Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

eğer ilerde almak istersen markasını söylerim sana.pahalı bişide değil.ben hem yumurtlama günlerimi hemde hamile olduğumu bu test sayesinde öğrendim canım.seninkide ne geri kafalıymış hee :d benimki kendisi al dedi valla.hergün ilişkide sıkıyo insanı.böğğğğ geliyo bi süre sonra :d
aynen ölee kuşumm bencedee her günn ilişkii ıyyyy kötü oluyoo yaa ben kaçarr tatlımm ankaraa bekleee beniiiii çok özledimm ailemii kendinee vee yegenime iyi bak

bende bu ayı boş gecirip önmüzdeki ay alcam ovulasyon testini ama her eczanede olmuyo maalesef🙁gerçi eşimin teyzesi eczacı söylerim bari getirir.ben adetimin bitiminden son 1 haftasına kadar elimden geldiğince değerlendiriyorum hergün olmasa da 2 günde 1i yakalamaya calısıyorum normali de buymuş aslında

Masallaaah amma cene calmissiniz allah muhabbetinizi bozmasin🙂 ay kizlar bugun isten ciktim bi tanidiga rasladim aa nasilsin fln derke ikinci soru bebek yokmu bende dedim yok niye yapsana fln canim istemior daha yasim kucuk dedim aa evleneli 3 sene olmus ilerde allah vermesse pisman olursun dedi🙁 bende kismet sizler pes pese dogurdunuzda neoldu dedim sustu bende gittim..sinirden catladim Ama nekadar cahiller olmuyor iste hicmi dusunmuyorlar belki olmuyordur uzulmesin diye off off bizim milletimiz iste..

Masallaaah amma cene calmissiniz allah muhabbetinizi bozmasin🙂 ay kizlar bugun isten ciktim bi tanidiga rasladim aa nasilsin fln derke ikinci soru bebek yokmu bende dedim yok niye yapsana fln canim istemior daha yasim kucuk dedim aa evleneli 3 sene olmus ilerde allah vermesse pisman olursun dedi🙁 bende kismet sizler pes pese dogurdunuzda neoldu dedim sustu bende gittim..sinirden catladim Ama nekadar cahiller olmuyor iste hicmi dusunmuyorlar belki olmuyordur uzulmesin diye off off bizim milletimiz iste..

canım benim bırak sen o densizleri...hiççç takma kafana seninde olacak hepimizin de olacak yeterki rabbim ol desin.olmasa da olmasın kısmet buymuş diycez.hem kimin ne olacağı belli olmaz önemli olan çocuğumuz olması değil ,hayırlı evlatlarımız olması... 🙂

kızzzllaaarrrrr.tayin yerimiz belli oldu...memleketime gidiyorum..aydınıma gidiyorum...çok mutluyum yawwww..sevinçten evin içinde gülüp duruyorum hep 🙂🙂

- - - Updated - - -

mevlanacığım hiçç bozma moralini sen.ama çok güzel lafı koymuşsun o kişiye..🙂

kızzzllaaarrrrr.tayin yerimiz belli oldu...memleketime gidiyorum..aydınıma gidiyorum...çok mutluyum yawwww..sevinçten evin içinde gülüp duruyorum hep 🙂🙂

- - - Updated - - -

mevlanacığım hiçç bozma moralini sen.ama çok güzel lafı koymuşsun o kişiye..🙂

Aaaa cok sevindim cnm gozun aydin nezaman gidiyorsunuz?? Evet cnm kimseden esirgemem lafimi cunki icime atinca kendime kiziyorum..

Geri