Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Günaydın melekler bugünkü haberleri merak ediyorum melodi-cn en çokda seni hadi sen bari güzel bir haber ver diğer meleklerde arkandan gelsinler küçük mavişim inşallah gelmez kırmızın artık heveslenmeye ve heveslendirmeye korkar oldum hadi artık biriniz kırın şu şeytanın bacağını 🙂tunacım testlerinin iyi çıkmasına sevindim aynı şeyleri yaşamış oluyoruz gerisi şansa ve allahıma kalıyor artık nezaman kısmetse 🙂ben bugün akşama kadar giremem anneme gidiyorum ama gelince bakıcam inşallah güzel haberler alırım 🙂 hepinizi öpüyorum byyyyyyy 🙂güle güle

Son düzenleme:
Hadi melekler canlanalim biraz karamsar zamanlari cope atip umutla bekliycez, kendinize olan guveninizi yetirmeyin!!!! her yasanan saniyeler kiymetli hic ummadigimiz anda guzel bir suprizle karsilasabiliriz!!!!!

arkadaşlar listedede yazdığı gibi benim bugün regl olmam lazım ama hiç bir belirtim yok ama kendimi hamile gibi de hissetmiyorum geçen ay aşılamadan sonra adet olunca çok yıkıldım ve kafamdan sildim attım çok istiyorum bir bebeğim olsun herkez gibi ama kafayada çok takınca olmuyor psikolojik olarak o yüzden bu ay acaba hamilemiyim diye hiç düşünmedim eğer öyle isede benim için büyük bir süpriz olacak hayırlısı.

ya kızlar ben çevremden çok tepki alıyorum özellikle annemden ve öğretmen arkadaşlarımdan hepsi 30 unda 35inde anne olmuşlarya beni kıskanıyolarmı ne? 😀 daha erken biraz daha durun ilk olmadı üzerinden zaman geçsin falan diyolar ama ben çok istiyorum tabi ama hep beni karamsarlığa sokuyolar ya doktorum nisan ve mayıs ayından çok ümitli bende olsun diyorum tabi tedavi grüyorum o yzdende bakalım ne olcak ama szler ne düşünüyosunz açıkçası fikirlerinz önemli benim için... ya ilerde olmassa diyede düşünüyorum 1tane olsunda sonrası olmasın diyorum bende ama bilemedim ben onu şimdi😕 zaten şimdi bile uğraşıyorz yanii ilerde ya hiç olmassa allah korusunn... valla fikirlerinizi bekliyorumm....

canm benim sen başkalarının sözüne ne bakıyosun önemli olan senin yüreğinden geçen bence karamsar olma ben sana hep dua ediyom olsun kuzum bebişten ne zarar gelir strese sokma kendini rahat ol kuşum benim seni seviyore

Slm kızlar benim günüm bugün açılışı yaptı, aslında normalde dün yaptı ama, işte son gittiğim dr.un verdiği ilaç bugün bittiği için ben açılışı bugünden yapıyorum 🙂 pazar gününe kadar adetim gelmez ise bu işten epey umutlanmaya başlayacağım, hayırlısı diyelim, bu akşam idrar testi alıp yarın tekrar yapmak istiyorum, bana dua edin ne olur kızlar meleğim benimle olmuş olsun 😀

Slm kızlar benim günüm bugün açılışı yaptı, aslında normalde dün yaptı ama, işte son gittiğim dr.un verdiği ilaç bugün bittiği için ben açılışı bugünden yapıyorum 🙂 pazar gününe kadar adetim gelmez ise bu işten epey umutlanmaya başlayacağım, hayırlısı diyelim, bu akşam idrar testi alıp yarın tekrar yapmak istiyorum, bana dua edin ne olur kızlar meleğim benimle olmuş olsun 😀

ayy inş canım inşallahhhhh rabbime dua ediyorum meleğin göbüşündedir inş bitanecik kankim

Geri