Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:sütyen:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:sütyen:
umutsuz-reyhan.........14 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
sedus........................17 temmuz (haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
mavim.......................19 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
ecem09.....................24 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)
Eyşan.......................25 temmuz(haber bekliyoruz hadi bakalım hayırlısı)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
vahide-m..................27-28 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
zuzu........................28 temmuz

Menekshe................28-29 temmuz
Selzeh.....................31 temmuz

Nesli84....................1 Ağustos
ela_1982..................1 agustos
hazal3......................3 agustos
bera.........................3 agustos
birmur......................8 ağustos
Fatosss....................8-10 Ağustos
sultan......................12 Ağustos
Yağmurun annesi......13 Ağustos
Yaz esintisi...............14 Ağustos
Nur85......................15 Ağustos
eboş.........................22Ağustos
duygum_06.................23 Ağustos

:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrr)
Sergül.......................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)
Yaz günesi.................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr)
MelekAnıl................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr)

melekler bir şey sorucam bilgisi olan varmı yumurtlama döneminden 5 gün öncesinde ilişkiye girilmez diye duydum ama tam yumurtlama gününü tespit edemediğimiz durumlarda en kesin çözüm iki adet arasında gün aşırı ilişkiye girmek sakıncalımı dır

bu arada melek anıl seni tekrar tekrar tebrik ederim...senin hamiş kalmak için özel olarak uyguladığın birşey varmıydı...ne zamandan beri hamiş olmak için çalışıyordunuz..birde doğum kontrol hapı kullanmışmıydın...sanırım çok soru sordum ama anlarsın sanırım bende çok istiyorum hamiş olmayı allah isteyen herkeze nasip eder inşallah

iliskini sakincasi olmaz canimya benim esim cok duskundur iliskiye bebek olsun olmasi bazen gunluk bazen gun asiri 2 gunu hic gecirmeden iliskimiz olur ve hic sakincasini veya yan etkisini gormedim.sadece biraz yorucu oluyor.

melekler bir şey sorucam bilgisi olan varmı yumurtlama döneminden 5 gün öncesinde ilişkiye girilmez diye duydum ama tam yumurtlama gününü tespit edemediğimiz durumlarda en kesin çözüm iki adet arasında gün aşırı ilişkiye girmek sakıncalımı dır
canım bende hamile kalmak için yumurtlama döneminden 5 gün önce ve 5 gün sonrası çok önemli yani hamile kalma olasılığı çok yüksek biliyorum

canım kendını yumurtlama dönemıne sabitleme,ben adetten hemen sonra hamıle kaldım ve bana arkadaslarım adetten hemen sonra hamıle kalmazsın dedıler ve ben hamıleyım,sen her anını degerlendır canım,ve ilişkiden hemen sonra ayağa kalkmamaya özen göster bununla beraber ilişkide kalcanın altına az ince bi yastık koy ve daha sonra ayaklarını L seklınde yukarı kaltır ve 1 saat o şeklıde yat,ben ve cevremdekı bircok tanıdıgım yumurtlama donemını hesaplamadan hamile kaldı,yumurtlama dönemi takibini yapman tabiki güzel ama çok kaptırma kendını sen kafana gore takıl bence canım

Geri