Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bu arada efsunun haberini yeni gördüm yaa deiğer sayfaya geçince okudum canım benim hayırlı olsyun çok sevindim ya inş hamilesindir tam belli olur cnm gözün aydın darıs başımıza inş

saolasın nurcum . inşallah yarın kan testinde kesinleşir . kan testi sonuçlanan kadar hamileyim diyemiyorum . hakkımızda hayırlısı olsun öncelikle . amin canım Rabbim enkısa zamanda tüm isteyenlere hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

merhaba melekler uzun zamandir yazmiyordum ama hergun yazilanlari okuyordum.efsun ve boyalikus hamilelik haberinize cok sevindim.saglikli bi hamilelik gecirirsiniz insallah.darisi tum isteyenlere bende dahil.benide listeye eklermisiniz benim regl gunum 9-10 temmuz gerci suan hicbirbelirtim yok ama kismet bakalim.hepinizi opuyorum

saolasın birmurcum . boyalikusun hamişliği kesin ama benimki yarın kan testiyle kesinleşcek canım . inşallah hamişimdir . listeye ekleyen arkadaş 9 gibi falan geliyor . ozaman ancak ekler sanırım canım . inşallah enkısa zamanda seninde meleğin gelir canım .

merhaba melekler,

walla annemlere caktirmadan size yazıcam diye hırsız gibi dolaniyorum evde 🙂
kızlar dün arkadasimin düğünü vardı. baya bı oynadip zipladip. eve geldigimde wc de cok cok az kahverengimsi su gibi yogun olmayan bisiiler geldi. bıraz önce gittim wc ye gene aynı.. sizce noldu? yerlesme lekelenmesi desem reglim geciktigine göre daha önce olmus olması gerekmezmiydi? saskinim ama öyle adet sancım falan da yok artik..

canım benimde reglımde hiç gecıkme olmazdı bende gecıkme oldugunda kesın emın oldum hamıle oldugumdan,artı göğüslerınde sısme olduysa ve belın ağrıyosa hamıle olman riskin çok yüksek canım özelliklede sık idrara çıkma bunlar belirgin hamılelık belırtılerı,işllah hamışşındır canım yaaa

MELEKLER,

tüm yazdıklarınızı okudum, herkese tek tek yazmak isterdim ama dedigim gibi yakalanma korkusu var. 😉 o yüzden kusura bakmayın.

tebrikler icin tekrar tekrar tesekkürler.. hala icimde bi korku var.. acaba regl olursam dize ama ınsallah 5-6 güne kadar o da gider.. (su kahverengi su gıbı akintiya taktim yaa. napıcam bilmiyorum)
kocaman sevgiler

Son düzenleme:

günaydın hazalcım nasılsın cnm nsı oldun geçtimi ağrıların .yaa bu gün benimde çok ağrıdı aynı adet sancısı hani hafif bele vurarak ağrır ya aynen öyle ama daha adetime 12 gün var anlamadım canım hiç bişewy yapmak istemiyo yemek te istemiyorum

uzulme canim bebegin yerlesme kanamasi o gec dollenmis o yuzden gec oldu lekelenmen erken dollenmede regli gununde 1 2 gun suren bir lekelenme oluyor bende de olmustu ilk bebegimde korkma canim sen hamissin haber ver bize ben de cok sitdetli sanci cektim dun ama bu gun yine var sanci ama cok hafif.