Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

şehnazcım benim belirtim yok.biraz kafam karışık bundan dolayı.adetim gecikti.test pozitif.bu kadar güzelim.bu ay daha önce denediğim hiç bir şeyi denemedim.inanmak zor geliyor bana.günleri sayıp ilişkiye girmek,sağa yatmak,sola dönmek,yumurtladığımdan bile şüpheliydim çünkü artık benim vucudum herşeyi karıştırdı.benim çok yanılttı yani.mesela önceki ay akıntımı takip ettim yumurtamın çaçladığını sandım.dr.yamurta çaşlamamaış dedi.bu ayda nasıl olsa çatlamıyor diye ağustoş ayında yapılacak tüp bebek için kendimi saldım.canım inşalla kucağıma alabilirim biyitip insan edebilirm.daha önce düşük yaptım.Allah nasip edecekmi bakalım...dualarımdasınız her zaman dileyen herkese verisn rabbim.sabır şehnazcım.ben çok sabırsız bir insadım halada aceleciliğim vardır.görüyorum ki sabır edince Allah veriyor.teş.edrim iyiki varsınız.sizlerin haberlerinizde yakındır inşallah...
tebrık ederım bende aysel......ınsallah sorunsuz gecer hamılelıgın......

ayselalper canım tebrik ederim Rabbim sorunsuz hamilelik ve kolay doğum nasip etsin
evet dediğin gibi kafamızdan bu bebek düşüncesini atabilsek çok iyi olacak mesela benim reglim yaklaşınca stresten saç diplerim resmen kabuk kabuk yara oluyor vücudumda lekeler çıkıyor üstelik bizim için bu düşünce daha yeni yani 4 aydır var bebek düşüncesi bizde...umarım bizde tez vakitte bu düşünceyi beynimizden sileriz

Detaylı yazman bizimiçin önemli gereksiz olduğunu düşünme, inşallah güzel haberlerin devam eder.Sen de bizler için dua et hamilelerin duası kabul olur derler🙂

canımm dualarımdasız.inşallah ve inşallah mucizen erken gelir.gözlerine inanamazsın inşallah🙂ben teste bakıp öyle oluyorum sen bendede mutlu ol inşallah.

merhaba canım allaha şükür hem hormon testim hem de rahim filmim iyi çıktı... bu yüzden kendime yönelik içim rahatladı... sırada eşimin testi var onu da bu ay sonunda düşünüyoruz. inşallah o da iyi olur. bu gecikmeler bana stresten gibi geliyor. çok sağol canım, allah sizin de yardımcınız olsun.
canım çok sevindim sonuçların iyi çıkmasına inşallah eşinin sonuçlarıda iyi olur

selam canım nasılsın?cok sevındım temız cıktıgına sonucların ınsallah dıgerıde ıyı cıkar....

canımmmm hoşgeldin...

iyiyim çok şükür hatta artık daha iyiyim 🙂 allaha binlerce kez şükür hormon testim iyi çıktı, rahim filmi çektirmek gerçekten zor ama herşey bebek için diye katlandım... çok şükür onun sonucu da iyi... tüpler açıkmış. umarım eşiminki de iyi çıkar.

sen nasılsın nasıl gidiyor günün az kalmış var mı belirtin?

canımm dualarımdasız.inşallah ve inşallah mucizen erken gelir.gözlerine inanamazsın inşallah🙂ben teste bakıp öyle oluyorum sen bendede mutlu ol inşallah.

Amin canım çok sağol. Siz tüp bebek için rapor çıkardınız mı üç yıllık evli olmak şart mı? ben iki yıllık evliyim ama iki aşılama yaptırdım. Bildiğim kadarıyla bir yardımcı üreme yöntemi kullanmıuş olmak tüp bebek için yetiyor...

ayselalper canım tebrik ederim Rabbim sorunsuz hamilelik ve kolay doğum nasip etsin
evet dediğin gibi kafamızdan bu bebek düşüncesini atabilsek çok iyi olacak mesela benim reglim yaklaşınca stresten saç diplerim resmen kabuk kabuk yara oluyor vücudumda lekeler çıkıyor üstelik bizim için bu düşünce daha yeni yani 4 aydır var bebek düşüncesi bizde...umarım bizde tez vakitte bu düşünceyi beynimizden sileriz

saol canım.ne güzelsiniz hepiniz.tek yürek.
bunun formülü yok kafadan atmak kendiliğinden gelişiyor.daha doğrusu çok üzücü bir gelişmenin ardından kendiliğinden gelişiyor.bir ay önce hayata küstüm nerdeyse.bir an evvel tüp bebek yap dedğinde dr.bunun 4 ayıda bir 4 yılıda bir 40 yılıda bir.ancak yaşayan bilir.tabi daha tazeciksin.umarım mucizen erken gelir ...benim adetim yaklaştıkca halden hale girdim.bu ay adet sivilcem de çıktı.ve ben bu ay deli gibi spor yaPTIM

canımmmm hoşgeldin...

iyiyim çok şükür hatta artık daha iyiyim 🙂 allaha binlerce kez şükür hormon testim iyi çıktı, rahim filmi çektirmek gerçekten zor ama herşey bebek için diye katlandım... çok şükür onun sonucu da iyi... tüpler açıkmış. umarım eşiminki de iyi çıkar.

sen nasılsın nasıl gidiyor günün az kalmış var mı belirtin?
ıyıyım canım calısıyorum bugun yıne....belırtı goguslerde var canım acıyo sadece onun harıcınde bısey yok....gergınlıgım var bıde okadar....normalde hep gergınım zatııı:laugh:belırtı olarak saymayabılıırızzz:laugh😱yle yanı canım gunun bıtmesını beklıyorum eve gıdıncede daha ders calıscammm offffff hıc canım ıst emıyoooo ogretmenım bana bı fıkır ver canımmm

Geri