Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

zelzehciğim çok fazla kalmadım be kuzum sadece 4,5 dkka sonrasında hemen kalmıyordum ama yan yatıyordum filan hemde hemen duşa girmiyordum en az 45 dk bekliyorudm,bu arada ekçiboynuzunun spermde varolan baş kısmındaki sıvının yumurtanın dış yüzeyindeki kabuğu kırabilen güçlü bir enzimin oluşmasında çok faydalı olduğunu okumuştum bu keçi boynuzu olayını şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar kaçıncı ayda hamile kaldığıma gelince ilk denememiz sayılır,geçen ay yumurtlama dönemim bittikten sonra ilişkiye girmiştik ben acaba öyelde hamile kalabilirmiyim diye bayağı bi ümitlenmiştim hatta srtesten tam 5gün adetim geciktei hcg baktırdım negatifti hataa 4 kez idrar tahlili yapmıştım yine negatifti,ama bu ay tama anlamıyla sırf hamile kalmaya yönelik bir birliktelik oldu ve çok şükür neticeye kolay ulaştık canım🙂

valla süpersin hayatımmmm seni küçük meleğin fazla bekletmedi annesiii

ee ebru nasıl bir duygu, içinde senden bir can var şimdi🙂çok güzel ya.bir iki yıl önce olsa hayatta bunları söyleyeceğim, bu konuda bu kadar hassas olacağım aklıma bile gelmezdi.kadınlardaki analık duygusu demek buymuş.
Yaa bilmemki canım en desem şuan şaşkınım dediğim gibi ben kan verinceye kadar %100 hamileyim psikolojisiyle gittim ama kanı verdikten sonra bende bişey oldu nednese ümidim kırıldı,ve sonuçlara eşim baktı netten bende mutfaktaydımm balıııım sonuç 157.diyo sanırım hamilesin bi kendin baksana deyince heyecandna napıcamı şaşırdım sonra bende baktım evet hamileydim ve birbirimize sarılarak çığlıklar attık o kadar😀 onun dışınd asanki hiç hamileymişim gibi bişey yok şuanda daha küçükya teyzesi😀

ebru keçi boynuzumu yoksa keçiboynuzu pekmezimi ben bu ay ümitli diilim ama gelecek ay senin taktiklerinden faydalancan bakalım hayırlısı inan senin adına çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün

ebrucum inş bizimki de seninki gibi kolay olur.benim de bu ay ilk denemem.ama baya bilinçli bir deneme oldu.yumurtlama günlerimi hesapladım, ilşki sıklığını artırdık.dediğin taktikleri de uyguladım.ama ilk deneme olduğu için daha ovulasyon testlerinden falan kullanmadım, bu ay olmazsa onları da deneyeceğim.

zelzehciğim çok fazla kalmadım be kuzum sadece 4,5 dkka sonrasında hemen kalmıyordum ama yan yatıyordum filan hemde hemen duşa girmiyordum en az 45 dk bekliyorudm,bu arada ekçiboynuzunun spermde varolan baş kısmındaki sıvının yumurtanın dış yüzeyindeki kabuğu kırabilen güçlü bir enzimin oluşmasında çok faydalı olduğunu okumuştum bu keçi boynuzu olayını şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar kaçıncı ayda hamile kaldığıma gelince ilk denememiz sayılır,geçen ay yumurtlama dönemim bittikten sonra ilişkiye girmiştik ben acaba öyelde hamile kalabilirmiyim diye bayağı bi ümitlenmiştim hatta srtesten tam 5gün adetim geciktei hcg baktırdım negatifti hataa 4 kez idrar tahlili yapmıştım yine negatifti,ama bu ay tama anlamıyla sırf hamile kalmaya yönelik bir birliktelik oldu ve çok şükür neticeye kolay ulaştık canım🙂

bizimde bu ay ılk denememızdı ama olmadı zaten çok da ilişkı olmadı rahtsızlandım belkıde bu ay ondan olmadı ben az ytıyordum bundan sonra yatıcam artık su keçıboynuzu olayınıda düşünücem yarın çarsıya çıkacaktım zaten işim vardı onuda alırım bakalım neler olacak hayırlısı

ebru keçi boynuzumu yoksa keçiboynuzu pekmezimi ben bu ay ümitli diilim ama gelecek ay senin taktiklerinden faydalancan bakalım hayırlısı inan senin adına çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün
Allah razı oslun canım benim,yok keçiboynuzunun ta kendisi canım çerez gibi sabah akşam kemirsin kız ver eline tutuştur arada sende kemir çünki bend eöyle yapıyordum kansızım yaa kanım yükselir belki diye arada iki üç diş bende alıyordum😀

fatoş sen ne yaptın güzelim hafta sonu nete girdim girdim çıktım sonuçunu merak ettim ne oldu vazmıgeçti test yapmaktan senin geçeli bayağı oldu güzelim varsa idrar testinde bile çıkar artık bir an önce testi yapki acabalardan kurtul bak ebruya 6 gün varken yaptırdı ondan cesaret al sende yap veya yaptır güzelim hayırlı haberlerini bekliyoruz

Geri