Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile.....

Son düzenleme:
hadi incemeşe cnm belirtilerini yazda bizde görelim nelerdi ya bende sol kasıkta ağrı devam ediyo şiddetli değil ama sürekli var bugün ateşimde yüksek biraz ama hayırlısı cnm🙂

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canım yaaa çok ama çokkkkk sevindim harika bi haber🙂
SAğOL CANIM YA dfarısı senin başına ve listediki arkadaşların başına :kapiş: acayip sevindim sorma benim yazdığım diğer mesajlardaki belirtileri takip edin valla çıkıyoı hepsi

hadi incemeşe cnm belirtilerini yazda bizde görelim nelerdi ya bende sol kasıkta ağrı devam ediyo şiddetli değil ama sürekli var bugün ateşimde yüksek biraz ama hayırlısı cnm🙂
benimkiler dedimya aşılamamdan 3 gun sonra müthiş gögüs uçlarım acımay abaşladı ama ne acıma sütyen işkence geldi 5 ci gun geceleri en az 4 defa olmak üzere tuvalete kalkmaya başladım bu arada idrarrım kokusu çok keskindi zaten aşılamdan sonra 2 ci gun kasık be bel ağrım oldu buna akrın ağrımda karıştı diğer aşılamalardada kasık bel ağrısı çektiğim için bunalr umursamadım ve aşıdan osnraki 5 gunden itibaren uykuya çok düştüm ben sabahalrı erken kalkar balkonalrı yıkardım yapılacak işlerimi yapardım şimdi iş yapmayı bırak zor kalkıp evden kendimi zar zor atıyroum işe geç kalıyorum hatta son 2 gundur de sigadaradan midem bulanıyo böel anlık midem kalkıyoo iniyoo çıkartma yapmıyorum ama öğürtülerim var en son bu sabah sigaraya yaktım bri kaç nefes çektim midem gene kalktı attım bu arada her sabah nerdeyse kasık bel ağrım beni yokluyoo gidiyo sonra geçiyoo ama son 3-4 gundur sağ da ve solda sancı bugunde tam fotokopi çekeceğim birden yan döndüm ani bıçak saplaması gibi kasıkğımın tek tarafında bşi battı.sabah tuv girdğimde kasık bölgemi yokladım bi tarafta sertlik vardı bu arada gögüslerim şişti ve sanki çürükler gerçi her ay oluyoda bu onu o kadar umursamıyorum en fazla sigaradan midemin kalkması ve eliem gelen sertlik ten umutluyum zaten benim avcayip bi bünyem var ilk rahim ağzı kanseri olduğum dada hemen erken belirti vermişti o yüzden kurtulmuştum erken teshiş olduğu için bakalım hayırlısı ya allah hepimize hayırlısını versin

benimkiler dedimya aşılamamdan 3 gun sonra müthiş gögüs uçlarım acımay abaşladı ama ne acıma sütyen işkence geldi 5 ci gun geceleri en az 4 defa olmak üzere tuvalete kalkmaya başladım bu arada idrarrım kokusu çok keskindi zaten aşılamdan sonra 2 ci gun kasık be bel ağrım oldu buna akrın ağrımda karıştı diğer aşılamalardada kasık bel ağrısı çektiğim için bunalr umursamadım ve aşıdan osnraki 5 gunden itibaren uykuya çok düştüm ben sabahalrı erken kalkar balkonalrı yıkardım yapılacak işlerimi yapardım şimdi iş yapmayı bırak zor kalkıp evden kendimi zar zor atıyroum işe geç kalıyorum hatta son 2 gundur de sigadaradan midem bulanıyo böel anlık midem kalkıyoo iniyoo çıkartma yapmıyorum ama öğürtülerim var en son bu sabah sigaraya yaktım bri kaç nefes çektim midem gene kalktı attım bu arada her sabah nerdeyse kasık bel ağrım beni yokluyoo gidiyo sonra geçiyoo ama son 3-4 gundur sağ da ve solda sancı bugunde tam fotokopi çekeceğim birden yan döndüm ani bıçak saplaması gibi kasıkğımın tek tarafında bşi battı.sabah tuv girdğimde kasık bölgemi yokladım bi tarafta sertlik vardı bu arada gögüslerim şişti ve sanki çürükler gerçi her ay oluyoda bu onu o kadar umursamıyorum en fazla sigaradan midemin kalkması ve eliem gelen sertlik ten umutluyum zaten benim avcayip bi bünyem var ilk rahim ağzı kanseri olduğum dada hemen erken belirti vermişti o yüzden kurtulmuştum erken teshiş olduğu için bakalım hayırlısı ya allah hepimize hayırlısını versin
canım benim bişey daha sorcam yaa bu belirtileri tam olarak nezaman yaşamaya başladın yani adetine kaç gün kala

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
İnanmıyorummmm arkadaşım çok sevindim senin adına yaaben demiştim bu ay çok bereketli olucak diyeeee:kapiş:Allahım darısı başımıza inşallah kzılar bende dayanamıyorum yarın sabah kan testi yaptırıcam yaa dananın kuyruğu kopsun biliyorum erken ama belirtilerimde erkendi😀Dua edin kızlar yaa inşallah hamileyimdir

ebrucum cnm inş hamişizdir bizde ama yarında yapma bence bekle tatlım bekleyelim heyecanımız devam etsin 🙂hani belki olumsuz gelir belli olmaz testte moralini bozarsın ama sana böle diyomda bende çok merak ediyom aslında hayırlısı cnm yaa inş hamişizdir🙂

[:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile.....

Geri