Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

benm 22 martta regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım sizce idrar testi yapsammı hayal kırkılığına uğramak istemiyorum

Vallaha canım hayal kırıklığından önce belirsizlikten kurtulmak daha önemli, yaptırabilirsen kan testi yaptır bir kerede kurtulursun, ama önce istersen yarın sabah bir idrar testi yap, hayırlısıyla gelmiştir belkide meleğin hııııı 🙂

Esincim önemli olan senin kendini hazır hissetmen, ama dedikleri gibi kendini strese sokarak değil, yine iste ama dediğin gibi daha yeni evlisiniz ve bu süre normal, 2 sene içindeolmazsa o zaman endişelenmeye başlayabilirsin 🙂 (inşallah böyle irşey olmaz o kadar beklemezsin)
Yani bencede daha sakin bir bekleyiş içinde olmalısın, bak benim yaşım 40'a dayandı 3,5 senelik evliyim ve senin kadar aceleci hala değilim 😀

Kesinlikle haklısın hazirancım, esinciğimin önünde daha çok yılları var, bizim zamanımız daha kısıtlı yani paniğe kapılacak olan bizleriz 🙂

canım bence erteleme yaş ilerledikce bişeyler daha zor oluyor enazından birtane olsun ikincisine daha sonra karar ver nedemişler erzaman erken tedavi 🙂 bak benim vaktinde olduğu halde şimdi olmuyor yinede sen bilirsin 🙂

slm kızlar kasıklarım fecı hem yanıyor hem agrıyor sabah yataktan kalkmadım kı mıdem bulanıyor gerı uyudum sabah dıl altı olcumu yaptım atesım halen yuksek 36.6 ve 36.7 arası degısıyor bide midem yanıyor ayaklarım buz kesmıs gıbı bilmiyorum neden neyse herseyın hayırlısı opuyrum hepınızı esıncım hayatım 1 ve 2 sene ıcınde bebek olmssa kafan tak daha cok yenı evlıymıssın senı gordum 9 aylık evlı oldugunu cnm benım bencede fazla kafan takma herseyın hayırlısı emın ol aynısı annemde bana aynı seyı soluyor ne kafana takıyorsun dıye allah buyuk hayatım lalem varmı bi gelısme sendede yarın test yaptıracam bende ınsallah ii cıkacak ole ınanıyorum cunku bırde idararım koyu ve kokuyor hıc gormedıgım sey bırde koyu koyu akıntı gelıyor allahım buyuk ınsallh olcak bırde annem telefondan goruntulu konyoruz gozunle dudakların neden sıs dıye sordu kalktım baktım evet siş birde kipriklerım bırbırıne gırmıs durumda ve alt kıprıklerım acayıp uzadı goguslerıme bıcak saplıyorlar sankı yarın buyuk gun benım için dua edın lutfen

canim keske bir doktora gorunseydin belki onemli baska birsey vardir.

hayırlısı inşallah hamilesindir canım