Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayın 22 de aşılamam aşılama olduğu gün tam 16 cı günümdü doktorum tam zamanında gelmişsin dedi neyse aradan 3 gün geçti gögüs uçalrım acımaya başladı önce son kasık ve bel ağrılarım başladı 2-3 gun sürdü bunlar aynı anda oluyo bu arada son 4 gundur de geceleri saydım tam 5 defa tuvalete kalkıyorum 3 gundur bulantılarım var birden midem kalkıyo geri iniyoo ve sigaradan midem bulanmay abaşladı içemiyorum artık ve günlerdir mıyıl mıyıl sürekli uyuyasım geliyoo sabahları işe gelirken kalkamıyorum herhalde psikolojik galiba mümkün değil demi bu kadar erken belirti vermesi

günaydın arkadaslar;

gül güzeli bebeşin hayrlı ugurlu olsun,sende bizim gruba katıldın canımcım,şimdi sırada diğer listedeki arkadaslarda hayırlısıyla bu sıtedekı herkez hamiş olursa cok mutlu olcam,bu sıteden kopamıyorum yaaaaa o listeye hergun bakıyorum kım hamış dıye herkezı cok sevıyorum

ayın 22 de aşılamam aşılama olduğu gün tam 16 cı günümdü doktorum tam zamanında gelmişsin dedi neyse aradan 3 gün geçti gögüs uçalrım acımaya başladı önce son kasık ve bel ağrılarım başladı 2-3 gun sürdü bunlar aynı anda oluyo bu arada son 4 gundur de geceleri saydım tam 5 defa tuvalete kalkıyorum 3 gundur bulantılarım var birden midem kalkıyo geri iniyoo ve sigaradan midem bulanmay abaşladı içemiyorum artık ve günlerdir mıyıl mıyıl sürekli uyuyasım geliyoo sabahları işe gelirken kalkamıyorum herhalde psikolojik galiba mümkün değil demi bu kadar erken belirti vermesi

canım bi kan testi yaptır,10 güne kadar çıktıgını bılıyorum,içinde şüpe olacagına gidip hemen bı test yaptır,senini için daha saglıklı olur.

incemese.................5 temmuz zaten 4 gün var reglıne bence kesın cıkar beklemene gerek yok canım kesın cıkarrrr,birkac gunle hiçbirsey degısmez varsa cıkar yoksa cıkmaz zaten,belırtılerın kesin yüzde 90 hamişşın canım,benım kuzenımde sigaradan mıdesı bulanmıstı ıcememıstı test yaptırdı hamile yani belırtılerın baya varrr.

bazen belirtiler erkenden belli olur canım doğrudur yani erken hissediyosundur inş. hamişsindirrr

günaydın şirinecimm nasıl gidiyo hamişlik sıcaklarla aran ii mi cnmm🙂

canımcım iyiyim Allaha şükürde havalar malum çoooook sıcak,genelde akşam 6 ya kadar sahıldeyım yani girip cıkıyorum öle takılıyorum:laugh:hamişlik daha bişey anladım canım ya bende ne aşerme,ne yemek hissi nede bulantı hiçbişey yok suan tam 5 hafta 6 günlük canım yaaaa,beni hiç üzmüyoooooo bebişim,çin takvimdede erkek çıktı teyzesiiii bakalım hayırlısı dıyelım darısı senın basına canımcın,sen napıyosun nasıl gıdıyo

Geri