Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun canım sabah gidiyosun dimi test yaptırmaya sabah ilk işim buraya girip senin haberine bakmak olcak inşallah sonuç pozitif çıkar canım
Canım hadi inşallah çok erken girmene gerek yok kızzz zaten öğleden sonra 3,4 gibi belli oluyor ben haberi alır almaz yazarım meraklanma sen zaten sağlık ocağından gelir gelmez girerim nete,bu arada başka kimseciklerde ses seda yok heralde kızlar ha? bu arada nurcuğum hayırlı geceler datluuum hadi Allah rahatlık versin.

ya kizlar nasil bu kadar cabuk ogreniyorsunuz kandami idrardami anlamadin benimde 6 gunum kaldi reglime bende test etsem cikarmi ama korkuyorum.
hazalcığım datlummm hoşgeldün nirelerdesin gızzz,ahanda ben varım yitmezmi😀 gız bacı senin regline 6 gün kalmış kesin kanda çıkar baktırsana bacı bizide kurtar bu meraktan benimkine8 gün var ben yinede dayanamıyom yarın baktırıcam inşallah erken döllenmiştirde çıkar yaa meraktan ölücem boşa gitmesin bizim keçi boynuzları😀

hayırlı geceler kızlar
çok sevindim yaa incemeşe hamişmiş
tebrikler canım .Rabbim tamamına erdirir inşallah
sorunsuz bir hamilelk geçirmeni dilerim
darısı diğer arkadaşların başına enkısa zamanda inşallah

Canım hadi inşallah çok erken girmene gerek yok kızzz zaten öğleden sonra 3,4 gibi belli oluyor ben haberi alır almaz yazarım meraklanma sen zaten sağlık ocağından gelir gelmez girerim nete,bu arada başka kimseciklerde ses seda yok heralde kızlar ha? bu arada nurcuğum hayırlı geceler datluuum hadi Allah rahatlık versin.
güzelim benim sabahım öğlen saat 12 1 sabahın erken saatlerinde ve ilerleyen saatlerinde ne yazıkki uyuyo oluyorum ama haberini sabırsızlıkla bekliyorum canım hakkında hayırlısı olsun

hayırlı geceler kızlar
çok sevindim yaa incemeşe hamişmiş
tebrikler canım .Rabbim tamamına erdirir inşallah
sorunsuz bir hamilelk geçirmeni dilerim
darısı diğer arkadaşların başına enkısa zamanda inşallah
Efsuncuğum daha evvelki sayfalarda sana bir soru sormuştum fakkat görmedin sanırım cevap veririsen çok memnun olurum canım

Geri