Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar ne var ne yok? şükür benim akıntım gelmiyor bakalım dinlenmeye çalışıyorum işte. bir buraya bir face e bakıyorum, bir okuyayım bakalım neler yazdınız?

Tunam bekle bekle öldüm bende işte malum yarın test yaptııcam bakalım, artık yoksada varasada belli olacak... SEvindim canım akıntının kesilmesine, zaten arada olurmuş öyle minik akıntılar, şükür geçmiş bak ... Akşam face girdim bende ilk kez öyle biraz yazıştık kızlarla, alışmaya çalışıyorum bende

evet abla kısmet

Naber fıstık iyi misin akaşmdan beri..

Yaaa kızlar bende bugün bir değişiklikler var ama bilmiyorum yeni hamişimiz Tunaya sorayım dedimm...
Karnım şiş gibi hissediyorum, sabah 2 kere falan göbeğimin tam altına bıçak saplanması gibi ağrı girip çıktı, uzun değil ama uzun olsa dayanmayacak gibi insan, öyle şiddetli biraz... ayağa kalkarken kasıklarım çekeliyor... gözlerim hehp uykulu başım ağrıyor, biraz vücudumu da şiş hissediyorum, göz kapaklarım falan parmaklarım, ayaklarım, iştahımda azaldı.. yani öylesine yiyiroum karnım acıkmıyor...

iiim abla cok sukur atlattım bıraz grıbımı ablacım ınsallah bu belırtılerın hamıslıktır hanı yasadım anlatım desem yok ılk gebelıkte bende hıc belırtı yasamadım ogredıgım gune kadar valla tunaya sormak lazım

aynısını bir arkadaşım daha yaşadı ...ALLAH doktorlara akıl fikir versin ..
ilk bebeğini 3 aylıkken almış doktorlar ..ikincisinde de almak lazım demişler ..kız başka doktora gitmiş ,bakmışlar kalp atıyor ,bebek yaşıyor ...kız şimdi acaba ilki de mi yaşıyordu da doktor yanlış söyledi çok pişmnım keşke o zaman da başka doktora gitseydim diyo

merhaba kızlar ben halen adet olmadım yagrın saglık ocagına gitip kan testi yaptırmayı düşünüyorum. inşll. hamileyimdir.

tunaa benide listeye eklersen çok sevinirimmm............
inş gelmştir meleğin canım, listeye ekledm bile

canım o paylaştığın hikayedeki gibi inş seninki de geç döllenmedr Allah yardımcın olsun.

hemşom inş sen de hamişsindir test yok mu sizin oralarda?

25.02.2010 mevlid kandılı...gebeliğimi ogrendıgım tarıh
18.06.2010 regaıp kandılı ....bebegımı kaybettıgım gun
güzelim umarım en kısas zamnda yine bebeğinin geldiğini duyarsın. Allah tüm isteyenlere versn.

canım benim inş iyi çıkar testiniz hadi bakalım bebişin senin hareketli zaten annesi güzel haberlerini bekliyoruz

paylaşım için tşkler canım, hepinizi bekliyoruz melekler, şimdilik 21 kişiyiz gelin daha da çoğalalım

Ayyşegülüm, Tunacım merhaba nasılsınız güzel hamişlerim
mrb canım tşkler

yine de netliğe kavuşur canım belirsizlik daha zor. evet kesildi şükür inş normaldir diyorum ben de sağol. evet canım ordan da grşmek başka oluyor yine gel bekleriz

lalezarım benim çok belirtim olmadı ama batmalar ve uyku hali hamişlk belirtisi, inş bebeğin göbişindedir..