Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Oh be artık hergün açıyoruz pc yi bebiş haberleri alıyoruz ne güzel melekanıl tebrik ederim cnm allah tamamına erdiriri inşallah darısı bizim başımıza ....bu liste bize uğurlu geldi sanırım🙂

Cok sagol canım darısı sızlere ınsallah. Kesınlıkle bu lıste ugurlu geldı ılk lısteye eklendıgımde hamıle kaldımm :pasi:

test yaptırdıgım yerde 5 yada 6 haftalık dedıler

buda kesinlikle adetten hemen sonra döllenmenin olduğunu kanıtlıyo benim testim çok az çıkınca doktora sormuştum adetine çok yakın döllenme olmuş demişti seninde hemen olmuş demkki çünki günün geçmeden idrarda da çıkmasından belli....ne güzel bekleyipte sitresede girmedin cnm....

buda kesinlikle adetten hemen sonra döllenmenin olduğunu kanıtlıyo benim testim çok az çıkınca doktora sormuştum adetine çok yakın döllenme olmuş demişti seninde hemen olmuş demkki çünki günün geçmeden idrarda da çıkmasından belli....ne güzel bekleyipte sitresede girmedin cnm....

Evet cnm muhtemel oyle oldu ve ben ucuz testlerden aldım oyle 5 gun once falan bellı olan degıl. Testı yaptım ıkı cızgıde nerdeyse aynı anda kırmızı oldu. Oyle 5 dk falan beklemedım anında cıktı ve kırmızıydı net bır sekılde

yanii sen daha önce bahsetmişsin bacaklarımda sızılar var diyee ben de var aynıları, göğüslerimde dolgunluk var ama acıma veya sızı yok.Bi de 2 gündür leke şeklinde limon sarısı bazen açık kahve lekelenme oluyooo.Ki benim adetime 1 hafta kala akıntı falan olmazdı kupkuru olurdum ben.Böyle olunca biraz heveslendim ama bilmiyorum....

melekanıcım bişey daha sorcam sana bu aralar taktım ona da göbek deliğinin altından kasıklara kadar uzanan koyu renkli bir çizgin var mı?Hamişlerde oluyomuş da

yanii sen daha önce bahsetmişsin bacaklarımda sızılar var diyee ben de var aynıları, göğüslerimde dolgunluk var ama acıma veya sızı yok.Bi de 2 gündür leke şeklinde limon sarısı bazen açık kahve lekelenme oluyooo.Ki benim adetime 1 hafta kala akıntı falan olmazdı kupkuru olurdum ben.Böyle olunca biraz heveslendim ama bilmiyorum....

Benımde canım goguslerımde dolgunluk var sadece dokundugum zaman acıyor oyle normalde sızlamıyor. Benım reglımden 1 hafta once sıserdı ama 15 gun once yada daha fazla o zaman sıstı. Kesınlıkle en buyuk belırtı onlar. Ben kasık agrısı bakması faan yasamadım. Bıde aynen senın gıbı akıntım vardı son bır kac gundur sarı renkte

Geri