Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım allah emeklerinizi boşa çıkarmasın karşılığın bol bol bebeişlerle al inşş rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesinn çok zorr gerçektenn ama stres yapmak yok üzme kendini rabbim veriri inş
Aamiiinnn....
Hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.Benim yaş da kemale eriyor artık o yüzden geçen her ay bir dağılıp bir toparlanıyorum....

Aamiiinnn....
Hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.Benim yaş da kemale eriyor artık o yüzden geçen her ay bir dağılıp bir toparlanıyorum....

canıımmmm niye öyle söyleyip kendini üzüyosunn ki stres en büyük düşmanımız biliyosunn kız benim 35 yaşınada ki arkadaşlarım doğurdu bebeişleri kucağına aldılarr ben arlarında en genciyimm hala bekliyorumm rabbim kime önce veirise sırası yokki bu işlerin kısmet rabbim inş en kısa zamanda sanada versin meleğini canım

canıımmmm niye öyle söyleyip kendini üzüyosunn ki stres en büyük düşmanımız biliyosunn kız benim 35 yaşınada ki arkadaşlarım doğurdu bebeişleri kucağına aldılarr ben arlarında en genciyimm hala bekliyorumm rabbim kime önce veirise sırası yokki bu işlerin kısmet rabbim inş en kısa zamanda sanada versin meleğini canım
Hayatım ben de 35 yaşındayım .O yaşta olunca fazla vakit kalmadığı için sanırım önce onlara kısmet oluyo. Bak aslında bunları duyunca biraz daha rahatladım, demek ki sıra bana geliyo🙂))))))))))))

koybol anammmmm seni cimrii ecik ucundan verseydin barii sana okadar dua ediyoruzz karşılğı bumu olucaktıı dahada dua mua isteme 😛iha:
kıssss anaaaaaam sen yeterki dualarını eksik etme tamam tamam ecik mercimeğin ucundan veririm ama bak azıcık
neyse ya vazgeçtim hadi hepsini veririm zaten bi mercimek açılışı yapayım bak beni kimse durdurabiliyormu bir sürü organik mercimek yapcam
sana doğurunca haber veririm sen gelirsin beğendiğini yersin:laugh:

kıssss anaaaaaam sen yeterki dualarını eksik etme tamam tamam ecik mercimeğin ucundan veririm ama bak azıcık
neyse ya vazgeçtim hadi hepsini veririm zaten bi mercimek açılışı yapayım bak beni kimse durdurabiliyormu bir sürü organik mercimek yapcam
sana doğurunca haber veririm sen gelirsin beğendiğini yersin:laugh:

Biz de mercümek yemek isteyrükk...

Hayatım ben de 35 yaşındayım .O yaşta olunca fazla vakit kalmadığı için sanırım önce onlara kısmet oluyo. Bak aslında bunları duyunca biraz daha rahatladım, demek ki sıra bana geliyo🙂))))))))))))
heh şöyle canım yaaaaa umutsuzluk yok... bak bu ay ayşegülle herkesi pozitif düşünceye davet ediyoruz
ilkemiz neydi; çok çok dua, bol bol pozitif düşünce, sıkı sıkı çalışma veeee neticede organik mercimekler🙂

az yedim az..17 kilo oldu toplam verdiğim kilo..yürüyüşleri sabaha aldım..1 kase çorba..2 dilim tavuk ve yeşil salata yedim..

ayyy kıyamam gülüm senin çilende bitmiyo heee daha geçen 17 kiloydun kz daha vermedinmi tembel şaka şaka maşallah senin şeker yüklemesi belli olmumu canımmm

afiyet bal olsunn canmm kız az daha lop lop et olsun diycektimm 😛iha:beddua eder gibii :laugh:neyseki demedimm

Geri