Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

soğan kabuğu kürü rahimdeki tüm iltihap kist miyom yani birçok hastalığı gideriyormuş incir kürüde yumurtlama problemi için yumurtaların büyüyüp çatlamasını sağlıyormuş incir kürüne yumurtlama döneminden 1 hafta önce uygulayabilirsin. soğan kabuğu kürüde regline 10 yada 7 gün kala başlıyorsun reglinin 5. gününe kadar uyguluyosun ben bu ay reglimin ilk 5 günü uyguladım 3 gün ara verdim şimdide incir kürüne başlıyacağım reglime 1 hafta kala tekrar soğan kabuğu kürü uygulamayı düşünüyorum
bu arada dün derya gibi de günde 1 çay kaşığı ucu tarçınında polikistik overe iyi geldiğini söylediler

abowwwww burda bir kür uzmanı meleğimiz varmiş kızzz :laugh:

yok kıssss ben kim uzmanlık kim saraçoğlunun sitesinde yazıyordu bakalım bu ay onları deneyeceğim bakalım artık nasip hem hamile kalırsam benim mercimek tam organik mercimek olcak:laugh:

😛iha:kız bizimki de G D O u mu olcak yediklerimniz hep varmiş zatenn olmazsa senin bebeiş doğunca organik beslenmek için bizde onu yeriz napalımmmm 😛iha:

soğan kabuğu kürü rahimdeki tüm iltihap kist miyom yani birçok hastalığı gideriyormuş incir kürüde yumurtlama problemi için yumurtaların büyüyüp çatlamasını sağlıyormuş incir kürüne yumurtlama döneminden 1 hafta önce uygulayabilirsin. soğan kabuğu kürüde regline 10 yada 7 gün kala başlıyorsun reglinin 5. gününe kadar uyguluyosun ben bu ay reglimin ilk 5 günü uyguladım 3 gün ara verdim şimdide incir kürüne başlıyacağım reglime 1 hafta kala tekrar soğan kabuğu kürü uygulamayı düşünüyorum
bu arada dün derya gibi de günde 1 çay kaşığı ucu tarçınında polikistik overe iyi geldiğini söylediler

Sağol canımcım

kızlar ben yokken harika şeyler yazmışsınız benim için..hepinisssee ayrı ayrı teşekkür ederim ve de ayrı ayrı tatlı yanaklarınızdan öperim kardeşlerim..hepiniz çok tatlısınız ben size ne diyeyim..
bu DESEN çılgını yok bak yine..
diğerleriniz burda mısınız??
AYŞEGÜLÜm burda mısın tatlı kuşum..

kızlar ben yokken harika şeyler yazmışsınız benim için..hepinisssee ayrı ayrı teşekkür ederim ve de ayrı ayrı tatlı yanaklarınızdan öperim kardeşlerim..hepiniz çok tatlısınız ben size ne diyeyim..
bu DESEN çılgını yok bak yine..
diğerleriniz burda mısınız??
AYŞEGÜLÜm burda mısın tatlı kuşum..

burdaymmm minik kuşummm kız az yedin dimi ama geç geldin bak bık bık bıdakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk yumurtan sıcakmı yoksa kullandın pişirdinmii merak ettim canımınnn içi

Geri