Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sizlerede hayırlı cumalar arkadaşlar..

eyşanım canım sen nezaman geldin bakalımm nasılsın canım bebiş büyümüşdür diymi annesi

Al bendende o kadar... birazını yaptım sabah şimdi kocişi bekliyom yemek yiyelim tekrar devam edeceğim. beklerkende bi foruma gireyim bakalım kim var kim yok dedim...
amaaaaan evdede canım sıkıldı kaç gündür yarını iple çekiyorum gerçi havada çok soğuk hiç dışarı çıkılacak gibi değil ama...

bende canım yaaa hiç bir iş yapmak gelmiyo içimden ama mecburen yapıcammm
artk napalım

hoşgeldin canım...sanada hayırlı cumalar
uzun zamandır yoktun sanırım yada bana denk gelmedin nasılsın güzelim
ara ara giriyorum canım denk gelmemiştir..göbek büyütüyoruz işte yolunda herşey şükür..sende iyisindir inşallah..
eyşanım canım sen nezaman geldin bakalımm nasılsın canım bebiş büyümüşdür diymi annesi evet teyzesi dün kontrolümüz vardı yolunda şükür herşey hafta sayıyoruz allahım isteyen herkese nasip eylesin karnımda onun hareketlerini hissetmek falan harika bir duygu..herkes yaşasın inşallah..

ara ara giriyorum canım denk gelmemiştir..göbek büyütüyoruz işte yolunda herşey şükür..sende iyisindir inşallah..
eyşanım canım sen nezaman geldin bakalımm nasılsın canım bebiş büyümüşdür diymi annesi evet teyzesi dün kontrolümüz vardı yolunda şükür herşey hafta sayıyoruz allahım isteyen herkese nasip eylesin karnımda onun hareketlerini hissetmek falan harika bir duygu..herkes yaşasın inşallah..
aaayyy ne güzel canım benim inşallah tez vakitte Rabbim bizede nasip eder duyguyu...
inşallah sende hiçbir sorun yaşamadan kucağına alırsın meleğini

oyyy kurban olsun teyzesi maşallah canım inş bizde yaşarız o güzel duyguları
canım artık çok uzak geliyo anne olmak bana biliyomusun sanki hiç anne olmayacakmışım gibi bir korku kapladı içimi oyüzden birz mutsuzum neolur dua et bana talımm

merhabalar kızlar

hoş geldin miniş

Geri