Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Tugba simdi tekrar bir yazi okudum bu amerikali doktorlarin yazdigi bir yazi senin belirtilerin burada cok var. canim SEN hamile olabilirsin.Lutfen ogrenirsen bize de haber ver.
delisin sen yazmaz mıyım tabiki paylaşıcam emin olabilirsin 😉
ya psikolojikse yine 🙁
canım erken testler derken muhtemel regl tarihime henüz 6 gün var en azından o gün ya da işallah gecikirse ertesi gün yapıp garantilemek istiyorum cidden umutlanmak istemiyorum artık beklicem mecburen 🙁

esmacım ben çıkmak durumundayım şimdi, yarın sabah online olurum yine görüşmek üzre, iyi dileklerin için çok teşekkürler 🙂

Bugün bütün günümü hastanede geçirdim ve ultrasondu kan tahlildi derken bütün sonucları topladım hem kadın dogum bolumunden muayene oldum hemde normal olarak sağlık durumum nasıl diye merak ediyordum... hepsini 1 güne sığdırdım vee yaptırmadığım test kalmadıı.. maşallah allah nazarlardan saklasın TURP gibiymişim.. Kadın doğum bölümünden doktor herşeyin mükemmel oldugunu söledi.. gebeliği engelleyecek her angi bir problemim olmadıgını... sanırsam sıra eşimde... inşallah işten izin alırda oda gider hastaneye.. peki melekler o hangi bölüme gitmeli...???? bugun sonucları alınca kocaman bir ohhh çektiimm wallaaa.... Allah herkesin gonlune gore versin... Allah'ım inşallah bu ay olurr.... Bende bebekkk istiyorumm...

gültencimm çok sevindim inşallah canım en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz
o zaman hal böyleyken ne yapıyoruz çalışmalara devam ediyoruzzzzz
😀

tubisciiiim yüksek olasılıkla hamilesin🙂) güzel allahım gönlüne göre versin..
amerikalı kardeşim lütfen biraz daha sabırlı olmaya çalış..kendini sıkma çünkü bu hamile kalmanı birazcık zorlaştırabilir..üzülme ve sabırla bekle lütfen🙂)
bu arada yumurtlama ilacını doktorum önerdi zaten..çünkü ben daha önce hiç hamile kalmadım hep korundum..ve bebek için hiç vaktim de olmadı..bu arada da 38 yaşına geldim..doktorum direkt beklemeden ilaç vermek istedi..bu ay ki reglimden sonra hemen gidicem rahim ağzında minik bir yara var o dondurulacak ondan hemen sonra da yumurtlama için ilaç almaya başlıcam..sonrasında kist oluşumuna eden olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim..doktoruma sorucam gidince..hepinizi sevgiyle kucaklıyorum meleklerim...

gültenciim herşeyin normal olmasına çok sevindim..en yakın zamanda bebişşş haberini bekliyoruzzzz

inşallah inşallahh... amin... inşallah hep beraber bebiş haberlerimizi burdan paylaşırızz.. çok heycanlıyım günlerin çabuk geçmesini istiyorum vee gulll meleğin dediği gibi çalışmalara devamm ediyoruzz 🙂 🙂 🙂

Gultencim canim insallah cok seker bir bebisin olucak senin yakin zamanda guzel haberlerini bekliyoruz.Tubis senle de ayni anda haber vericez gibi geliyor arkadasimizin dedigi gibi biraz sabredelim bencede.Ben artik bana kizicaklar diye fazla duygularimdan bahsetmek istemiyorum cunku cidden sabirsiz yazilar yaziyorum sanirim.Hepinizi cok opuyorum sekerler...

Calismalara devam 🙂

amerikalı sen amerikandanmısın... Allah hepimizin gönlüne göre versin.. bende bu ay çok umutluydum ama mağlesef negative cıktı ama üzlmemek gerek önümüzde güzel günler bizi bekliyor.. ben artık her ay sanırsam paralarımı teste yatıracağım..