Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

iyi günler handan hanım benimde evliliğimle ilgili özel bir değerlendirme yapabilirmisiniz ben oğlak o yay burcu ve kızım 1 yaşında ikizler burcu çok önemli lütfen kartları yorumlarmısınız 9,11 ve 41 lütfen...

eşin dışında genç bir erkek çıktı. bunun kim olduğuna anlayamadım ben. akrabanda olabilir komşunda, kardeşinde onu sen değerlendir canım. bunla ilgili bir sıkıntı yaşanabilir.
eşininde bir sıkıntısı çözülecek. öyleki beynini yormuş artık. ama düzelme yolunda. sen bazı şeyleri hep içinde yaşıyorsun. bence açığa çıkar ve eşinle paylaş. istediğin gibi değilsin sanki.
eşinin sanki çok rahatmış gibi davranmasıda seni şaşırtmasın. yapı olarak herşeyi derin düşünen bir tutumu olmuyor.
Birde emin olmadan sakın kimseyi suçlama oldumu . yoksa sen daha çok üzülürsün.

mrblar yorumlarınız çok güzel . kısa da olsa aslında net we açıklayıcı
bnm sorum şu karşımdaki insana biraz msjla tartışmamız oldu ben onu yanlış anladım oda bu hareketime çok kızdı askında bana bahane gibi geliyor bu sebebten dolayı ayrılması ama anlaşamadığımızı we bnm kaprisli oldğumu söledi çok şaşırdım ....
nolucak bnnm onu üstüne düşmem gerekiyormu lütfen yardımcı olurmusun bana🙁 sewiyorum çünkü bir kes daha bu şansı kaçırmak iste4miyorum çünkü
ikimizde aslanız 😕 ... Yüreğine sağlık şimdiden

yok hayatındaki insan bu değil canım. yol ver istersen ona. zaten üstüne düşütüğün içinde rahat o.
bence umursamaz görün. ilgilenme. ben karşına başka biri çıkacak diye gördüm kartlarda. işte asıl mutluluğu o verecek sana. hatta hızlı gelişmeler olmasıda olası.
maddi konulardada dikkatli ol. fazla açılma.

merhaba handan hanim yorumlariniz cok güzel aciklayici her girdigimde mutlaka size bakiyorum en sonuda bende karar verdim bakarsaniz cok sevinirim ben yay burcuyum genel olarak bakarsaniz sevinirim tesekkürler

Bekarmısın evlimisin nesin kimsin bilgi vermemişsin canım benim. Ama gerçekleşecek 3 muradının kapında olduğunu görüyorum kartlarda.
bir erkekle ilgili düşüncede kafanda olumsuzluk yaratmış. bazı şeyleri çok ani yaşıyorsun. siyah ve beyaz gibi yani. ya güzel yada kötü.
bu ara tartışmalardan uzak ol. yaptıysanda uzatma derim ben.
karşılıksız beklentiler içinde olmakta seni üzmekten başka bişey yapmaz.

Aşkımın sonu ne olacak acaba ?

sende rahatlık ve mutluluk göremedim. neden bu kadar kararsızsın anlamıyorum. yaptığınız şeyden menmun değilseniz bırakın demiyorum ama kazanmak içinde uğraşmıyor elinizden gidincede ne zaman dönecek deniliyor.
Görüştüğün biri varsa mantığınla düşün diyeceğim ben.
iletişim zayıflığıda sorun oluyor aranızda. açık olmanız gerekiyor biririnize canım.
şüphelerlede hareket etme. mutsuz mutsuz birşey yapamazsın çünki.

canımcım çokkkk geçmiş olsun
kendine dikkat et
bana genel olarak bakar mısın
sayılar 4 -7 48 kendine iyi bak tatlım...
mucx mucx....

noldu yine neyi kafaya taktın sen canım. uykunda bile düşündüğüne göre🙂
hmm gelecek güzel bir para var canım. haneyi mutlu edecek bir para bu. sanki gidecek yerleride belli gibi.
bir erkekle ilgili düşünceler canını sıkıyor yada sıkacak. sorunları var bunun.
yol yapmayı düşünüyorsan 2 vakit var.
bazı şeyler içinde küçük isyanlar var sank. yok bu kadar üzülme inan herşey rayına oturacak. sen bu zamanı fazla stres yapmadan sabırla geçir.

handan abla bana da bakar mısın 25 temmuz 92 aslan??
geçmiş olsnn şmdi gördmm...

ooo inan süprizler kapıda. ama birde sağlık için dikkatli ol canım.
bazı şeylerde adil olmayan insanlar var ama onlar farkında değil. sen konuşmassanda bunu bilmeyecekler üzgünüm.
4 vakta kadarda aşkta süper mutluluk var. bekarsan evlilik düşünebilir evliysen evliliğini kuvvatlendirecek güzel gelişmeler yaşabilirsin.

Merhaba,aranıza yeni katılmaktan mutluyum,nice güzel paylaşımlar diliyorum.Ben ikizler burcuyum,sevdiğim insan kova onunla ilişki durumum ne olacak,yazın evlilik görünüyormu? Şimdiden çok teşekkür ederim.sevgiler..

bazı gecikmeler canını sıkıyor. bu arada nazara geliyorsun. elinden geldikçe küçük küçük sadaka vermeni ben tavsiye ediyorum. yapıp yapmamak senin bileceğin bişey.
aşkının meyvelerini alacaksın merak etme. ama ben bu düşündüğün bir tarih varsa evlililk için gecikme olabilir.
bazı insanlarda kafanı karıştırıyor. herkesi dinleme derim ben.

meraba handanca acil şifalar diliyorum geçmiiş olsun....bana daha önce bakmıştın aşşkkk hayatımı merak ediyorum bakıp bakmamak size kalmış çok teşekkür ederim yinede...mardinde çalışıyorum bu yıl tayin durumu olacakmı...

tayin için gecikme var diye söyleyim canım.
düşündüğün biri varsa o kişimin önünde kara bir kedi var. aklı karışık.
gücünü kaybediyorsun bazen. bunu yapma sakın. düşman sevindirme.
beklediğin şeyler gerçekleşecek ama zamanı var canım.

cok gecmiş olsun handancam canım bacım allah acıl şifalar versin

Çok teşekkür ederim,açıkçası bu kadar önemsenip bu kadar çabuk cevap alacağımı düşünmemiştim.Hayatınızda hep sevinç yaşamanız dileklerimle. Çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri