Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayyy inşallah inşallah.anneside zaten pek telaşlı pek koşuşturmacı bi şeydir içeriyim kahveyide bari koştura koştura annesine benzesin.sağol canım teşekkür ederim.nerde satılıyo bu kahve marketlerde varmıdır?yoksa aktarcıdamı bulunur?

Vahideciğim teşekkür ederim,umarım kimsenin başınagelmez canım çünki gerçekten çok zor bir durum gerek psikolojik gerekse bedenen çok yıpratan bir durum,özellikle bana açık ameliyat uygulandı,bu daha ağır kısmıydı,ama kanser tedavisinde kullanılan iğnelerle 2 ay yada daha kısa sürede de düşürülebiliyormuşi fakat onlarında bir çok yan etkisi varmış vel hasılkelam uzun lafın kısası zor bir durum,allahım hiçbir arkadaşıma nasip etmesin
CANIM ARKADASIM BAYADIR GIREMIYORUM YENİ OKUDUM DIŞ GEBELİK GEÇİRMİŞSİN GEÇMİŞ OLSUN,HİÇ ÜZÜLME BUNDADA Bİ HAYIR OLDUĞUNA İNAN,BELKI VAKTİ VE ZMANI DEĞİLDİ BELKİDE ALLAH KORUSUN SAKAT OLACAKTI ,BELKIDE HAYIRSIZ BI EVLAT OLABILIRDİ,OYÜZDEN ALLAHTAN GELEN HERŞEYE RAZI OLMALIYIZ VE HERZMAN ŞÜKRETMELİYİZ,O BEBEĞE CAN VERENDE ,ALANDA ALLLAH OYÜZDEN SENİN İÇİN BU HAYIRLIYMIŞ BÖYLE OLDU,HEP BERABER YENİDEN BURDA SEVİNÇLERİMİZİ VE ÜZÜNTÜLERİMİZİ PAYLAŞIRIZ,SENDE HEMEN TOPARLAN DELİ KIZZZZZZZZZ:deli:SENİ ÇOK SEVİYORUZ BUNUDA UNUTMA TABİKİİİİİ

ayyy inşallah inşallah.anneside zaten pek telaşlı pek koşuşturmacı bi şeydir içeriyim kahveyide bari koştura koştura annesine benzesin.sağol canım teşekkür ederim.nerde satılıyo bu kahve marketlerde varmıdır?yoksa aktarcıdamı bulunur?
yok kız bildiğin kahve işte,yani türk kahvesi değil.sıcak su koyup yaptığın var ya o.marketten alcan yani.granül deniyo çeşitli markaları var ya!

hmm tamam bak bunu bilmiyodum bende değişik bi kahve çeşidi zannettim pek kaheyle aram olmayınca. tamam kolay işmiş.muhakkak denerim.sağol canım.bu kahveyi içtikmi ayaklarımızıda diktikmi bu ay tamamdır bu iş.

hmm tamam bak bunu bilmiyodum bende değişik bi kahve çeşidi zannettim pek kaheyle aram olmayıncaç tamam kolay işmiş.muhakkak denerim.sağol canım.bu kahveyi içtikmi ayaklarımıza diktikmi bu ay tamamdır bu iş.
aynen canım tamamdır biz istedikmi her şey olur evelallah.yalnız bu arada kahveyi sen içmeyecen kocana içircen🙂

Geri