Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Esincim önemli olan senin kendini hazır hissetmen, ama dedikleri gibi kendini strese sokarak değil, yine iste ama dediğin gibi daha yeni evlisiniz ve bu süre normal, 2 sene içindeolmazsa o zaman endişelenmeye başlayabilirsin 🙂 (inşallah böyle irşey olmaz o kadar beklemezsin)
Yani bencede daha sakin bir bekleyiş içinde olmalısın, bak benim yaşım 40'a dayandı 3,5 senelik evliyim ve senin kadar aceleci hala değilim 😀

kırkbinkere maşallah lalezarım sana:kiss: Allahım en kısa zamnda bizlerede bu annelik duygusunu yaşatacak:bebeğim:

Esinerkan arkadaşım sen kendini hazır hissediyorsan ve bebeğini istiyorsan bence tam zamanı..Senin kararın önemli bence her şey vaktinde güzel anne olmak için yaşında ideal canım🙂Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin:bebeğim:

slm kızlar kasıklarım fecı hem yanıyor hem agrıyor sabah yataktan kalkmadım kı mıdem bulanıyor gerı uyudum sabah dıl altı olcumu yaptım atesım halen yuksek 36.6 ve 36.7 arası degısıyor bide midem yanıyor ayaklarım buz kesmıs gıbı bilmiyorum neden neyse herseyın hayırlısı opuyrum hepınızı esıncım hayatım 1 ve 2 sene ıcınde bebek olmssa kafan tak daha cok yenı evlıymıssın senı gordum 9 aylık evlı oldugunu cnm benım bencede fazla kafan takma herseyın hayırlısı emın ol aynısı annemde bana aynı seyı soluyor ne kafana takıyorsun dıye allah buyuk hayatım lalem varmı bi gelısme sendede yarın test yaptıracam bende ınsallah ii cıkacak ole ınanıyorum cunku bırde idararım koyu ve kokuyor hıc gormedıgım sey bırde koyu koyu akıntı gelıyor allahım buyuk ınsallh olcak bırde annem telefondan goruntulu konyoruz gozunle dudakların neden sıs dıye sordu kalktım baktım evet siş birde kipriklerım bırbırıne gırmıs durumda ve alt kıprıklerım acayıp uzadı goguslerıme bıcak saplıyorlar sankı yarın buyuk gun benım için dua edın lutfen
valla gelişmeler gayet iyi inşşş bebiş haberlerini alırız yarın bende pazartesi yapıcam test pozitif çıkarsa kandada yaptırıcam ama gelişmeler gayet iyi sende ilk önce sen ver güzel haberi sonrada ben vee diğer tüm listedeki arkadaşlar hamiş dolsun heryer inşşşşş aminnn

teşekküer ederim düşünceler ve fikirler için iyiki varsınız kızlar🙂 buarada ablalarım dicem görüşleriniz beni mutlu etti çitosum sen zamanı diyosan😀 tamam bitmiştir benim için 😀 neyse acele etmiyorum zaten yıllar var önümde ben gerekeni yapıyımda gerisi allahtan kızlar ama aceleci davranmıyım en iisi belki bölesi daha iidir rahat olmak lazım bi bakmışım acele etmeyince tutuvermiş bebeğim beni😀 bakalım nediyelim herşeyin hayırlısı hepinizee hamişli geceler diliyorum kızlar dört gözle bekliyorum sizi bahar ve melodi😀

kızlar mrb, ay bugün girmedim ne çok yazmışsınız yahu, oku oku zor bitirdim valla🙂

evet nasılsınız bakalım? ben dün kan testi sonuçlarımı aldım çok şükür herşey normal, bakalım adetin 12. günü tekrar çağırdı doktor, yumurtlama günüme bakacak, ona göre çalışacağız, zaten normal adet gören ve düzenli çalışan çiftlerde bile hamile kalma şansı yüzde 13 müş.. ay çok şaşırdım o zaman ben oğlumda çok şanslıymışım. bakalım bu aydan umutluyum inş nisan ayı uğurlu gelir.

adet günü gelen arkadaşlar inş göbişleriniz bebişinizle dolmuştur, inş güzel haberler verirsiniz..

