Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

incemese.................5 temmuz zaten 4 gün var reglıne bence kesın cıkar beklemene gerek yok canım kesın cıkarrrr,birkac gunle hiçbirsey degısmez varsa cıkar yoksa cıkmaz zaten,belırtılerın kesin yüzde 90 hamişşın canım,benım kuzenımde sigaradan mıdesı bulanmıstı ıcememıstı test yaptırdı hamile yani belırtılerın baya varrr.
inşallah canım ya inşallah vardır bu 3 cü denememdi yaşım 33 🙁 bugun test alacağım yarın sabah yapacağım

evet 10 günde çıkıyoda ben idrar testi yapayım diyordum evde kendim acab açıkarmıki
canım yap evde test olmazsa kan testı yaptırısın,cıkmazsada üzülme idrar testinde gec cıkabılıyo bazen bendede cok gec verdı sonuc mesala ,ama kanda cıktı yanı, sen evde bı test yap,cıkmazsa kan testı yaptırsın

herkese gun aydin kizlar nasilsiniz fatoscugum efsun kac gundur yok benim ates tabloma baksana bi durumum nedir bi incelermisin rica etsem insallah olumludur canim ya

canım yap evde test olmazsa kan testı yaptırısın,cıkmazsada üzülme idrar testinde gec cıkabılıyo bazen bendede cok gec verdı sonuc mesala ,ama kanda cıktı yanı, sen evde bı test yap,cıkmazsa kan testı yaptırsın

Şirineciğim akşam bende dayanamayıp evde test yaptımmm ama bişey çıkmadı senin kaçıncı gününde blli olmuştu canımm?

ii yim şirinecim nolsun bu hafta çalışma haftamız çalışıyoz🙂bende fatoşa bugün onu diyodum ilişkiden sonra 2 sabahtır sağ kasımda batmalar oluyo yani anlıycağın biz belirtide belirti diyoruz napalım avuntu işte🙂)

BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
NESLİ84...................26 haziran ????? (5 gün oldu haber yok??)

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
incemese.................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)

Geri