Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Off allah esirgesin insallah Aldirmazda sagligina kavusur hic doktor yardimi fln almiyormu?? Cok kotu oldum simdi ya ! Peki niye bosanacaklar bu cok tuhaf demekki rabbim herkeze annelik duygusunu vermiyor🙁
canım tam tedavi görmeye başladı hamile kaldı ilaçları bıraktı benim o kadar dengesiz bi insan ki onun yüzünden kayınbabam kalp krizi geçiriyordu dün bebek doğsada rezil büyüyecek ama evlat katili olmak daha kötü inşllah allah o bebeğin yüzünne bakarda düzelir daha düne kadar ben çocuğu kocamdan daha fazla sevmem diyen herşeyi bitirdi ne yazık Allah islah etsin

rabbim inşallah hayırlı bi şekilde versin isteyen herkese bu da bi sınav belkide .kendsini sevemem 6 aydırda konuşmuyorum ama kimsenin yuvasının bozulmasını istemem hiç bi çocuk annesiz babasız kalmaz inşallah hiç bi anne baba da çocuğuna hasret kalmaz inşallah

sağolun kızlar.ailemin yanına gidiyorum.çok mutluyum yaa.ALLAHIMA çok şükür gönlümüze göre verdi.bide bebeğim olursa değmeyin keyfime ohhhhh 🙂🙂 ama ne zaman taşınıcaz o daha belli değil.temmuz gelmeden taşınırız inşallah.gitmek istiyorum artık buralardan ...

Ozaman bayaa patavatsizmis kendisi niye evlendiki celebin oyle birinle?? Aman uzak dur tatlim..valla nedicemi bilmiorum hakkinda hayirlisini versin..rabbim bebegim hurmetine herseyi yoluna sokar insallah..ahh cnm ben kreste calisiorum bitane kiz var 6 yasinda annesi subat ayinda kanserden vefat etti malesef ve bu olay beni cok sarsiyor cocuk hergün agliyor gozumun onunde benimde hergunum gozyasiyla geciyor amiin rabbim hickimseyi basi bos birakmasin🙁

sağolun kızlar.ailemin yanına gidiyorum.çok mutluyum yaa.ALLAHIMA çok şükür gönlümüze göre verdi.bide bebeğim olursa değmeyin keyfime ohhhhh 🙂🙂 ama ne zaman taşınıcaz o daha belli değil.temmuz gelmeden taşınırız inşallah.gitmek istiyorum artık buralardan ...

Oda olacak cnm positif dusun gun gelecek birbirimize mujde verip hamileligimizden bahsedecegiz birbirimizden fikir alacagiz isim fln dusunup dogum hikayeleri paylasacagiz..ben hep oyle hayal kuruyorum yoksa cekilmiyor..

valla 10 gün içinde tanıyıp evlendi işte sonradan ortaya çıktı dengesiz olduğu kocasını annesi babası ile bile görüştürmüyor ben uzak duruyorum çünkü beni çok üzdü ve ahımı aldı ya bütün dediklerim çıktı beni çok üzdü allah ta seni üzsün dedim ama yinede böyle olmasını istemezdim

benim eşimin 2. evliği benim ilk eşimin çocuğunu benim başıma kalktı dalga geçti çocuklu adamla evlendin diye ilk karısını ban karşı kulandı benim onurumu çok kırdı belki unun bedelini ödüyor

valla 10 gün içinde tanıyıp evlendi işte sonradan ortaya çıktı dengesiz olduğu kocasını annesi babası ile bile görüştürmüyor ben uzak duruyorum çünkü beni çok üzdü ve ahımı aldı ya bütün dediklerim çıktı beni çok üzdü allah ta seni üzsün dedim ama yinede böyle olmasını istemezdim

Yaa dunyada kimsenin ahini almicaksin..etme bulma dunyasi allah islah etsin nediyelim bosver sana uzak allaha yakin olsun oyleleri..ama bak merak ettim neyaptiki sana?? Tabi anlatmak istersen!

benim eşimin 2. evliği benim ilk eşimin çocuğunu benim başıma kalktı dalga geçti çocuklu adamla evlendin diye ilk karısını ban karşı kulandı benim onurumu çok kırdı belki unun bedelini ödüyor

Hey allahim yarabbim bak ilk basta acimisdim simdi gicik oldum kadina karnindaki bebege yazik be..heleki cocuklari kullanarak birini kizdirmak cok kotu boyle pis celiskilere o tertemiz melekleri niye bulastiriyorlarki🙁

çocuk almanyada yaşıyor yazları buraya geliyor ben çok iyi davrandığım için beni çok seviyor çocuk zaten ben asla kötü davranam kendi çocuğum olmasa bile sonuçta bana dediki ilk karısını getirecem ebnim eve 1 ay kaldıracam dedi bende ne demek miş o dedi kızınca çocuklu adamla evlenmeseydin dedi bana o kelime öyle bi içime battı ki canım acıdı eşimde aileside beni çok seviyor bunu kıskandığı için ban çatacak yer aradı ama belasını buluyor işte

Geri