[QUOTE=geweze;670766]selam arkadaşlar...bu ay çok fazla umutluydum ama bitti..dün kırmızı kartı gördüm oyun dışı oldum...galiba mevsmsel değişklkten böyle oldu yeni günümü 22 nisan yazın...dün berbat durumdaydım psikolojik olarak ama bugun toparladım kendimi ailemn desteğiyle durmak yok yola devam yani..mart ayı benm için fos çıktı ama umarım sizlerden iyi haberler alırız..[/QUOTE]
canım hayırlısı olsun, insan üzülüyor ama çok gençsin, inş nisan ayında hamiş kalırsın..

Kızlar merhaba, çok yoğunum bu ara, işleri saldım saldım, şimdi kafayı kaldıramıyorum, siteye bile giremiyorum. Kısa kısa notlar yazıp kaçıcam, hepinizi çooooooooooook öpüyorum.
Öncelikle Tunacım, ovulasyon testi kullandım, evde anlaşılıyor, çok pratik ve ucuz bir yöntem, en güzel zamanı tutturabilirsin, vucut ısına da evde ölçebilirsin. Ben hala sabahları ölçüyorum ve bir gün 36.9 olmasının hayalini kuruyorum🙂 Doğru zaman, işimizi hızlandırır hayatım.
Melodi cn , canım takma kafana, allah hayırlısını versin, hembelki daha idrara çıkmamıştır. Adet olcaksan da üzülme gençsin sen daha, önünde çok zaman var, hadi inşallah güzel haberler alırız cumaya
Berna24, canım bana çatlatma iğnesi yapıldı 4 yumurtayı bünyem çatlatamazdı, belki sen de bir ya da ikidir ve bünyen çatlatmıştır.
Lalezar, İnşallah güzel haberlerinizi tez zamanda alıcaz.
Haziran 13 Valla yaramadı mart, Nisan inşallah uğurlu gelecek🙂
Mavişimbebekistiyor, allah kavuştursun canım, oğlunun doğum yılı değli tabi doğum günü benle aynı, koç burcuyuz ikimizde😀
Denizzzzzzzz, inşallah hamilesindir.
Angel, hoş geldin
Geveze, sakın sakın üzme kendini. Allahın takdiri de, bunda da bir hayır var de. Her şerde bir hayır var de.. Hep beraber saycaz günleri, hep beraber görcez o çift çizgileri hayatım...
Baharım inşallah adet olmazsın da bebiş haberlerini alırız, bekleyelin görelim gari
canım tavsiyen için tşk bakalım duruma göre deneyebilirim..

Hamilelik bekleyen tüm meleklerim inşallah hamiş kalırsınız... Aklıma geldikce sizlere dua ediyorum canlarım... Ben 2,5 yıldır bu sitedeyim belkide daha fazladır ne hamileliklere şahit olmuştum bebeğimi beklerken .... Herşey kısmet meselesi ben hamile olmam imkansız dediğim bi anda hamile oldugumu anladım... Rabbim hepinize bu güzel duyguyu yaşatsın....
Benim hamileliğim sabah bulantıları ile devam ediyor .. gün içerisindede oluyor bulantılarım o yuzden pek nette takılamıyorum..
Rabbimden hepinize Sağlıklı sıhatli bebekler diliiyorum...
ah güzelim hoşgeldin, arada da olsa buralarda hamiş melek görmek güzel oluyor🙂 dikkat et kendine, duaların için de tşk..

