Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selzehcim sen nasılsın nasıl hissediyorsun kendini benim de regl tarihim 30 temmuz bakalım bekliyorumm.

ıyıyıım canım sen nasılsın benımde hesaplarıma göre 30 temmuz tatlım 5 günümüz var vallaı belım agrıyor çok fena bugünde ara ara çok agrılarım oluyor kasıklarmda batmalr oluyor bugün rahatım ama vücudum çok sıcak yanıyorum bıde bacaklarım çok agrıdı sızladı simdi daha ıyı yanı pek bısi yok daha bakalım varmı bırseyler görücez bırlıkte

Rica ederım cnm sormak ıstedıgın bır sey olursa sor elımden geldıgınce yardımcı olurum. Insallah hersey hepımızın ıstedıgı gıbı olur..
canim allah kucagina almayi nasip etsin ve agrisiz sizisiz bir 9 ay gecirmeni nasip etsin senin belirtiler bende de var ama nasip allah buyuktur bide canim senin melegin 5 6 haftaliksa sen reglin gelmeden once hamis olmussun.

canim allah kucagina almayi nasip etsin ve agrisiz sizisiz bir 9 ay gecirmeni nasip etsin senin belirtiler bende de var ama nasip allah buyuktur bide canim senin melegin 5 6 haftaliksa sen reglin gelmeden once hamis olmussun.

Amınn canım.. Sanırım oyle degırım yuksek cunku ve reglım bugundu

Amınn canım.. Sanırım oyle degırım yuksek cunku ve reglım bugundu

degerın çok ıyı masallah canım bak ne dıcem benım bu hafta içinde sadece bır gün limon sarısı rengınde akıntım oldu 3 defa hemde ondan sonra bırdaha olmadı dünde sabah beyaz bı akıntı geldı suanda yıne yok acaba bebiş varmı ya gögüslerımde bırsey hıssetmıyorum

degerın çok ıyı masallah canım bak ne dıcem benım bu hafta içinde sadece bır gün limon sarısı rengınde akıntım oldu 3 defa hemde ondan sonra bırdaha olmadı dünde sabah beyaz bı akıntı geldı suanda yıne yok acaba bebiş varmı ya gögüslerımde bırsey hıssetmıyorum

Benım onceden akıntım yoktu canım. Son bır kac gun oldu ama boyle gun borunca degıl
ara ara gunde 1-2 kez. Bugun mesela hıc akıntım olmadı. Senın kasıklarında agrı var sanırım dıme canım. Kımısınde gogus sısmıyor kasıklarda belırtı oluyor bence senınde en buyuk belırtın bu bıde bacakların agrıması...

Selzehcim benim de göğüsler şişti ama dokununca acıyo sadece yoksa herhangi bir sızlama yok.Bi de akıntıya taktım acaba üşüttüm de ondan mı kii çünkü bende akıntı olmazdı yumurtlama dönemimden sonra Bu akıntı açık sarı bi dee..İnsan şüpheleniyor.Ne dersin yaaa????

Benım onceden akıntım yoktu canım. Son bır kac gun oldu ama boyle gun borunca degıl
ara ara gunde 1-2 kez. Bugun mesela hıc akıntım olmadı. Senın kasıklarında agrı var sanırım dıme canım. Kımısınde gogus sısmıyor kasıklarda belırtı oluyor bence senınde en buyuk belırtın bu bıde bacakların agrıması...

canım benımde akıntım sadece bu hafta içinde 1 günde 2-3 kez oldu bıdaha olmadı sonra dün sabh geldı bıraz yıne ondan sonra yıne yok canım beım adetıme yakın hiç akıntım olmaz ıslaklık olmaz orda kurudur yanı kasıklarımda agrı ve batmlar oldu çok bugün ıyıyım ama bıde bacaklarım agrıdı sızladı sankı bugün azaldı gıbı ınsallah vardır bırseyler ya

Selzehcim benim de göğüsler şişti ama dokununca acıyo sadece yoksa herhangi bir sızlama yok.Bi de akıntıya taktım acaba üşüttüm de ondan mı kii çünkü bende akıntı olmazdı yumurtlama dönemimden sonra Bu akıntı açık sarı bi dee..İnsan şüpheleniyor.Ne dersin yaaa????

canım benım gögüslerde bırsey yok vallahı benımde bu hafta içinde 1 gün içinde 2-3 defa lımon sarısı gıbı akıntım oldu bıdaha yok sonra dün sabahta seffaf bı akıntı geldı sabah ondan sonra yıne yok fakat benımde yumurtlama dönemımden sonra hiç akıntım olmazdı orası ıslak olmazdı genelde hep kuru olurdu bende ondan süphelendım ama kısmet canım sende de olmus eger koku yoksa akıntında üsütmeden falan olmaz ınsallah vardır canım ıkımızde aynı gün ögrenıcez haberleselım

Geri