Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrs tatlım nasılsın gözünaydın sonuçların temiz çıkmış bundan sonra yapman gereken fazala kafana takmam lazım biliyosun dimi hayatım rahat ol

canımmm çok teşekkür ederim, allaha şükür temiz çıktılar..... inşallah eşiminki de temiz çıkarsa daha da rahatlayacağım. ama varya kendi testlerimin iyi çıkması bile kafamı rahatlattı. çünkü son iki aydır acaba sorunum mu var diye düşünüp duruyordum şimdi kısmet ne zamansa o zaman meleğim gelir diyorum.

bir de annem fal baktırmış tanımadığı bir kadına..... kadın büyük kızın (yani ben) hasta, doktora gidip tedavi olduktan sonra bebeği olacak demiş... buna çok üzüldüm. aslında fal sadece ama yine de acaba dedirtiyor tabi. ya da acaba şu doktora gitmemi mi kastetti diyorum 🙂 amannnn

sen nasılsın canım

iyiyim canım bende ne olsun yok canım fala falan inanma tabi bişeyler söylenince acaba öylemidir diyoruz ama boşver yinede inanma herşeyi allah bilir harşeyin bi vakti zamanı var bizde vaktimizi bekliyoruz
doktora gitmekle en iyisini yaptın kafandaki acabalardan kurtulmuş oldun inşallah eşinin sonuçlarıda temiz çıkarda iyice boşaltırsın kafanı gereksiz soru işaretlerinden daha öncede dediğim gibi bundan sonra hiç bişeyi kafana takma rahat ol herşeyi oluruna bırak canım elbet birgün gelecek bebişlerimiz sonra geriye baktığımızda ya biz kendimizi ne kadar yıpratmışız demiyelim dimi ama

Ooooo görmeyeli bir hamişimiz daha var, yns.ysmn tebrik ederim canım.. Allah analı babalı büyütsün...

iyiyim canım bende ne olsun yok canım fala falan inanma tabi bişeyler söylenince acaba öylemidir diyoruz ama boşver yinede inanma herşeyi allah bilir harşeyin bi vakti zamanı var bizde vaktimizi bekliyoruz
doktora gitmekle en iyisini yaptın kafandaki acabalardan kurtulmuş oldun inşallah eşinin sonuçlarıda temiz çıkarda iyice boşaltırsın kafanı gereksiz soru işaretlerinden daha öncede dediğim gibi bundan sonra hiç bişeyi kafana takma rahat ol herşeyi oluruna bırak canım elbet birgün gelecek bebişlerimiz sonra geriye baktığımızda ya biz kendimizi ne kadar yıpratmışız demiyelim dimi ama

evet ya illa ki etkileniliyor. ama haklısın canım, rabbimden başkası bilemez. inşallah hayırlısıyla bizim de bebeklerimiz gelir artık. doğru canım test sonuçlarımın iyi olduğunu öğrenmek hakikaten bana iyi geldi binlerce şükür. hatta şu an yumurtlama dönemindeyim ve çok çalışamadık ama olsuuuuunnn diyorum. eskiden olsa acayip stres yapardım gün geçirdik tüh diye ama boşverdim. tamam canım rahat olmak en iyisi galiba. ahhh gelseler de desek yaaa 🙂

Canim hosgeldin... nasilsin? sonuclarinin temiz ciktigini okumustum darisi kocisinin sonuclarina insallah.. kafani rahatlatmistir buyuk ihtimalle insallah melegin gelir en kisa zamanda

canımmm nerelerdesin sen yaaa ? ne zamandır görüşemedik
iyiyim canım evet çok şükür sonuçlarım iyi. evet darısı kocama inşallah. evet canım gerçekten daha rahatım. amiiiiiiinnnnn allah hepimize nasip eder inşallah canım.

evet ya illa ki etkileniliyor. ama haklısın canım, rabbimden başkası bilemez. inşallah hayırlısıyla bizim de bebeklerimiz gelir artık. doğru canım test sonuçlarımın iyi olduğunu öğrenmek hakikaten bana iyi geldi binlerce şükür. hatta şu an yumurtlama dönemindeyim ve çok çalışamadık ama olsuuuuunnn diyorum. eskiden olsa acayip stres yapardım gün geçirdik tüh diye ama boşverdim. tamam canım rahat olmak en iyisi galiba. ahhh gelseler de desek yaaa 🙂
amin canım bundan sonra herşeyi oluruna bırak elbet er yada geç kavuşcağız bebişlerimize benim kursa gitmem gerek hoşçakalın

Geri