Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bende adet olmayı bekliyorum bu ay olamadım bir türlü olsaydım ona göre yumurtlama günümü falan hesaplayıp çalışmalara başlayacaktım.benimde canımı sıkan adetlerim düzensiz yani şöyleki kasım 17,aralık 12,ocak 15 oldum bu aralar olurum diye bekliyorum ama gelmedi ve ilk defa stres oldum olmadığı için çok düşündüm bu ay adetten sonra deneyeceğiz falan diye acaba ondan mı olmadım bilemiyorum 🙁

bende adet olmayı bekliyorum bu ay olamadım bir türlü olsaydım ona göre yumurtlama günümü falan hesaplayıp çalışmalara başlayacaktım.benimde canımı sıkan adetlerim düzensiz yani şöyleki kasım 17,aralık 12,ocak 15 oldum bu aralar olurum diye bekliyorum ama gelmedi ve ilk defa stres oldum olmadığı için çok düşündüm bu ay adetten sonra deneyeceğiz falan diye acaba ondan mı olmadım bilemiyorum 🙁

canım öncelikle stres yapmamaya çalış çünkü stres de adet gecikmesine yol açabilir daha önceden de adet düzensizliğinde varmış zaten bence bir kaç gün daha bekle adet olmazsan test yaparsın belki de daha çalışmalara başlamadan o ara hamile kalmış olabilirsin kısmet :D:D

kızlar bu arada ben hala adet olmadım bugün 14. gün :tsk: artık adet söktürücü içme vaktim geldi sanırım sizce adet söktürücü mü içeyim yoksa kendiliğinden mi gelmesini bekleyeyim ne dersiniz :tsk:

Canım selam, Dr. Nevra diye bir web sitesi var yumurtlama ve adet hesaplayıcıları mevcut, senin verileri oraya girdim ortalama 30 gün sürüyor adetiniz muhtemel regli tarihiniz 13 şubat diyor ama yakın zamana kadar hapla korunduysan ilk 2-3 ay gecikme yaşaman normal, ben ilacı özellikle denemelerden 4 ay önce bıraktım bunarağmen ilk 4 ay 28 günü tutturamadım 🙂 ilk defa geçen ay 28 de oldum (onda bile 26. günde damla damla lekelenmelerim oldu 2 gün boyunca)
ovulasyon testini 12-13 den sonra hergün aynı saatte kullanırsan bir sonraki muhtemel adetinide daha rahat öngörebilirsin, zira yumurtlamadan genelde tam 14 gün sonra adet gerçekleşiyor (tabi umarım seninki olmaz 🙂))))

Geri