunu ilk işim sana bildirmek canım. ama sanki 35'de birinin gözü var
ama olsun 36,37,38,39,... razıyım hamişlerimiz çokğalsında inşallah...

emralimm sen nasıl dayanıyosun bilmiyorum ben senden daha heycanlıyım ama hamilesin zaten ben bbiliyorum kuzum aksini düşünmek bile istemiyorum inş değerin çokkkk güzel çıkar dualarım seninle

hoşgeldiniz kuzummmmmmmmmmm canım kardeşim evet valla kimsenin bebişin bukadar teyzesi yoktur bizim bebişler çok şanslı canımmmm okadar mutlu ettinki ne diycemi bilemiyorum çok duygulandım ya sen benim için çok değerlisin inan bende seni tanıdığım günden beri çokkkkkkkkkkkkkk seviyorum iyiki tanımışım seni aminnnnnnnn allahım bana ettiğin duanın 5 kat fazlasını versin sana inşallahhhhhhhhhhhh meleğim benim

canısı bu son haftalar çok zor gerçekten bazen okadar saçma şeylere ağlıyorumki miğdem artık ağrımıyo beni çıldırtıyo bide saolsun oğluşum tekme atınca artık ölüyorum sanıyorum bide itekliyoki sıpa sanki karnımı yırtıp dışarı çıkıcak dün gece resmen doğuruyom sandım kızdım oğluma oda anladı hiç oynamadı baya üzüldüm özür diedim beni resmen anlıyo ya allahım her sözüme tepki veriyo mevlam bu duyguyu yaşamak isteyen herkese yaşatsın okadar ay geçti şu haftalar geçmiyo günleri saymaktan sıkıldım artık çok özlüyorum meleğimi çokkkk

buarada senin bebişte baya büyümüş tatlım allahım sağ salim kucağina versin inş demek babasıda gördü senin meleğin tepiğini teyzesi yesin onun minik ayaklarınıyaa çok sevindim bu günlerin tadını çıkar şekerim sonraki tepiklerbu kadar çok mutlu edermi seni bilmem son aylarda resmen bağirtıyo bu sıpalar inş ogünleri de görmen dileğiyle çok öpüyorum seni tontişini allahıma emanet olun bebişimiz ve sen

aminnnn tatlım allahım razı olsun bebişini sağ salim kucağina versin inş çok şükür artık hamilesin hiç merak etme tatlım değerin çok güzel daha da artıcak allahım izniyle bikaç hafta sonra kalp atışına duycaksın inşallahhhhhhhhhhhhh ozaman daha çok mutlu olucaz rabbim sağlıklı ve kolay bir hamişlik geçirmeni sağ salim kucağina almanı nasip etsin inş

canımm çok iyi bak kendine inş geçer o çarpıntılar git dinlen tatlım yorma kendinni allahım sağlık versin oğluşunada sanada inş