Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

saol canım.ne güzelsiniz hepiniz.tek yürek.
bunun formülü yok kafadan atmak kendiliğinden gelişiyor.daha doğrusu çok üzücü bir gelişmenin ardından kendiliğinden gelişiyor.bir ay önce hayata küstüm nerdeyse.bir an evvel tüp bebek yap dedğinde dr.bunun 4 ayıda bir 4 yılıda bir 40 yılıda bir.ancak yaşayan bilir.tabi daha tazeciksin.umarım mucizen erken gelir ...benim adetim yaklaştıkca halden hale girdim.bu ay adet sivilcem de çıktı.ve ben bu ay deli gibi spor yaPTIM
amiiiin canım inşallah tez vakitte hepimiz kavuşuruz meleklerimize
güzelim sen bize bunları anlatmakla inan bana çok çok moral verdin çok sağol canım

ıyıyım canım calısıyorum bugun yıne....belırtı goguslerde var canım acıyo sadece onun harıcınde bısey yok....gergınlıgım var bıde okadar....normalde hep gergınım zatııı:laugh:belırtı olarak saymayabılıırızzz:laugh😱yle yanı canım gunun bıtmesını beklıyorum eve gıdıncede daha ders calıscammm offffff hıc canım ıst emıyoooo ogretmenım bana bı fıkır ver canımmm

hımm iyi çalışmalar canım... eğer senin ve eşin için hayırlı bir zamansa inşallah meleğiniz gelmiştirrrrrr.

Amin canım çok sağol. Siz tüp bebek için rapor çıkardınız mı üç yıllık evli olmak şart mı? ben iki yıllık evliyim ama iki aşılama yaptırdım. Bildiğim kadarıyla bir yardımcı üreme yöntemi kullanmıuş olmak tüp bebek için yetiyor...

canım 3 yıllık evliliği doldormuş olmak gerekiyor sigortadan faydalanmak için.semiha şakire gittim ordan aldığım bilgiler.23 ve 40 yaş arası sınırı var ve daha önce çocuk olmamış olmalı.tabi sigorta süreinin bir zamanıda var onu tam bilmiyorum.sen hangi şehirdesin.eğer istanbuldaysan semiha şakire git ben sadece bilgi alırım diye gittim benim işlemleri başlattılar .ve kalabalık değil.saatlerce beklemiyorusun.

canım 3 yıllık evliliği doldormuş olmak gerekiyor sigortadan faydalanmak için.semiha şakire gittim ordan aldığım bilgiler.23 ve 40 yaş arası sınırı var ve daha önce çocuk olmamış olmalı.tabi sigorta süreinin bir zamanıda var onu tam bilmiyorum.sen hangi şehirdesin.eğer istanbuldaysan semiha şakire git ben sadece bilgi alırım diye gittim benim işlemleri başlattılar .ve kalabalık değil.saatlerce beklemiyorusun.
Tamam canım çok sağol,İstanbulda değilim ama tüp bebek olursa İstanbul ya da Ankara'da yaptırırım diye düşünüyorum.

kızlar ayselın anlattıkları hepımız ıcın gecerlı bı ara umutsuzlasması beklemesııı sonra aklından bu dusunceyı atması falan yanı hepımızın suanda yasadıgı seyler....allahım hepımızın yardımcısı olsun allahım tum ısteyenlerı anne baba yapsın ınsallah...bızlerınde zamanı var demekkı hayırlısı nezamansa o zaman olsun kızlarr....aysel tesekkur edıyorum verdıgın bılgılerden dolayı cok guzel anlatmıssın her umutsuzlugun arkasında bır umut varmıs demekkkk

kızlar ayselın anlattıkları hepımız ıcın gecerlı bı ara umutsuzlasması beklemesııı sonra aklından bu dusunceyı atması falan yanı hepımızın suanda yasadıgı seyler....allahım hepımızın yardımcısı olsun allahım tum ısteyenlerı anne baba yapsın ınsallah...bızlerınde zamanı var demekkı hayırlısı nezamansa o zaman olsun kızlarr....aysel tesekkur edıyorum verdıgın bılgılerden dolayı cok guzel anlatmıssın her umutsuzlugun arkasında bır umut varmıs demekkkk
evet tatlı cadım aynen katılıyorum...ayselin bunları yaşaması ve bugün burada bütün bu olanları taaa en başından tek tek anlatmasının bir sebebi var...boşuna değil...
ayselciğim sen bizler için güzel bir örneksin inanıyorumki bütün bu anlattıkların hepimizi kamçıladı tekrar teşekkür ederim canım benim

Geri