kızlar 2 gün gelmemişim ne kadar gelişme olmuş valla bende işgüç derken giremiyorum😀 buarada resimdeki tabiki benim kim olacaktı ya😀 geçen gün ödül töreni vardı orda çektirmiştim 😀 düşünceler için saolun kızlar o sizin güzelliğiniz... böle boş zamanımm olunca sizi kaçırmıyorum hemen kaçıyorum yanınıza buarada adet olan kızlar üzülmeyin herşeyde vardır bir hayır üzmeyin o tatlı canınızı zaten bu mart bize camdan baktırdı gerçekten havalarda çok soğuk ne oldu bilmiyorum herkes bi dengesiz allah vergisi başımızın üstünde yeri var yine inş birdahaki aya havalarda ısınır bizimde bebişler gelir
tunacım bişeyinin olmadığına sevindim inş önümüzdeki aylar hamiş kalırız canım
melekçim üzülme ne olur olur böle şeyler hemen üzme o tatlı canını nerden biliyorsun olmadığını şimdi %50 şansın var bi test pozitif çıktı diğeri negatif bence sen kan testi yaptır canım üzülme boşuna olsada olmasada biz senin yanındayız hiç merak etme sevinçlerimizde bir üzüntülerimizde .... ya hamişsen valla boşuna üzülmüş olursun sölemesi inanma hiç bir şeye sen moralini ii tut güzelim kan testi yaptır fazla bekleme eğer varsa çıkar zaten boşuna cuma yı bekliyosun canım benim kendini kandırma sürekli korkmada ne olacaksa olsun ha şimdi öğrenmişsin ha yarın canım benim
neyse kızlar çok uzatmıyım ben hepinizi çok seviyorum kendnize ii bakın....
dileklerin için sağol canım, maşallah çocuklarının saf güzelliği senin de yüzüne vurmuş🙂)

allahım hepimizin yüzünü güldürsün herzaman duamdasınız inş teker teker güzel haber vericeksiniz
mavişim bebek istiyor allahım oğluna uzun ve güzel bir ömür versin hayırlı teskereler
lalem inş hamişsindr cnm
melodim üzülme cnm inş sendr hamişsindr o testler yanlış çıkabiliyo inş bebişin göbüşündedr
tunacım inş herşey yolundadır inş rabbim hayırlısıyla bekleyenler listesini hamişler listesi yapsın

benim için ettiğiniz dualar iiçinde çok teşekkür ediyorum sonuçlar 1 nisanda çıkıcakmış inş güzel çıkar sizde duanızı eksik etmeyin bnden hepinizi öpüyorum
güzelim şimdilik yolunda bakalım çok tşk, sen de gel arada duaların için de sağol seni ve bebişi öptüm🙂

galiba yine grip olucam biraz üzülünce şifayı kapıveriyorum başım zonkluyor burnum tıkalı offfffff 🙂
tatlım dikkat et kendine, bebeğin hastalık üstüne gelmesin🙂

herkese gunaydin!!!!! rabbimden hayirli bir gun dilerim hepimiz icin insallah bugun hamis olan arkadaslarimizi duyar ve seviniriz amin.
mrb canım hoşgeldin aramıza listeye istersen seni de eklerim

ya kızlar ben çevremden çok tepki alıyorum özellikle annemden ve öğretmen arkadaşlarımdan hepsi 30 unda 35inde anne olmuşlarya beni kıskanıyolarmı ne? 😀 daha erken biraz daha durun ilk olmadı üzerinden zaman geçsin falan diyolar ama ben çok istiyorum tabi ama hep beni karamsarlığa sokuyolar ya doktorum nisan ve mayıs ayından çok ümitli bende olsun diyorum tabi tedavi grüyorum o yzdende bakalım ne olcak ama szler ne düşünüyosunz açıkçası fikirlerinz önemli benim için... ya ilerde olmassa diyede düşünüyorum 1tane olsunda sonrası olmasın diyorum bende ama bilemedim ben onu şimdi😕 zaten şimdi bile uğraşıyorz yanii ilerde ya hiç olmassa allah korusunn... valla fikirlerinizi bekliyorumm....
canım sen boşver çevreni, kendin istiyosun önemli olan da bu, Allah önce 1'ini versin sonra insan ona bir de kardeş istiyor, emin ol bu böyle, bence şimdi isterken olsun, sonra gelir kardeşi hadi inş nisan ayı çok hamiş çıkartır..

