Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Melekanılcım öncelikle seni tebrik ediyorum.10 gündür falan yoktum tatildeydim Aman Allahım hamiş haberleri beni şok etti canlarım yaaaaa .Çok sevindim hayırlı olsun hepinizi tebrik ediyorum darısı bizim başımıza inş🙂

Canım kusur bakma cevap yazamadım cunku hemen kan testı yaptırmya gıttım. Dız kapaklarımdan asagısı cok sızladı ve ınanılmaz hep yukarlara kaldırınca gecıyordu. Bıde ayaklarım sısıyordu

kan testımı yaptırdın aldınmı sonucunu aldıysan kaç çıktı bakalım?vallhı bende zor duryorum test yapmamak için daha 5 günüm var ama bu haftanın basından berı benımde bacaklarım çok agardı sızladı kımı zaman dizmin asagısı kımı zaman dizmin yukarısı bugün daha ıyı sankı kısmet baalım zamanım geçsede ögrensem artıkya

Aldım canım kan sonucumu 45 dk verdıler 468.70 degerım

Hakkınızda hayırlısı melekler 🙂umarım en kısa zamanda her kesin sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün bebişleri olur moralinizi sakın bozmayın dua edin fazla düşünmeyin🙂

Aldım cnm sonucu 468.70 degerım . Kesınlıkle gunun gelmeden yapma ben 6 ay boyunca en az 4 tane test yaptım bu ay nedense hıc test alasım gelmedı husrana ugramamak ıcın sonunda cesaret ettım ve bu sabah adım