Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayrıca ebrucum folik asit falan kullanıyorsun di mi, kullanmıyorsan bundan sonra kullan mutlaka.
evet canım zaten buay adetim başladı bende folik asite başlamıştım tesadüf işte😀 folik asit plus kullanıyorum,eczacı bişey yazmadı bend egünde 2 kez bi sabah bid eakşam alıyorum unuttuğum anlar oluyo günde 1 kez alıyorum öyle işte salal pati idare ediyoz😀

kızlar bi de o gün bi doktordan dinledim...doktorlar kan tahlilini pek önermiyor.doktor önermedikçe yaptırmayın isterseniz.çünkü erken haber verdiği için hayal kırıklığı yaratabiliyor.mesela hamileliklerin yüzde 50 si gibi yüksek bir oranı ikinci haftada kendiliğinden yok olurmuş.o yüzden regli geçtikten sonra öğrenmek daha sağlıklı.

Anan, baban hep yolunu gözledi
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek
Ağlamanı, mis kokunu özledi
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

BU SENİN İÇİN EBRUCUM

ben de ebrucum kullanıyorum.ben de bitkisel olması açısından solgarınkini kullanıyorum.biraz daha pahalı ama.hamile kalana kadar günde bir kez yeterliymiş.hamile kalınca doktor artırır.

canım seninde reglin gelmiş üzülme bakalım gelecek aya inşallah bende bu aydan ümitli diğilim eşim hastaydı çok az ilişki oldu bakalım hiç ümidim yok ama belki bana bi süpriz olur bende şu keçiboynuzundan denicembakalım hayırlısı sağlıcakla kal canım

destegın için sagol canım ınsallah önümüzdekı ay güzel haberler alırız hep bırlıkte