Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm melekler nasılsınız benim bugün veya yarın regl olmam gerekiyor inşallah olmam dua edin ne olur 🙂

çok güzel yazmışsın canım yaa bizde seni seviyoruz kendine iyi bak çok tatlısın inşallah sana ve hepimize allah dileğimiz olan bebişlerimizi verir.sadece zamanı var ve sabretmemiz gerekiyor
kızlar 2 gün gelmemişim ne kadar gelişme olmuş valla bende işgüç derken giremiyorum😀 buarada resimdeki tabiki benim kim olacaktı ya😀 geçen gün ödül töreni vardı orda çektirmiştim 😀 düşünceler için saolun kızlar o sizin güzelliğiniz... böle boş zamanımm olunca sizi kaçırmıyorum hemen kaçıyorum yanınıza buarada adet olan kızlar üzülmeyin herşeyde vardır bir hayır üzmeyin o tatlı canınızı zaten bu mart bize camdan baktırdı gerçekten havalarda çok soğuk ne oldu bilmiyorum herkes bi dengesiz allah vergisi başımızın üstünde yeri var yine inş birdahaki aya havalarda ısınır bizimde bebişler gelir
tunacım bişeyinin olmadığına sevindim inş önümüzdeki aylar hamiş kalırız canım
melekçim üzülme ne olur olur böle şeyler hemen üzme o tatlı canını nerden biliyorsun olmadığını şimdi %50 şansın var bi test pozitif çıktı diğeri negatif bence sen kan testi yaptır canım üzülme boşuna olsada olmasada biz senin yanındayız hiç merak etme sevinçlerimizde bir üzüntülerimizde .... ya hamişsen valla boşuna üzülmüş olursun sölemesi inanma hiç bir şeye sen moralini ii tut güzelim kan testi yaptır fazla bekleme eğer varsa çıkar zaten boşuna cuma yı bekliyosun canım benim kendini kandırma sürekli korkmada ne olacaksa olsun ha şimdi öğrenmişsin ha yarın canım benim
neyse kızlar çok uzatmıyım ben hepinizi çok seviyorum kendnize ii bakın....

inşallah adet olmassınız kızlar dualarım sizinle inş hamiş kalırsınız😀 kutlarız valla... buarada hazirancım doktorum bana adetimden 3 gün önce ve sonrasında ilişki önermişti benim yumurtlamam erken oluyomuş meğer bi arkadaşımın 28 günde bir adeti ama doktoru ona 20. günlerde yumurtlaman demiş anlayacağın herkese göre değişiyo ya ben inanmıyorum öle rutin yumurtlama hesaplayıcılarına inanki kimin ne zamana denk geleceği belli değil yahuu😀 sen elinden kaçırma çalışmaları hep çalış olurmu ? adete 1 hafta kala bırakırsız ama kasmayın kendinizi bukadar oluruna bırak olucak nasıl olsa allahım büyük bizim dualarımızı görüyor.

ya kızlar ben çevremden çok tepki alıyorum özellikle annemden ve öğretmen arkadaşlarımdan hepsi 30 unda 35inde anne olmuşlarya beni kıskanıyolarmı ne? 😀 daha erken biraz daha durun ilk olmadı üzerinden zaman geçsin falan diyolar ama ben çok istiyorum tabi ama hep beni karamsarlığa sokuyolar ya doktorum nisan ve mayıs ayından çok ümitli bende olsun diyorum tabi tedavi grüyorum o yzdende bakalım ne olcak ama szler ne düşünüyosunz açıkçası fikirlerinz önemli benim için... ya ilerde olmassa diyede düşünüyorum 1tane olsunda sonrası olmasın diyorum bende ama bilemedim ben onu şimdi😕 zaten şimdi bile uğraşıyorz yanii ilerde ya hiç olmassa allah korusunn... valla fikirlerinizi bekliyorumm....

Son düzenleme:
canım benım madem istiyorsun bu kadar çok olsun bıtane, yaş geçtikçe stres de artıyor insanda . Kendimden biliyorum 35 yasındayım ben ve ilk bebeğim olacak olursa daha fazla paniğe kapılıyor ınsan ya hiç olmazsa diye cunku onundekı zaman kısıtlı gıbı gelıyor ( kı oyle🙂). Ben keske daha önce evlenseymişim ve çocuk sahıbı olsaymısım dıyorum açıkçası. Bence çocuk sahibi olma için en güzel yaşlar 27-28 civarı. Bilmiyorum sen kaç yaşındasın. Ama sen istiyorsun ya bebiş önemli olan bu, Rabbim gönderir sana da inşallahh

canım 24 yaşındayım ben kendimi hazır hissediyorum sonuçta 17 tane çocuğum var benim ve hepsi 3 yaş aralarında bezli olanlrda var heşeyleriyle ben ilgileniyorum kendi çocuklarım değil ama sonuçta onlarıda çok seviyorum bide kendi bebeğim olsun istiyorum eşimin yaş 29 o olsun istiyo ve 7 yıldır beraberiz 9 aydır evliyiz kendi yaşıtım arkadaşlarım var benden önce evlenmişlerdi bebkleri var şimdi hepsi çok mutlu fazla bekleme diyolar valla istiyrum tabi ben kendi düşümcem ama az çok biliyosunuzdur çevre etkiliyo biraz olsun insanı düşündürüyo ...

canım melodicim sakın üzülme eğer hamiş değilsen ne demiştik allahım hayırlı ise ver yüce rabbim hayırlı verecek inşallah bizim tek yapmamız gereken sabırla beklemek inşallah hamiş sindir ama değilsende sakın üzülme moralini yüksek tut biz her zaman yanındayız hepimiz birbirimizin dertlerine ortak oluyoruz üzme kendini bizide üzme tatlım kendine çok iyi bak.
kızlar gunaydın sabah sabah kotu haber esım gıdene kadar testı yapmadım grmesın dıye ıyıkıde yapmamısım yaptıgım bu test negatıf cıktı cumaya kadar bekleyecem kan testı yaptıracam dedım sızlre bu testlere guvenmıyorum dıye ama cok uzgun ve mutsuzsum sızlerı de sevındırdım ama cokk özurdılerım arkadaslar hepınızden ALLAHIM HAYIRLISINI VERSIN DIYORUM cumaya kadar beklyecem boylesı daha ıyı ılkınkı gıbı hemen cıkmadı ıkıncı cızgı suan halen bakıyorum tek cızgı yanı buraya yazmaya bıle utanıyorum artık gercekten HEPINIZDEN ÖZUR DILERIM.....CUMAYA KADAR GIRMEYECEGIM ARK CUMA GUNUNE KADAR BISI OLMASSA EGER KAN TAHLIL SONCLARINI YAZARIMM HEPINIZI KOCAMN OPUYORUM ALLAHA EMANET OLUN SIZLERI TANIDIGIMA COK AMA COK SEVINDIM .🙁((((((((((((((((((((((🙂((((((((((

Geri