Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

iyi günler handan hanım benimde evliliğimle ilgili özel bir değerlendirme yapabilirmisiniz ben oğlak o yay burcu ve kızım 1 yaşında ikizler burcu çok önemli lütfen kartları yorumlarmısınız 9,11 ve 41 lütfen...

mrblar yorumlarınız çok güzel . kısa da olsa aslında net we açıklayıcı
bnm sorum şu karşımdaki insana biraz msjla tartışmamız oldu ben onu yanlış anladım oda bu hareketime çok kızdı askında bana bahane gibi geliyor bu sebebten dolayı ayrılması ama anlaşamadığımızı we bnm kaprisli oldğumu söledi çok şaşırdım ....
nolucak bnnm onu üstüne düşmem gerekiyormu lütfen yardımcı olurmusun bana🙁 sewiyorum çünkü bir kes daha bu şansı kaçırmak iste4miyorum çünkü
ikimizde aslanız 😕 ... Yüreğine sağlık şimdiden

merhaba handan hanim yorumlariniz cok güzel aciklayici her girdigimde mutlaka size bakiyorum en sonuda bende karar verdim bakarsaniz cok sevinirim ben yay burcuyum genel olarak bakarsaniz sevinirim tesekkürler

İnşallah handanca inşallah 🙂
Umudumu kesmeyeceğim içimi rahatlattın..İlgine içtenlikle teşekkür ederim. Yüreğine sağlık..iyi ki varsın teşekkürler!
sevgi dolu günler dileğiyle...

Merhaba Handanca Abla,
Haklısın bazı soruların cevapları zamanla belli oluyor,zorlayınca tarot açılımları da işe yaramıyor. Çalışıyorum ama sınavlarda yaklaştı kpds ve ales sınavları,genelde hep özelde çalışınca yüksek lisans yapmana izin vermiyorlar diyorlar ama benim amacım ideallerime kavuşmak,bu sınavlar istediğim gibi gerçecek mi,amacıma ulaşabilecek miyim,bunun için bir açılım yapabilirsen bana, çok sevinirim. Şimdiden saol,sağlıcakla kal...

sağlık sorunlarım nedeniyle gecikmeler olacak arkadaşlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri