Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar ben artık ne diycegimi bilmiyorum onlara moralimi çok bozdular onlar bu parayı ödeyemezler biliyorum ozaman ben onlara sorarım sevincimi kursagımda bıraktılar 🙁

şimdilik bir sıkıntı yok bakalım ama adet olmadım hala da feci karnım ağrıyor 🙁

Ne kadar geçti adetin canım bekleyelim bakalım inşallahh hayırlısı olur hakkında 🙂

kıslar ben artık ne diycegimi bilmiyorum onlara moralimi çok bozdular onlar bu parayı ödeyemezler biliyorum ozaman ben onlara sorarım sevincimi kursagımda bıraktılar 🙁

Ecee bu konuda haklısın valla senin durumuna benzer bir durum bende de var geçen ay eşimin abisine bir miktar para vermiştik biz de allah kısmet ederse ev almayı düşünüyoruz ama şaka gibi dün kaynım aramış biz ev alıcaz bize yardım edin diyolar :sinirli: ayy parayı vermesinde bak ben onlara ne yapıyorum şuna bakkk yaaa deli oldum resmen:sinirli:

kıslaarr günaydın, malesef umutlarım bir daha ki aya kaldı 16.02.12 de hastalandım 🙁

essencimmm hayırlısı olsunn canımm benim yaaa.. iyi yönünden de düşün bak ben 15 gündür regli olmadım sen yine gününde oldun canım. İnşallahh bir daha ki ay herşey daha güzel olur:kiss:

Ne kadar geçti adetin canım bekleyelim bakalım inşallahh hayırlısı olur hakkında 🙂

canım benim adetim pek düzenli değil o yüzden bekliyorum 12 aralık,15 ocak oldum normalde olmuş olmam gerekiyor ama olmadı o yüzden 35 günlük rutin periyodu doldursun diye bekliyorum olmazsa salı günü test yapacağım ....

hadi bakalım canım inşallahhh hayırlısı olur hiç başlamadan hamiş kalırsın :D:D bizde burda kutlama yaparız :D:D

günaydınlar kıslar eger bu ayda olmazsam hemen sogan kürüne başlıycam bu kürü kullanan çogu kişi hamiş kalmış bende deniycem eger bu ayda kalmadıysam bakalım ne olcak zaten kalmazsam tedaviye başlama zamanınm geliyor dua edin ne olur tedaviye başlamadan önce hamiş kalayım

günaydınlar kıslar eger bu ayda olmazsam hemen sogan kürüne başlıycam bu kürü kullanan çogu kişi hamiş kalmış bende deniycem eger bu ayda kalmadıysam bakalım ne olcak zaten kalmazsam tedaviye başlama zamanınm geliyor dua edin ne olur tedaviye başlamadan önce hamiş kalayım

herşey gönlüne göre olsun inşallah canım Rabbim dert verip derman aratmasın hiç birimize tez zamanda bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

Geri