Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar bıde bu yumurtalıkları ne kuru buyutuyor ve catlatıyor bılen varsa yazarmı
canım yarım litre suya 7 8 adet inciri böl koy 5 dakika falan kaynat sonra günde 2 kere ac karnına iç olurmu umarım faydası olur bende regl olduğum gün soğan kabuğu kürüne başladım 5 gün içtim 3 gün ara verdim şimdide incir kürüne başlıcam sende dene

canım yarım litre suya 7 8 adet inciri böl koy 5 dakika falan kaynat sonra günde 2 kere ac karnına iç olurmu umarım faydası olur bende regl olduğum gün soğan kabuğu kürüne başladım 5 gün içtim 3 gün ara verdim şimdide incir kürüne başlıcam sende dene

İzgil bu kürler yumurtlama problemi olanlar için mi herkes için mi bi de ne zaman başlamak gerekiyor?

İzgil bu kürler yumurtlama problemi olanlar için mi herkes için mi bi de ne zaman başlamak gerekiyor?

canım herkes yapabiliyo istersen sende dene kocişinede keçi boynuzu kürü yap sperm leri çoğaltıyo hamile kalmaya yardımcı oluyo internette yaz incir kürü keçi boynuzu kürü ayrıntılı bişekilde çıkıyo bende yapıcam allah izin verirse inş faydasını görürüz tatlımm

kızzma banaaaaaa ........

seviyom ben siziiiiiiii

güçlü heenimmmmm ,canımmmm , çiçeğemmmmm ....

tırmala beni kaşı beni , ye beni ye beeni, ama dikkat et yağ oranı yüksek kalorili bir besin olurum ben hihi..

selam cozy , sen ne zaman test yapacaksın??

desenimm yewrimm kısssssssss hormonlu pilicimm benimmm bizdde seni çoooooooooooooooooookkkkkkkk seviyosssssssss

canım herkes yapabiliyo istersen sende dene kocişinede keçi boynuzu kürü yap sperm leri çoğaltıyo hamile kalmaya yardımcı oluyo internette yaz incir kürü keçi boynuzu kürü ayrıntılı bişekilde çıkıyo bende yapıcam allah izin verirse inş faydasını görürüz tatlımm
Ah Ah ayşegül yapmaz mıyız yaptık ama bekliyoz işte🙂...

soğan kabuğu kürü rahimdeki tüm iltihap kist miyom yani birçok hastalığı gideriyormuş incir kürüde yumurtlama problemi için yumurtaların büyüyüp çatlamasını sağlıyormuş incir kürüne yumurtlama döneminden 1 hafta önce uygulayabilirsin. soğan kabuğu kürüde regline 10 yada 7 gün kala başlıyorsun reglinin 5. gününe kadar uyguluyosun ben bu ay reglimin ilk 5 günü uyguladım 3 gün ara verdim şimdide incir kürüne başlıyacağım reglime 1 hafta kala tekrar soğan kabuğu kürü uygulamayı düşünüyorum
bu arada dün derya gibi de günde 1 çay kaşığı ucu tarçınında polikistik overe iyi geldiğini söylediler

kızlar ben birde bu ay çocuk aspirini içiyorum biryerde okudum aspirin düşükleri engelliyormuş. kanı durultuyorya mercimekler iyi besleniyormuş🙂

Geri