Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benim de karnımda acayip bir şişkinlik var.ama hamileliğe yormak istemiyorum.belirtiler için daha çok erken gibi geliyor.

fatoş sen ne yaptın güzelim hafta sonu nete girdim girdim çıktım sonuçunu merak ettim ne oldu vazmıgeçti test yapmaktan senin geçeli bayağı oldu güzelim varsa idrar testinde bile çıkar artık bir an önce testi yapki acabalardan kurtul bak ebruya 6 gün varken yaptırdı ondan cesaret al sende yap veya yaptır güzelim hayırlı haberlerini bekliyoruz

evt kan testi yaptırıca canım bende bu akşammm merak etmeyin haber vericem sizlere

benim de karnımda acayip bir şişkinlik var.ama hamileliğe yormak istemiyorum.belirtiler için daha çok erken gibi geliyor.
Saçmalama olurmu öyel şey eğer gerçekten kendind eköklü bir değişilik olduğuna inanıyorsan emin ol hamilesindir erkeni geçi yok bunun inan,ben ne diyorum adetim bitti,daha ikinci 3 cü ilişkiden sonra göğüslerim şişti ben hemen farktettim bu ay bişeylerin farklı olduğunu sonra daha detaylı gözlemledim demicem zaten biçok şey çok bilirgindi,ateşimin artması filan yani ona göre değerlendir kendini canım benim

Kızlar bana küçük bir ara,daha ben bulaşık yıkmadım eşim geceye gidecek yemek yapmadım ah ben ah ne umursuz kadınım😀 ama buralardayım kızlar gelicem beni özleyin anacım😀

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040:
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)
valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

ben de bu ay kendimi farklı hissediyorum.dediğin gibi ilk ilişkilerden sonra değişiklikler oldu mesela şişkinliğim,bağırsakların az çalıması, özellikle de hep söylenilen kasıklara iğne batması.ama işte çok istediğim için oluodur gibi geliyor.bakalım cnm inş dediğin gibi olur.zaten şimdiden bebişim varmış gibi beslenmeme dikkat etmeye falan başladım, süt ve meyve tüketimim acayip arttı🙂buarada folik asit de bağırsaklarda yavaşlama, mide bulantısı yapıyormuş.

Geri