Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

umudum yok deme tatlim yaaaa insallah olacakkkk. ya benimkinden su an bir problem yok. dün doktora gittim. kese yi gördük ama daha tabi bebek yoktu... önümüzdeki hafta dedi hem bebek görünür hemde kalp atislari duyulurmus... insallah öyle olur

Canim adet agrim basladi gibi bilmiyorum insallah gelmez tabiki ama ne bileyim hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun..

Ne guzel canim insallah hayirlisi ile bebiside gorursun ve kalp atislarini duyarsiniz tatlim..

Evdemisin halen yoksa ise basladin mi?

Canim adet agrim basladi gibi bilmiyorum insallah gelmez tabiki ama ne bileyim hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun..

Ne guzel canim insallah hayirlisi ile bebiside gorursun ve kalp atislarini duyarsiniz tatlim..

Aaa Yazgülüm de gelmis.Selam canim.Hemde Dilara ya asagi yukari ayni seyleri sormusuz...

Selam canimmm,kusura bakma sabahtan beri kacirdigim sayfalari okuyordum...Biraz gec yaziyorum.

problem degil baliiim

yok valla evde degilim ise basladim yine bu hafta... sIkIldIm evde. isyerindede zaten oturuyorum sürekli... 🙂

Sen devamli yatiyormusun tatlim?

yok valla evde degilim ise basladim yine bu hafta... sIkIldIm evde. isyerindede zaten oturuyorum sürekli... 🙂 🙂

Geri