Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar uykucu tavuk geldiii :))) ay valla uyumaktan şiştim aartık çok değişik rüyalar gördüm zaten eşimin delirdiğini gördüm hayırlara çıksın alla alla eşimde diyor çok konuştun rüyanda hatta tırnağımla yüzümü çizmişim kanamış ne depinmişim :) :( herkeselr iyi inşallah benimde yarın sabah ikili testim var sabırsızlıkla bekliyorum canlarım belki bebişimizin cinsiyetinide öğrenebilirz :))

ewet abla bende okumuştum hatta geldiğim ilk günlerde paylaşmıştım.bir adetim gecikti falan diyince allahım hiçbir annelik ateşiyle yanıp tutuşan kadını çocuksuz bırakmasın bablar bi yerden sonra umursamıyo olmayışıda hatta kalbinin beyninin en ücra köşesine saklıyo ama kadının bir an bile aklından çıkmıyo rabbim acılarını yaşatmasın yokluklarını göstermesin.bizde dün sahile gittik yürüyüş yapalım dedik ailecek şöyle bi baktımda sahile gelenler hep çocukluydu aileler.biz o sahile gittiğimiz zamanlar muhammed ali yoktu öyle hhüzünleniyodum ki eğlencem mutsuzluğa dönüşüp geliyoduk.sizleri çok iyi anlıyorum benim iki buçuk sene sonra çocuğum oldu düşükler vs.ama o 2,5 sene bile çok zor geçti rabbim sizleride daha fazla bekletmeden hayırlısıyla sevindirir inşallah.kızlar cuma günü rrecep ayının başı bu ayın başında oruçlu olmak gerekirmiş ama cumaya geliyo cuma malum oruç tutulmuyo oyüzden perşembe gününüde oruçlu geçirmek gerekiyomuş.bilgilerinize sunuyum dedim.recep rabbimim ayı şaban peygemberimiizin ramazan bizlerin bu günleri iyi geçirmek dileğiyle hayırlı güzel günler kızlar.

Amin canım benim, keşki oruç tutabilsem ama midem iyi değil o yüzden tutamıyorum :(

evet cnm recep yanı regaıp kandılınde ben bebegımı kaybettım ALLAHIM O ACIYI BANA BIR DAHA YASATMASIN (HİÇ KİMSEYE) YARIN ORUC TUTALIM ARKADASLAR RABBIM HAYIRLI KANDINLER NASIP ETSEIN AMİN

25.02.2010 mevlid kandılı...gebeliğimi ogrendıgım tarıh :)
18.06.2010 regaıp kandılı ....bebegımı kaybettıgım gun :(

Kıyamam canım benim ne olur üzme kendini, inşallah rabbim en kısa zamanda sana bebeğini gönderecek...

selam kızlar uykucu tavuk geldiii :))) ay valla uyumaktan şiştim aartık çok değişik rüyalar gördüm zaten eşimin delirdiğini gördüm hayırlara çıksın alla alla eşimde diyor çok konuştun rüyanda hatta tırnağımla yüzümü çizmişim kanamış ne depinmişim :) :( herkeselr iyi inşallah benimde yarın sabah ikili testim var sabırsızlıkla bekliyorum canlarım belki bebişimizin cinsiyetinide öğrenebilirz :))

Canım h. geldin ama ben yemeğe kaçıyorum gelince görüşürüz artık.. :)

oy oy cnm benım ıns bebegının cınsıyetını gosterır

Geri