Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Canım selam, Dr. Nevra diye bir web sitesi var yumurtlama ve adet hesaplayıcıları mevcut, senin verileri oraya girdim ortalama 30 gün sürüyor adetiniz muhtemel regli tarihiniz 13 şubat diyor ama yakın zamana kadar hapla korunduysan ilk 2-3 ay gecikme yaşaman normal, ben ilacı özellikle denemelerden 4 ay önce bıraktım bunarağmen ilk 4 ay 28 günü tutturamadım 🙂 ilk defa geçen ay 28 de oldum (onda bile 26. günde damla damla lekelenmelerim oldu 2 gün boyunca)
ovulasyon testini 12-13 den sonra hergün aynı saatte kullanırsan bir sonraki muhtemel adetinide daha rahat öngörebilirsin, zira yumurtlamadan genelde tam 14 gün sonra adet gerçekleşiyor (tabi umarım seninki olmaz 🙂))))

canım ben hapla korunmadım hiç eşim korundu ama benim adetimde genel olarak bir düzensizlik var sanırım bilmiyorum ilk defa bu kadar taktım kafama 🙁

canım bu konuda hiç bilgim yok o yüzden sana yardımcı olamayacağım.Doktorunun önerisi neydi? onu dikkate al

sağol canım valla doktor vermişti geçen ay gittiğimde gecikir mutlaka ozaman kullan demişti birdaha ki aylar beklerim artık bu ay kullanayım ben :tsk:

adet söktürücü ilaç mı yoksa bitkisel birşey mi bence ilaç ise içme kendiliğinden söksün sonuçta kimyasal o da ...

adet söktürücü ilaç farlutalmıydı neydi canım o işte :D:D

ağzınıza sağlık kızlarrr 🙂 inşallah sizlerin dediği gibidir, inşallah hayırlısıyla bu ay güzel haberler veririz birbirimize 🙂)))

bitanem adet belirtileri ile hamişlik belirtileri birbirine çok benziyor inşallah seninkisi hamişlik belirtisidir güzel vede hayırlı haberlerini bekliyoruz :kiss: bu arada sen facedeki gurubumuzda vardın orada bebek isteyen arkadaşlar için salatı tefriciye okuyoruz sende katıl canım çok çabuk bitiyo dün tuba arkadaşımızın kisine başlamıştık onu bitirdik bugün özleme başladık :D:D

Asicim geçmiş olsun canım, sen bilirsin ama istersen biraz daha bekle, belki kendiliğinden olur..

sağolll bitanemmm :kiss: ama gecikmesin fazla çünkü gelecek ayımı yiyo yemesin hemen başlayalım tekrar bebek çalışmalarına ne kadar çok iş o kadar çok kar demi :D:D

sağol canım valla doktor vermişti geçen ay gittiğimde gecikir mutlaka ozaman kullan demişti birdaha ki aylar beklerim artık bu ay kullanayım ben :tsk:

adet söktürücü ilaç farlutalmıydı neydi canım o işte :D:D

bitanem adet belirtileri ile hamişlik belirtileri birbirine çok benziyor inşallah seninkisi hamişlik belirtisidir güzel vede hayırlı haberlerini bekliyoruz :kiss: bu arada sen facedeki gurubumuzda vardın orada bebek isteyen arkadaşlar için salatı tefriciye okuyoruz sende katıl canım çok çabuk bitiyo dün tuba arkadaşımızın kisine başlamıştık onu bitirdik bugün özleme başladık :D:D

sağolll bitanemmm :kiss: ama gecikmesin fazla çünkü gelecek ayımı yiyo yemesin hemen başlayalım tekrar bebek çalışmalarına ne kadar çok iş o kadar çok kar demi :D:D

saol tatlımm selatı tefriciye bende okurum ama facede pek yorum falan yapmak istemiyorum, arkadaş çevrem falan hep orada herkes bilmesin planlarımı bazen çok acımasısz olabiliyor insanlar :-(
sen bana sayı söyle ben yarın başlayayım okumaya, günde 200 tane anca okuyabilirim ama zira işyerinde okuyamam

