Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ben siteye yeni üye oldum,uzun süredir sizleri takip ediyorum,paylaşımlarınızı yürekten ve uzaktan destekledim,sadece bi kaç bilgi verip çıkacağım.yaklaşık 10 aylık bebek istememize rağmen olmadı.ilk ve son bir kere doktora gittik aralık ayında,Ankara 'da çok methini duyduğum bir doktora gittik eşimle birlikte.Özel sağlık güvencemiz olduğu için rahat rahat gittik.Benden reglimin 3.günü bütün tahlilleri yaptırmamı istedi,eşimdende sperm testi istedi.sonuçlarımıza baktı benim FSH hormonumu yüksek gördü (8.45) yumurtalık rezervlerin azalmış,elimizi çabuk tutmamız lazım dedi.Eşimin sperm sonucu çıktı.18 milyon yani alt sınır olan 20 milyonun altında çıktı.Doktor hemen rahim filmi çekip aşılamaya geçecez dedi.Ben çöktüm tabi.Baya bi moralim bozuldu.Herneyse ben şu duyduğum keçiboynuzu kürünü 1 ay boyunca yaptım,tekrar sperm testi yapmaya gerek kalmadan ben bu ay hamile olduğumu öğrendim.Bu ayda hamile kalmasam doktora gidip aşılama yaptıracaktım.Size tavsiyem hemen doktorların kollarına bırakmayın kendinizi,tahlillerinizi yaptırın durumunuzu öğrenin,çok vahim bi durumda değilseniz oluruna bırakın.Yumurtlama günlerini iyi takip edip düzenli ilişkiye girin,belinizin altına yastık koyun,sabah kadar yatın.Elbette bir gün sonuç alacaksınız,tüm kalbimle bunu istiyorum,çalışmalara devam,hoşçakalın.

Kizlar merhabalar,kisacikta olsa bi ugramak istedim.Umarim hepiniz iyisinizdir?Minis canim,keske hersey senin dedigin kadar kolay olsa.Bu isler kismet meselesi ...

Haa bide belirtilerimi yazayım size,hiç belirtim olmadı,30 günde bi regl oluyorum düzenli,bazen 31 oluyor.26.gün akşamı 'nasıl olsa hamile değilim,hamile olsam bi işaret olurdu' diye düşünerekten akşam 2 saatlik bi idrarımı tutup test yaptım yapıp kurtulayım bu stresten diye.Açık söyliyim çıkmaz diye düşündüm.Şu 3 liralık basit tetlerden yaptım.Bi 5 dk sonra baktım hafif hafif çizgi belirmeye başladı.Hamile olduğumu anladım.Ben bekliyordumki kasık ağrısı olacak,bel ağrısı olacak,neymiş o ağızda metalik tat,göğüs ucu koyulaşması falan hiç bişey olmadı.Hatta akıntı falan hak getire,hiçbi akıntım dahi yok.Boşo boşuna belirti aramayın gününüz yaklaşınca yapın testi gitsin.Düzenli 30 günde bir regl oluyosanız 26.günde yapılan idrar testi doğru sonucu veriyor demektir.

Yaklaşık bi 4 aylık takip ettiğim bu siteye bi vefa borcumu ödemek istedim.Sizle aynı karamsarlığı bende yaşadım,anlıyorum sizi,herneyse en kısa sürede inşallah kavuşursunuz bebişlerinize.Moralinizi hiç bozmayın

Yaklaşık bi 4 aylık takip ettiğim bu siteye bi vefa borcumu ödemek istedim.Sizle aynı karamsarlığı bende yaşadım,anlıyorum sizi,herneyse en kısa sürede inşallah kavuşursunuz bebişlerinize.Moralinizi hiç bozmayın
Sagol canim,moral cok önemli tabiiki.Ama yillarca bekleyenler var burada,yada düsük üstüne düsük yasayanlar.Bazen kelimeler yetersiz kaliyor teselli etmek icin.En önemlisi hic ümidi kaybetmemek.Bazen insanin en beklemedigi anda gerceklesiveriyor o mucize...

Kizlar merhabalar,kisacikta olsa bi ugramak istedim.Umarim hepiniz iyisinizdir?Minis canim,keske hersey senin dedigin kadar kolay olsa.Bu isler kismet meselesi ...

Katiliyorum canim... Kismet. Rabbim kismet ederse olur...

Haa bide belirtilerimi yazayım size,hiç belirtim olmadı,30 günde bi regl oluyorum düzenli,bazen 31 oluyor.26.gün akşamı 'nasıl olsa hamile değilim,hamile olsam bi işaret olurdu' diye düşünerekten akşam 2 saatlik bi idrarımı tutup test yaptım yapıp kurtulayım bu stresten diye.Açık söyliyim çıkmaz diye düşündüm.Şu 3 liralık basit tetlerden yaptım.Bi 5 dk sonra baktım hafif hafif çizgi belirmeye başladı.Hamile olduğumu anladım.Ben bekliyordumki kasık ağrısı olacak,bel ağrısı olacak,neymiş o ağızda metalik tat,göğüs ucu koyulaşması falan hiç bişey olmadı.Hatta akıntı falan hak getire,hiçbi akıntım dahi yok.Boşo boşuna belirti aramayın gününüz yaklaşınca yapın testi gitsin.Düzenli 30 günde bir regl oluyosanız 26.günde yapılan idrar testi doğru sonucu veriyor demektir.

güzelim herkez de ayni degildir. bazilarinda belirti de oluyor. hemde bir sürü blirti bazilarindada hic olmaz. ayrica 4 gün öncesinden de cikacak diye birseyde yok. bazilarinda gün bile geciyor anca pozitiv oluyor...
senin ilk hamileligin galiba...

Iyim,canimin ici,ne olsun.Sende iyisin insallah?

iyiyim be güzelim... aldim mesajini tatlim. Rabbim hayirlisini versin insallah

Geri