Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

artık internet sayesinde hepimiz doktor olduk🙂fatoş bugün kendimle beraber sana da dua edecem.inş cnm güzel haberi duyacağız.

çok sağol hayatım paylaşılmların için bu anlattıklarının yarısı uyuyo yarısı uymuyo bakalımm yarın benimkde belli olucak inş.canımmm bende inş.sizlere güzel haberler vericemmmm allahım kısmet ederse
İnşallah seninde güzel haberlerini alırız canım benim ben öyle hissediyorum ama hadi hayırlısı bakalım yarın ola hayrola😀

fatoşcum güldürdün beni🙂yok dikkat ediyorum.ama doktordan da dinledim de çocuk iyi yerleşirse zaten kolay düşmezmiş.benim annem son ayında ev taşımış düşün🙂o kadarı da fazla tabi.

ee ebru nasıl bir duygu, içinde senden bir can var şimdi🙂çok güzel ya.bir iki yıl önce olsa hayatta bunları söyleyeceğim, bu konuda bu kadar hassas olacağım aklıma bile gelmezdi.kadınlardaki analık duygusu demek buymuş.

ayaklarını havay dıkıp yatıyomusunya ne kadar süre öyle yattın ve kaç ayda hamıle kaldın
zelzehciğim çok fazla kalmadım be kuzum sadece 4,5 dkka sonrasında hemen kalmıyordum ama yan yatıyordum filan hemde hemen duşa girmiyordum en az 45 dk bekliyorudm,bu arada ekçiboynuzunun spermde varolan baş kısmındaki sıvının yumurtanın dış yüzeyindeki kabuğu kırabilen güçlü bir enzimin oluşmasında çok faydalı olduğunu okumuştum bu keçi boynuzu olayını şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar kaçıncı ayda hamile kaldığıma gelince ilk denememiz sayılır,geçen ay yumurtlama dönemim bittikten sonra ilişkiye girmiştik ben acaba öyelde hamile kalabilirmiyim diye bayağı bi ümitlenmiştim hatta srtesten tam 5gün adetim geciktei hcg baktırdım negatifti hataa 4 kez idrar tahlili yapmıştım yine negatifti,ama bu ay tama anlamıyla sırf hamile kalmaya yönelik bir birliktelik oldu ve çok şükür neticeye kolay ulaştık canım🙂

Geri