aynen cnm benim ama bak ne güzel bi haber aldın sen yakında bu sıcacık yuvaya bide bebiş lazım o da olacak inşallah:kiss:

cnm ya dün akşama kadar moralim çok iyiydi ama ev işi hayal oldu şimdilik kayın perderin borcu varmış eşiminde parası oldugunu duyunca benim borcu kapatalım ilerleyen zamanlarda belki size ev alırız dedi yani ev işi bitti benim içi bütün hevesim kaçtı sabaha kadar agladım laviş arabaları oldugu halde satıp kendi borçlarını kapatmadılar bizim paramıza göz diktiler eşimde verekte kurtulak dedi ee benim param olmadıgı için söz söylemeye hakkım yok anlıycagın

saol tatlımm selatı tefriciye bende okurum ama facede pek yorum falan yapmak istemiyorum, arkadaş çevrem falan hep orada herkes bilmesin planlarımı bazen çok acımasısz olabiliyor insanlar :-(
sen bana sayı söyle ben yarın başlayayım okumaya, günde 200 tane anca okuyabilirim ama zira işyerinde okuyamam

canım oradaki yazıştıklarımızı kimse göremiyor çünkü kapalı gurup yazışmalarımızı görmesi için oraya kayıt olması gerekiyor eğer öle olmamış olsaydı bende hiç bişey yazmazdım çünkü bebek istediğimizi ne akrabalarım ne çevrem nede arkadaşlarım kimse bilmiyor canım yani orada da burdaki gibi rahat olabilirsin :D:D olur canım olur bu gün özlem için okuyoruz okudukça bana haber verirsin ben de onlara sölerim yada sen kendin yazarsın okudum diye :D:D

cnm ya dün akşama kadar moralim çok iyiydi ama ev işi hayal oldu şimdilik kayın perderin borcu varmış eşiminde parası oldugunu duyunca benim borcu kapatalım ilerleyen zamanlarda belki size ev alırız dedi yani ev işi bitti benim içi bütün hevesim kaçtı sabaha kadar agladım laviş arabaları oldugu halde satıp kendi borçlarını kapatmadılar bizim paramıza göz diktiler eşimde verekte kurtulak dedi ee benim param olmadıgı için söz söylemeye hakkım yok anlıycagın

canım benim üzülme vede benim param olmadığı için falan diyede düşünme sakın çünkü siz artık evlisiniz keseleriniz bir aynı çatı altında yaşıyorsunuz eşinin parası seninde paran tabiiki söz söleme hakkın var. hayırlısı olsun canım ben bu ay olmadıysa ev işiniz inşallahh bir daha ki ay hayırlısıyla olsun diyeyim :kiss: üzülme sen vardır bunda da bir hayır. valla bu devirde kimseye param var demiycen almasını biliyorlar ama ödemesini bilmiyorlar o konuda bende dertliyim:sinirli:

kızlar bu arada ben hala adet olmadım bugün 14. gün :tsk: artık adet söktürücü içme vaktim geldi sanırım sizce adet söktürücü mü içeyim yoksa kendiliğinden mi gelmesini bekleyeyim ne dersiniz :tsk:

asiimm ben sana hayıt al dedim ya almadınmı yaaaa bak al ihmal etme ltfn yaaa adetin hemen gelecek emin ol ve içmeye devam et 3 ay iç adetler düzelecek

canım hayırlısı olsun ama neden karışıyorlar yada sizi karıştırıyorlar yaa kendi borclarına siz artık ayrı aile oldunuz inşş sözünde durur ve size ilerde bi ev alırlar o zaman ne diyeyim

canım hakkım yok diye bişi söz konusu olamaz siz artık tek bir birey değilsiniz,yaşamınızdaki herşeyde ortaksınız..eşinin neyi varsa senin,senin de neyin varsa eşinindir..Büyüklerin yaptığı doğru bir hareket değil,aslında onların düşünmesi lazım bu çocuklara biz ne yapabiliriz diye.ama işte..Olumsuz düşünmemeye çalışalım belki gerçekten cok sıkışık durumdadır.Bozma moralini her işte bir hayır vardır..

Geri