slm kızlar kasıklarım fecı hem yanıyor hem agrıyor sabah yataktan kalkmadım kı mıdem bulanıyor gerı uyudum sabah dıl altı olcumu yaptım atesım halen yuksek 36.6 ve 36.7 arası degısıyor bide midem yanıyor ayaklarım buz kesmıs gıbı bilmiyorum neden neyse herseyın hayırlısı opuyrum hepınızı esıncım hayatım 1 ve 2 sene ıcınde bebek olmssa kafan tak daha cok yenı evlıymıssın senı gordum 9 aylık evlı oldugunu cnm benım bencede fazla kafan takma herseyın hayırlısı emın ol aynısı annemde bana aynı seyı soluyor ne kafana takıyorsun dıye allah buyuk hayatım lalem varmı bi gelısme sendede yarın test yaptıracam bende ınsallah ii cıkacak ole ınanıyorum cunku bırde idararım koyu ve kokuyor hıc gormedıgım sey bırde koyu koyu akıntı gelıyor allahım buyuk ınsallh olcak bırde annem telefondan goruntulu konyoruz gozunle dudakların neden sıs dıye sordu kalktım baktım evet siş birde kipriklerım bırbırıne gırmıs durumda ve alt kıprıklerım acayıp uzadı goguslerıme bıcak saplıyorlar sankı yarın buyuk gun benım için dua edın lutfen
ah canım yaa hamişsin işte kızz, hem yakıştı orda o yazı da🙂 hadi inş Allah yardımcın olsun..

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.sheker_shey...............şubat :nazar:
3.tuvanna....................şubat :nazar:
4.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???

3.baharrrımmm...............23 mart ???
4.mavikedi..............24 mart ??? Edirne 28 İngilizce öğrt.
5.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20
6.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
7.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂

8.little angel............26 mart İzmir
9.esinerkan..............30 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
10.çölmeleği...........26-31 mart Mardin/Midyat 19

11.elçin&su..............27 mart
12.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı 5.liğe yaklaşan Hamiş adayı 🙂
13.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33
14.kraliçearı.............29 mart
15.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
16.sea34..................5 nisan
17.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
18.best_dream...........8 nisan
19.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
20.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur
21.mawişimbebekistiyor..........14 nisan
İstanbul 41 Gayrımenkul danış.

22.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
23.aymelek................17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

24.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
25.berna24................18 nisan
26.geweze.................22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

lalezarım ben biliyorum önce sen yapacaksın bi bebiş , sonrakı ay da ben🙂 ben seni bekliyorum🙂

Ayy kıyamam ben sana bekleme öyle boş boş kızzzz hahaha çalış çalış hahaha

kırkbinkere maşallah lalezarım sana:kiss: Allahım en kısa zamnda bizlerede bu annelik duygusunu yaşatacak:bebeğim:

Esinerkan arkadaşım sen kendini hazır hissediyorsan ve bebeğini istiyorsan bence tam zamanı..Senin kararın önemli bence her şey vaktinde güzel anne olmak için yaşında ideal canım🙂Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin:bebeğim:

Amin Çitosum amin inşallah rabbim gösterecek bu güzellikleri bizede 🙂

merhaba arkadaşlar..

ben artık eskisi gibi giremiyorum siteye,girsemde okuyup çıkıyorum yazamıyorum bir türlü..

ya bizim bir elçin&su arkadaşımız vardı.. ne oldu acaba,nasıl ki?

melodi_can hayatım bence hemen kan testi yaptır ..yeğenimizi sewelim artık dimi😀

Geri